Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: na pw
Region:eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie)silver 4
Kontakt: nie trzeba skypa ani komunikacji glosowej
Dodatkowe informacje: poszukuje kogos kto tez ma silvera i gra na bolu. ja rowniez gram na bolu. jak ktos chce grac duo to pisac na pw

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Nick: TampeR47
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja
: - G5
Kontakt: Forum lub w grze.
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do grania normali. Golda wbiłem - grać rankedów mi się odechciało :D

Untitled-1.png

When you walk up to opportunities door - don't knock it.

Kick that b*tch in, smile and introduce yourself.

Opublikowano

Nick: Ad1z
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Platyna 3 na EUNE, Diament 4 na EUW
Kontakt: Skype-adrianeq971
Dodatkowe informacje: Mainuje adc/mida, szukam kogoś do grania duo w #YOLO Queue.

Opublikowano
 

 

Nick : PW

Region : RUSSIAN - Rosja

Level : 30

Dywizja : Wjazd tylko od platyny

Kontakt : PW 

Dodatkowe informacje : Zbieram ekipę, co by ruskom pokazać, jak się gra w tą gre. Oczywiście chodzi o 5/5. Wbicie Challenger'a to kwestia kilku dni. Pisać na PW.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

SZUKAM TEAMU EUW! Witam mam D5 na eune na euw P5(malo gram na west). Szukam teamu na EUW 5vs5 gram jungle lub top. Mam 19 lat. Nick 4ndro(euw) Andr0(eune). PILNE

Opublikowano

Nick: ScarletViper

Region: EUNE

Level: 30 LvL

Dywizja: Srebro V

Kontakt: Skype karol.viper

Dodatkowe informacje: Dobrze gra mi się solo Top, MID, ADC , Support mam 18 lat szukam kogoś do grania albo nawet Klanu do gry w rankingu. 

Pozdrawiam.


Nick: ScarletViper

Region: EUNE

Level: 30 LvL

Dywizja: Srebro V

Kontakt: Skype karol.viper

Dodatkowe informacje: Dobrze gra mi się solo Top, MID, ADC , Support mam 18 lat szukam kogoś do grania albo nawet Klanu do gry w rankingu. 

Pozdrawiam.

Opublikowano

[!] Team rankingowy poszukuje toplanera [ EUNE ]

Witam. Wraz ze znajomymi postanowiliśmy stworzyć jakiś mocny team rankingowy.

Nasze doświadczenie i dywizje różnych kont to od golda/platyny po diament.

Jak w temacie - poszukujemy toplanera. Nasze wymagania:

  • granie na EUNE
  • możliwość komunikacji głosowej
  • spędzanie dość sporej ilości czasu przy grze, a nie np 1 mecz dziennie
  • umiejętności grania champami z aktualnej mety na topie np: maokai/ryze/rumble itp.
  • doświadczenie w grze
  • humor i ogarnięty głos - byle nie piskliwy, przed mutacją, więc zakładamy jakieś 16 lat +

Kontakt - PW na forum. Piszcie, jeśli jesteście zaintereoswni porobieniem jakiś dobrych plejsów na 5v5 :D

123

Opublikowano
Nick: PW

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: S4

Kontakt: PW 

Dodatkowe informacje: Przeważnie gram mida/jungle.

Opublikowano
Nick: chakeRek

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Plat III

Kontakt: w grze, ew. na forum

Dodatkowe informacje: Yo =)

Poszukuję: 1. Kogoś do DuoQ(platyna ofc) - kto czuje, ze jest w stanie wyjść do Diamondu w tym sezonie(dobrze gra, często carruje swoje gry) - tak jak ja.

2. Teamu 5v5. Jakiegoś, który zamierza kiedyś coś osiągnąć. Ludzie z poczuciem humoru, ogarnięci, bez flame/blame, etc.

Mam 16 lat - mainuję MID. Na SoloQ gram bardzo często również ADC oraz Jungle.

Do DuoQ przyda się ktoś kto mainuje Supporta(mój ulubiony do duoq to thresh) lub ktoś, kto mainuje jungle/top :)

Yo.

