Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Poleseos
Region: eune
Level: 21
Dywizja: ----------------------
Kontakt: skajp dark11298, ewentualnie tutaj ;)
Dodatkowe nie licząc przerw grałbym ok 4 lat, ale posprzedawałem konta, szukam kogoś do wspólnej gry bo te ~20 lvle to jakaś masakra :) PS. mam 15 lat :)

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick : mTTy

Region : EUNE

Level : 30

Dywizja : G3

Kontakt : pw w lolu lub na mpc

Dodatkowe informacje: team poszukuje mida/topa do teamu. Dywizja min. gold. Więcej info na priv.

Opublikowano

Nick: podam na pw
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie): Gold 3 
Kontakt: PW na forum
Dodatkowe informacje: 

Mam lat 16

Gram glownie mid/jungla

Wymagam:

najlepiej 15-17lat

Granie bez cheatow

ts3/skype

Diwizja gold 5 - gold 1 

Troche myslenia w grze

Opublikowano
Nick: QuorPL

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: (Opcjonalnie) Gold4

Kontakt: w lolu

Dodatkowe informacje: Szukam silvera 5 ktory dobrze gra supporta do grania duo q na bocie / najlepiej gdy miał i umiał grać supportami : blitzcrank, thresh, leona, morgana, braum

Opublikowano
DuoQ, Silver II
 
Nick: xVeith
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver II - wejście do silvera II po 10 grach po wbiciu 30lv, na EUW, potem przeniesienie się na EUNE
Kontakt: PW froum / LoL / Skype / TS
Dodatkowe informacje:
  • Poszukuję kogokolwiek, byle był ogarnięty i chciał szybko wybić się do golda.
  • Sam mainuje mida, ale w ostateczności mogę iść wszędzie.
  • Gram w League od około 3 lat, to jest moje nowe konto, więc z pewnością nie pierwsze :)

Zainteresowany, żeby wbić się szybko do golda? Piszcie na PW, zawsze w dwie osoby gra się lepiej ;-)

123

Opublikowano

Nick: Xazerek

Dywizja: Silver 5

Kontakt: w grze

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś kto w miarę ogarnia wszystkie linie

Opublikowano

Nick: mR LoL9410
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: S3
Kontakt: Później podam Skype
Dodatkowe informacje: Duo aż do Golda. Preferuję ADC.

Opublikowano

Nick: SirPátryk
Region: EUNE
lvl: 30
dywizja: PLAT V
kontakt: ts, skype, pw na forum
Dodatkowe info: Szukam teamu 5vs5, zależy mi aby wbić golda/platynke na piątkach. Proszę pisać na gg 286128 lub tutaj na PW! Gram ADC. Nie interesują mnie oferty od wiecznych silverków co mają po 500 gier i "nie da się wyjść :v". Ludzie z teamu min. gold+ :) pozdrawiam :D

Opublikowano
Nick:   THE Azaziel

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: (Opcjonalnie) Silver 3

Kontakt: W grze albo na pw

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś ogarniętego kto często gra do duo na rankedy, mile widziany support do gry na bocie wymagam TeamSpeaka i ogaru płacz off. 

Jeżeli w Twoim temacie znalazła się trafna odpowiedź oznacz ten post klikając "Oznacz jako rozwiązany"

Aby docenić pomoc użytkowników którzy starali się rozwiązać Twój problem kliknij "Lubię to"

Przed założeniem nowego tematu upewnij się że robisz to w "Odpowiednim Dziale"

Opublikowano

Nick:Wiosen7

Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Plat V
Kontakt: LoL
Dodatkowe informacje: Ja w raz z kumplem szukamy teamu 5v5 lub 3v3 do wbicia diaxa w tym sezonie.Nasza dywizja na solo/q to Plat V.Ja gram suppa,jugnle a kumpel mida.
Opublikowano
 

