Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: podam na pw

Region: EUNE

Dywizja Plat 2

Kontakt: PW forum

Info: Szukam ludzi do duo, P3 +. Preferuje ts, gram jungle > adc > mid lecz jak bedzie trzeba to zagram wszystko

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Podam PW

Region: EUNE

Dywizja Gold 4

Kontakt: PW 

Info: Szukam supporta do grania duo. Mojego wymagania:

- dywizja gold  +

- ogarnięcie paru supportów

-dobra gra

 

Opublikowano

Nick : PyrkaxD

Region EUNE

Dywizja Srebro IV

Kontak gra pw oraz skype mateusz.grygielski1

Info: szukam kogś do grania duo czy nawet teamówek  lubie grać jungle mida topa ;) 

wymagam :

- troche ogaru

- współpracy 

- +16 lat OGARNIĘTYCH nie jakiś tam dzieci 

Chętni zapraszajcie ;) 

Opublikowano

Nick: InsAne Clutter
Region:EUNE
Level: 21
Dywizja
: -
Kontakt: W grze bądź na forum
Dodatkowe informacje: Ogarniętych ludzi do wspólnej gry ;) gram główie adc, ale mogę także posupportować ;)

Opublikowano

Nick: Podaje na skype .
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja
: - G5
Kontakt: Skype : kusiu1996
Dodatkowe informacje: Szukam osoby do DUO BOL . G5-G1 .

76561198175931070.png

Opublikowano

Nick: Lolmicb12
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja
: - G4
Kontakt: pw w lolu
Dodatkowe informacje: Szukam osoby do duo g3-p1 

Opublikowano

Nick: Xcmer
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja
: - S2 (spadek z golda IV, nigdy nie miałem takiego pecha co do drużyny)
Kontakt: pw, lolu
Dodatkowe informacje: Szukam dwóch osób do teamu 3v3 żeby dojść do golda bądź wyżej przed końcem sezonu. Jak na złość spadłem (tylu trolli sie nie spodziewałem -.-)

Jakie to upierdliwe...

Opublikowano

Nick: na pw
Region: Turcja
Level: 30
Dywizja
: Plat 3
Kontakt: pw
Dodatkowe informacje: szukam 1/2 osób do teamu 5 vs 5, najlepiej support/jungler ale może być coś innego.

Wymagania: TS3 i minimum plat żeby po placementach nie było silvera/golda..

Opublikowano

Nick: ELsoMajkel

Region: EU WEST 

Level: 30

Dywizja: Silver I 

Kontakt: W grze

Dodatkowe Informacje: Szukam osoby do rozgrywek 3vs3. Minimum Silver. Osoba musi wiedziec co nie co o tej mapie, jakie taktyki powinno się rozgrywać oraz co robić w danych sytuacjach.

Opublikowano

Nick:CapthaPL
Region:EUNE
Level: 30 
Dywizja
: Plat 4
Kontakt:  lol . skype : CapthaPL  i w grze
Dodatkowe informacje: Szukam supporta który wbije ze mną w tym sezonie diament. Mainuje jinx vayne. (Najlepiej aby ogarniał leone ew. nami)

Opublikowano

Nick:Caandar
Region:EUNE
Dywizja: Gold

Kontakt: tu lub w grze
Dodatkowe informacje: Siema, składam ekipe do grania rankedzików 3v3 i/lub 5v5 (tak, chodzi przede wszystkim o warda, jednak nie wykluczam możliwości dalszej współpracy). Jedyne czego wymagam to TS, bo dywizja mnie nie interesuje. Jeżeli jesteś zainteresowany, dodaj mnie w lolu, będziemy grać w godzinach wieczornych (mniej więcej od 18-19)

Opublikowano

Nick: Na PW
Region: EUNE
Dywizja Gold 5
Kontakt: PW forum
Info: Gram jungle, szukam middera do duo :D

I3QiiEX.png

 

And if you're not down with that, we got 2 words 4 ya

FxMQtFh.jpg Essential

 

Opublikowano

Nick: xSzymeX

Region: EUNE

Dywizja: S3 spadłem z S2

Kontakt: PW bądź LoL

Info: Najlepiej mi idzie na top/mid/jungle, na bocie też mogę zagrać (coś tam ugram). Komunikacja bez różnicy (czy czat w grze, TS, Skype, GG; I don't care mówiąc w skrócie). Szukam Duo, w następnym sezonie można pomyśleć o teamie.

