Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:Podam na skype ;)
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Platyna |
Kontakt: skype mati7950
Dodatkowe informacje: Najlepiej Skype. Jeśli znalazłby się ktoś kto gra duo na #L to gorąco zapraszam.

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: PlayBoy EDGE

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: (Opcjonalnie) Silver I , dzisiaj zamiary wbicia golda :) .

Kontakt:  gra / skype : playboyedge / gg : 51163836

Dodatkowe informacje: Support :) . Głównie gram Leoną . Nie szukam adc, najlepiej jungler , mid :) .

Ref.

Opublikowano

Nick:podam pozniej

Region:EUNE

Level: 30

Dywizja: (Opcjonalnie)Gold 3 

Kontakt: PW na forum

Dodatkowe informacje:

Mam 16lat, posiadam ts i skype, gram glownie jungla/mid.

ref

Opublikowano

Nick: CND iNfernaL

Region: EUNE

Level: 30
Dywizja: Diament 4
Kontakt: PW na forum w grze.
Dodatkowe informacje:

Mam 16 lat posiadam tsa / skype szukam teamu mainuje topa ale potrafie grać na midzie oraz adc.

Opublikowano

Nick: vilsar
Region: EUW
Level: 30
Dywizja: silver I
Kontakt: PW forum
Dodatkowe informacje: 23 lata , szukam osoby do grania duo #L . Wiek tylko 20 + (zero dzieci) mainuje topa

Opublikowano
 

Nick: Podam na PW

Region: EUNE

Level: 30
Dywizja: Platyna 5
Kontakt: PW na forum
Dodatkowe informacje:

Szukam ludzi z diax/platyna do zagrania 3 na 3 i wbicia tam minimum diamonda.

Opublikowano

Nick: Aqwal

 

Region: EUNE

 

Level: 30

 

Wiek : 21 lat

 

Dywizja : wbitą mam platynę 3, do końca sezonu będzie diamond :D

 

Kontakt: wysyłać zaproszenia w grze

 

Dodatkowe informacje:

 

.......Szukam teamu 3 vs 3 / 5 vs 5, żeby wbić nagrodę w postaci warda, nie ważne dla mnie jest czy team będzie się składał z brązów czy challangerów, ważne dla mnie jest, żeby ludzie w nim byli aktywni i było grane dziennie chociaż 3 gry. Jeżeli team okaże się naprawdę spoko i gra z jego członkami okaże się przyjemnością, mimo wbicia nagrody mogę grać dalej w teamie. Nie gram na SKYPE, tylko i wyłącznie TS3

 

PS: nie używam BOL'a, ale nie będzie mi przeszkadzać jeżeli inni w MOIM TEAMIE będą go używać ;D

Opublikowano

Nick: levative

 

Region: EUW

 

Dywizja: Platyna 4

 

Kontakt: Dodawajcie mnie do znajomych w grze.

 

Dodatkowe informacje: Szukam teamu 5 vs 5 lub 3 vs 3 i kogoś do grania normali.

 

Opublikowano

Nick: Podam na skype/ts


 


Region: EUNE


 


Dywizja: Platyna 2


 


Kontakt: skype mati7950 lub PW na forum :)


 


Dodatkowe informacje: A więc tak, szukam teamu 5v5 który chce coś osiągnąć. Mogę grać na każdej linii zależy jaką mi zlecicie, oczywiście przyzwyczajenie się do stylu gry teamu itp. zajmie mi parę rund. Poza tym szukam kogoś do duo kto jest też w platynie/diamencie :) 


Opublikowano

Nick: Kätzper

Region: EUNE/Opcjonalnie EUW (smurf gold I, ok. 20 postaci).

Dywizja: Obecnie gold II, historia strasznie długa jakim cudem tam się znalazłem, ale możecie mi wierzyć, że z moim 3-letnim stażem gram na poziomie topki, a zwłaszcza na supporcie.

Konto było w platynie sezonem bodajże 3cim, nie orientuję się kompletnie z powodu dłuższej przerwy. Krótko mówiąc, jest ono po przejściach, i to konkretnych.

Kontakt: Na forum, w grze.