Nick: Denewous

Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold V
Kontakt: LoL
Dodatkowe informacje: Szukam drużyny, rankedy piątki, normale :) Kontakt w grze, lub forum. 18+, ts3/skype. Pozdrawiam

ZjaranaPanda


Opublikowano

Nick: Aqwal

 

Region: EUNE

 

Level: 30

 

Wiek : 21 lat

 

Dywizja : wbitą mam platynę 3, do końca sezonu będzie diamond :D

 

Kontakt: wysyłać zaproszenia w grze

 

Dodatkowe informacje:

 

.......Szukam teamu 3 vs 3 / 5 vs 5, żeby wbić nagrodę w postaci warda, nie ważne dla mnie jest czy team będzie się składał z brązów czy challangerów, ważne dla mnie jest, żeby ludzie w nim byli aktywni i było grane dziennie chociaż 3 gry. Jeżeli team okaże się naprawdę spoko i gra z jego członkami okaże się przyjemnością, mimo wbicia nagrody mogę grać dalej w teamie. Nie gram na SKYPE, tylko i wyłącznie TS3

 

nie używam BOL'a, ale nie będzie mi przeszkadzać jeżeli inni w MOIM TEAMIE będą go używać ;D

 

PS: Dostaje mega dużo propozycji teamów, ale żadnek jeszcze nie spełnił moich oczekiwań więc apeluje o nie wysyłąnie zaproszeń, jeżeli masz zamiar zagrać 1 gre zapoznawczą a potam przez miesiąc cisza, najlepszej, żeby team miał ustalona stała godzinę o której spotykają sięw grze i czynią swą powinność...

Opublikowano

-Poszukuje ludzi do nowego teamu na EUNE

Szukam ludzi do -

Adc

Supp

Jungla

I asystenta xD na mida

Wymagania-

Min 15 lat

Skype

Minimum silver

Najmniej 4 dni w tygodniu w lolu

Kontakt-

Skype- aras123d

Forum mpc

Opublikowano

Witam :D 

Ogarniam team na nowo ! :P 
A więc tak :D  Potrzebuje ludzi z doświadczeniem przynajmniej rok przegrane :D 
Dywizja Goldy + Platynki wyższe dywizje również mile widziane :D 
Skype = kolekfifi  ( buka na awatarze  ) :D 
LOL = luffino

Linie :
Top 

Jungle
Mid
Adc/Supp - Na bocie chciałbym ogarnąć 2 osoby które naprawde by się zgrały :D

 

Ja mógłbym zagrać na każdej z pozycji :D Dostosuje się do drużyny ! :D Zapraszam !

Opublikowano

Nick:Kaiwol69
Region:EUNE
Level: 22
Dywizja: (Opcjonalnie)
Kontakt: 4speak.pl   i w 79 ja siedzę 
Dodatkowe informacje:Szukam kogoś do pogrania dla beki.

xD


 


 

Opublikowano

Nick: LSC VenoM
Region: EUNE
Level: 30
Kontakt: W grze
Dodatkowe informacje: Szukam osoby do wspólnej gry , mainuje topa , jungle , oraz mida ,w chwili obecnej  unranked (3+/10 ), planuje wbić golda do końca sezonu .

nø regrets_eun1_92_1.png
Opublikowano

Nick:Thrienvor
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) BII
Kontakt: skype:ronter1995, ts, forum i gra
Dodatkowe informacje:Szukam kogoś do wyjścia z bro najlepiej kogoś ogarniętego, zacząłem wychodzić z BV ale mam bana na tydzień i kończy się dopiero 15'ego więc najlepiej wtedy pisać

Opublikowano

Nick: DonSeva

Region: EUNE

Kontakt: w grze/ skype  .DonSeva   (na początku jest kropka)

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do pogrania sobie na luzie. Dywizja, lvl mało ważne. Szukam kogoś bez spin, do pogrania sobie trochę. Moja dywizja Gold I (spadek z Plat V)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...