Coś o sobie: W LoL'a gram od roku, nie wiem czy to tolerujecie czy nie, ale gdzieś przez pół roku zajmowałem się wbijaniem 10 refów (no co 2 gry dziennie to dosyć długo się 1 konto robiło). Mam 14 lat, II gim, interesuję się trochę informatyką, gotowanie też mi jakoś wychodzi.

Czas gry ? Mniej więcej od 15 do 18/19 w dni robocze, a w weekendy tutaj to różnie. W sobotę to tak od 15/16 do 18/19, a w niedzielę od 11 do 18 (z przerwą na obiad o 13/14).

Opublikowano

Nick: Whotokról
Region: Eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver 5 ( 0LP ... )
Kontakt: Skype - chinczol11, pw na forum, na lolu.
Dodatkowe informacje: Mainuje jungle, mida. Jesli trzeba zagram adc :)

Opublikowano

Nick: Drake Leigh
Region: EUW
Level:  30
Dywizja: (Opcjonalnie) Plat V
Kontakt: forum + LoL
Dodatkowe informacje:  Szukamy czlonka do teamu okolo golda

 

TS + Micro 

 

Wiecej info w LoLu

Opublikowano

Nick: Podejrzewam że

Region: EUNE

Dywizja: Gold II-I

Kontakt: Gra lub skype : blackmedzik

info: Poszukujemy graczy do teamu Ale graczy od serca wiek to najlepiej 18 + ale mentalna 18 też ujdzie

 

Minimum Gold

Mentalne 18+

Ts i skype OBOWIĄZKowO

Reszta ocenimy po rozmowie

Opublikowano

Nick: RudyChomik


Region: EUW


Lvl: 5


Kontakt: W grze, zapraszajcie!


info: Szukam ludzi, z którymi mógłbym pograć i są na podobnym poziomie.


       Wróciłem do LoLa z przerwą i teraz chciałbym pograć z kimś wspólnie na podobnym lvlu, aby gra nie była nudna :)


       Oczywiście przydałaby się komunikacja głosowa.

Opublikowano

Nick: Cherry Lady

Region: EUNE

Lv: 30

Kontakt: w grze lub pw tutaj

Dodatkowe info: 

LF adc lub top do teamu, poziom platyna około 20 lat najlepiej, Ts/skype obowiązkowo, płeć nie gra roli. W teamie p3-p5. Szukamy by grać w miarę często, bez spin i jakichkolwiek problemów. ;)

League of Legends | Cherríe | Support | EU Nordic & East

Opublikowano

Nick: JonesFire

Region: EUNE

Lvl: 30

Kontakt: w lolu lub pv tutaj

Dodatkowe info:

Mid/Adc jestem w goldzie 5 wrocilem do gry bo juz nudno sie zrobilo ts3 on lub skype..mi obojetnie kto mnie zaprosi. Do teamu ale trzeba grac regularnie i wymagam od teamu tego(najlepiej zeby byli chlopaki i kobiety<3) i bez spin oczywiscie :)

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

Nick: podam na pw


Region: EUNE


Dywizja Plat 2


Kontakt: PW forum


Info: Szukam ludzi do duo, P3 +. Preferuje ts, gram jungle > adc > mid lecz jak bedzie trzeba to zagram wszystko


Opublikowano

Nick:  CND iNfernaL
Region:   EUNE
Level: 30
Dywizja: Diament 4 
Kontakt:  Nick w grze lub pw na mpc forum mam tsa skype
Dodatkowe informacje:  Main toplane ale mida i adc też pogrywam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...