 

Dodatkowe Informacje: Mam niesamowitą ochotę pograć w team'ie 5v5 na pozycji supporta, jak za starych dobrych czasów. Jest to jedyna droga, która jeszcze by mnie w jakimś stopniu cieszyła grając w

tę przykrą gięrkę, która kiedyś była dla mnie numero uno ale przeorała mi psychę swym community. Jeżeli wciąż pojawiają się przejawy wątpliwości w moje umiejętności, to jestem zawsze otwarty na duoQ z adc lub jakąkolwiek osobą z teamu. Niestety grywam raz do roku, ale jeśli tylko będę miał motywację to pełny skill wróci w góra dwa/trzy dni ;)

Opublikowano

Nick : RudeJudeJr
Region : EUNE
Lvl : 15
Dywizja : Brak
Kontakt : Gra

Dodatkowe informacje :

 

Szukam kogoś do wspólnej gry. Jestem dziewczyną :x, mam 15 lat i jest to moje drugie konto, do poprzedniego straciłam passy
ale miałam 30 lvl i brąz 3. Nie jestem za dobra, ale szukam kogoś z kim będę mogła pograć dużo normali. Tylko proszę na mnie nie krzyczeć :3

Opublikowano

Nick : ifinox

Region : EUNE

Lvl : 20

Dywizja : Challenger

Kontakt : Gra

Dodatkowe informacje : Mam 17 lat. Szukam kogoś do pogrania duo normali, bez spin (jest to moje pierwsze konto) i tak np. na jednej linii, bot, duo top itp. Gram często, mam mikrofon.

Opublikowano

Nick: Po kontacie na PW
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Było G2 jest G4
Kontakt: Forum PW
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duoq, obojętnie gdzie gra, czym gra byle by wygrywał - ja sie mogę dopasować do lini. Wymagam skype/ts i dywizja +gold 3 (Dobrze by to był ktoś ogarniający ADC do Duo Bot)

Opublikowano

Nick: Na PW
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) G5
Kontakt: Forum PW
Dodatkowe informacje: Szukam ogarniającego supporta w goldzie do DuoQ. Mainuje adc i gram na tej pozycji całkiem dobrze.  Dobrze by było gdyby ta osoba miała Ts3 oraz mutację :)

Opublikowano

Poszukiwana 1 osoba do teamu 5v5. Najlepiej żeby mainowała topa or jungle.

Wymagania:
-Głos po mutacji
-Dobre mikro
-Dyspozycyjność
-Minimum Gold V

Gramy na serwerze EUW. Pisać PW tu lub w lolu pod nick Dawb

Opublikowano

Nick: SramNaSedes
Region: EUW
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver IV
Kontakt:  W grze albo na forum
Dodatkowe informacje: Szukam drużyny 5 vs 5, albo kogoś do duo. Mainuję mida ale jungla też ok.

Opublikowano

Nick : mTTy
Region : EUNE
Dywizja : Gold III
Kontakt : Gra

Dodatkowe informacje : Szukam drużyny 5v5, mogą być ludzie z każdej dywizji (nawet z brązu), liczy się FUN :)
Co do linii, ostatnio najczęściej gram mida/jungle, ale na topie, adc czy supporcie też mogę zagrać ;)

Opublikowano

Nick: Rzáry

Region: Eune

Level: 30

Dywizja: Gold IV

Kontakt: PW na mpc, gg: 13126964

Dodatkowe informacje: Szukam stałej drużyny 5vs5 i 3vs3. Mogę iść wszędzie, najczęściej jest to ADC. Jestem po mutacji, mikrofon mam (raz działa, raz nie), codziennie jestem aktywny.

Odświeżam, nadal aktualne.

Opublikowano

Nick: ObeliskTV
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Plat 3
Kontakt: w grze
Dodatkowe informacje: Szukam osoby która dobrze gra, umie cerować gry. ma tylko problem z trolami i nobami. Czyli w skrócie szukam osoby z platyny kto pomoze mi cerować gry. byśmy wbyli Diamond.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick: podam na pw

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: (Opcjonalnie): Gold 3 

Kontakt: PW na forum

Dodatkowe informacje: 

Mam lat 16

Gram glownie mid/jungla

Wymagam:

najlepiej 15-17lat

Granie bez cheatow

ts3/skype

Diwizja gold 5 - gold 1 

Troche myslenia w grze

ref

Opublikowano

Nick:timuslala
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: silver wbijany w 2 dni z bronze 5 ;) (rankedów nie gram)
Kontakt: w grze podam skype
Dodatkowe informacje: Mile widziane osoby z bolem(vip) albo #l

14 lat gimbaza przed mutacją

ogar mikro(czego też wymagam od 2giej sosby)

Jestem codziennie po 5-6h Chyba że kara

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...