Opublikowano

Nick: Podam na pw

Region: EUNE

lvl: 30

Dywizja: Plat 1

Kontakt: Pw forum

Dodatkowe informacje: Szukam teamu 5v5 który gra dosyć często, preferuje ts3, gram jungle oraz mida.

Opublikowano

Nick: SantiagoAbuPapul
 

Region: Nasz Nordic&East
 

Level: Oczywiście ze 30 lvl
 

Dywizja: (Opcjonalnie) Platyna V(w tym momencie III) z tym ze nie dawno do niej awansowalem. W tym sezonie na ok 325 rozegranycg rankedow nie spadlem ani razu.
 

Kontakt: Priv. na forum, Client gry,
 

Dodatkowe informacje: Witam. Szukam druzyny 5v5 zeby sobie pograc troche tych teamowek a odpoczac od soloQ. Moja main rola jest ADC ale grywam czasami na Supportcie i w ostateczności na midzie. 16+, jakieś ts3

 

Edit: Chce was powiadomic ze dostaje bardzo duzo ofert od ludzi szukajacych do teamu adc. Wybralem najlepsza opcje. Dzieki za tak duze zainteresowanie :)

„Kiedy nie znasz własnego umysłu, wypełniasz go cudzymi poglądami.”

~

Obi-wan Kenobi

Opublikowano

Składam team z kumplem dna dluzsza mete(jakies turniej itp)

Region:NA
Dywizja: G1/Plat+ ale nie elo hell
Kontakt: Nick w lolu GAVRYS, 
Dodatkowe informacje: Szukamy Topa,Mida, Suppa

Opublikowano

Nick: na pw
Region:eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie):mamy silver4
Kontakt: nie trzeba skypa ani nic
Dodatkowe informacje: Potrzebuje jedną osobę z bolem albo l#. Bedziemy grać trójki rankedy prosto do golda a może więcej. info na pw

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Da się szybko wbić golda na trójkach jeszcze przed końcem sezonu?


I ktoś chętny? Potrzebuje dwie osoby, najlepiej jakby były na bolu albo l#.


 


Moja dywizja to S4. Jak coś to pisać pw.

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Nick:Wiosen7

Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Plat V
Kontakt: LoL
Dodatkowe informacje: Szukam osób do teamu(stałego)5vs5.Jak narazie mam supporta oraz midlanera.Skład teamu(aktualny)to:
TopLaner-
Jungler-
MidLaner-Plat V(QuiLu)
ADCarry-
Support-Plat V(Wiosen7)
Wymagamy dywizji minimum Plat V !
 
Szukamy też 1 osoby do grania 3vs3,która umie grać na mapie Twisted Treeline i potrafi udzielać wskazówki podczas gry(co pikować,jak grać itp...)
Opublikowano

Witam, zainteresowany żeby pograć na EUNE teamówki 5v5? Potrzebujemy topa. Nasze "ogłoszenie":

[!] Team rankingowy poszukuje toplanera [ EUNE ]

Witam. Wraz ze znajomymi postanowiliśmy stworzyć jakiś mocny team rankingowy.

Nasze doświadczenie i dywizje różnych kont to od golda/platyny po diament.

Jak w temacie - poszukujemy toplanera. Nasze wymagania:

  • granie na EUNE
  • możliwość komunikacji głosowej
  • spędzanie dość sporej ilości czasu przy grze, a nie np 1 mecz dziennie
  • umiejętności grania champami z aktualnej mety na topie np: maokai/ryze/rumble itp.
  • doświadczenie w grze
  • humor i ogarnięty głos - byle nie piskliwy, przed mutacją, więc zakładamy jakieś 16 lat +
Kontakt - PW na forum. Piszcie, jeśli jesteście zaintereoswni porobieniem jakiś dobrych plejsów na 5v5 :D

123

Opublikowano

 

Nick: KusiuPRO
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja
: - G5
Kontakt: Skype : kusiu1996
Dodatkowe informacje: Szukam osoby do DUO BOL . G5-G1 . CEL : Platyna ! 

 

Godziny w jakich GRAM :

Pon-Czw 14;30 - 18;00 

Piątek 14;30 - 23;00

Sobota 7;00 - 23;00

Niedziela 7-11 przerwa do 12 , i znowu 12-18

 

76561198175931070.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...