Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: AdcOver
Region: EUNE

Level: 5

Dywizja: Na wcześniejszym koncie platyna

Kontakt: LOL, MPC

Informacje: Sprzedałem konto i próbuje wbić 30lvl, ale samemu jest strasznie nudno. Szukam kilka osób do grania normali. Doświadczenie i płeć nie ma znaczenia. 

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: na pw sie dogadamy

Region: EUNE

Level:30

Dywizja: silver 1 seria do golda

kontak: mam ts3 ale nie mam mikro wiec gra lub ts 

informacje szukam osoby z l# ktora dobrze gra ja gram wszedzie wiec zapraszam pokerujemy razem :)

Opublikowano

Nick:Wiosen7


Region:EUNE

Level: 30

Dywizja: Plat V

Kontakt: LoL

Dodatkowe informacje: Gram suppa.Szukam teamu 5vs5 (stałego) składającego się z ludzi minimum plat V.

Opublikowano

Szukam ludzi, którzy chcą do końca sezonu wbić gold 5vs5/3vs3/duo. I po sezonie coś więcej. 


Serwer: EUNE


Minimum silver 5. 


Kontakt: na razie forum.


Jestem w silver 3. 15 lat. Gram jedynie w nocy tak po 23.


17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

 

Nick: na PW

Region: EUNE

Level:  30

Dywizja: (Opcjonalnie) : P V

Kontakt: PW

Dodatkowe informacje:

Szukam kogoś z BOLEM / L# najlepiej do carrowania gry

Dywizja obojętna jeżeli masz coś z tych programów jeżeli nie to szukam conajmniej GOLDA z móżgiem który pomoże mi ugrać + KTÓRY GRA CZĘSTO

Mam ts , mikro , 19 lat 

Mainuje mida Xerathem na L# / ew Syndra bądź Ryze

 

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano
Nick: THE Azaziel

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: (Opcjonalnie) Gold 5, ledwo wbity 

Kontakt: Najlepiej na mpc pw. ew GG: 1732377 

Dodatkowe informacje:  Poszukiwany support do duo silver / gold, ogarnięty i lubiący grać na tej lini, link do lolkinga gdyby ktoś chciał sprawdzić 


Jeżeli w Twoim temacie znalazła się trafna odpowiedź oznacz ten post klikając "Oznacz jako rozwiązany"

Aby docenić pomoc użytkowników którzy starali się rozwiązać Twój problem kliknij "Lubię to"

Przed założeniem nowego tematu upewnij się że robisz to w "Odpowiednim Dziale"

Opublikowano

Nick: podam na PW.

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Silver IV

Kontakt: LoL, PW forum

Dodatkowe informacje: Szukam Silver II+ albo gold'a do grania duo gram na l#

Opublikowano

Nick: kiubi22Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) platyna 4(wacha sie miedzy 3-5)
Kontakt: zaproszenie w grze 

Dodatkowe informacje: Poszujuke ogarniętej osoby do gry duo, a takze chcetnie bym dolaczyl do teamu

Opublikowano

Nick: Stara Chupacabra

Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: P3
Kontakt: W grze

Dodatkowe informacje: Poszukuję osoby z p3+ do 3vs3, posiadamy team z plat 3, a naszym celem jest diament więc ta osoba obowiązkowo musi grać trochę częściej trójki, a nie dla zabawy, czy nabicia punktów na warda.Byłoby bardzo fajnie gdyby ta osoba grała na górnej alei.Wiek nie gra roli, po prostu osoba ma grać swoje.

Opublikowano

Nick: Xcmer

Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: s3 spadek z golda IV przez brata który grał na moim koncie gdy byłem na wakacjach.
Kontakt: W grze tutaj

Dodatkowe informacje: poszukuję teamu 3v3

Jakie to upierdliwe...

Opublikowano

Nick: PL Kateshi
RegionEUNE
Level: 30
Dywizja: S5-S4 (Wacha się)
Kontakt: Skype: xkateshi / albo pw
Dodatkowe informacjeSzukam kogoś, kto wie, że nie pasuje do silvera, ktoś kto będzie umiał dobrze zagrać duo(Normale również).

Moge iść na każdą linię! Top, jungle, mid, adc, support. Nie będę cię obwiniał za coś, ale czasem uda mi się coś pierdylnąć.

Potrafie się skupić, chyba że jakiś debil będzie ze mną dyskutował, że coś źle robie, najczęściej mutuje, ale czasem się wdam w to gówno.

BTW. Dobrze mi idzie support, leoną najlepiej, tak o sobie pasowała do mojej agresywności :P mam również Morganę, oraż kilka innych śmieci,

które nie nadają się według mnie na supporta. Najlepiej żebyś miał skype, TS lub jakiś inny program komunikujący byśmy mogli się porozumiewać.

 

MAM 14 LAT, JA MAM GDZIEŚ ILE TY MASZ LAT - MUSISZ BYĆ OGARNIĘTY I OGARNIAĆ(NIE WYMAGAM JAKIEJŚ HARMONII)

Opublikowano

Nick: SramNaSedes
Region: EUW
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) s4
Kontakt: pw forum
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo albo team ranked. Mainuję mida/jungle.

Opublikowano

 Nick:  Wiwciu
 

 Region:  EUNE
 

 Level:  30
 

 Dywizja:  GOLD V (spadłem z G2 :()
 

 Kontakt: GG : 37790397 / PW / LOL
 

Dodatkowe informacje: Szukam Teamu 5v5 grającego for fun bez spiny, mile widziany Silver :). Mainuje Supporta. Mam 17 lat. Piszcie :D.

Opublikowano

Nick: kiubi22

Region: Eune

Level: 30

Dywizja: Platyna 5

Kontakt: kontakt w lolu

 

Dodatkowe informacje: Szukam osoby do duo,lecz też chętnie dołączę do teamu 5

Opublikowano

Nick:  Gunner

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Gold 3  79lp

Kontakt:

gg 37024889

PW w Lol'u

Pw tutaj

 

 

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo q - ew. normali ;)

Opublikowano

Nick: AdcOver
Region: EUNE

Level: 5

Dywizja: Na wcześniejszym koncie platyna

Kontakt: LOL, MPC

Informacje: Sprzedałem konto i próbuje wbić 30lvl, ale samemu jest strasznie nudno. Szukam kilka osób do grania normali. Doświadczenie i płeć nie ma znaczenia. 

Opublikowano

Nick: Bikey
Region: EUNE
Level:30
Dywizja: (Opcjonalnie) GOLD 2
Kontakt: PW NA FORUM
Dodatkowe informacje: SZUKAM JEDNEJ OSOBY DO TEAMU 3 VS 3, MAMY L#, CHCEMY MIEĆ DIAMENT :) 2 osoba, oprócz mnie ma diament 5. 

Opublikowano

Nick: Monkica
Region: EUNE
Level:  30
Dywizja: (Opcjonalnie) : P III
Kontakt: Gra
Dodatkowe informacje:

Chciałbym dołączyć do jakiegoś teamu 

Mam ts , mikro gram na każdej linii .

Opublikowano

Nick: eM Esquire  (west) Yeniks (east)               
Region:
EUW & EUNE                               
Level:
30                                                                                     
Dywizja:
Plat IV (west) Gold V (east)                                                 
Dodatkowe informacje:
Szukam kogoś kto pogra duacze lub piątki   :D  :D 

Opublikowano

Nick: podam pozniej
Region:EUNE
Lvl: 30
Dewizja: gold 5 (spadlem z gold 2)
Kontakt: pw na forum
Dodatkowe informacje:

Gram glownie na midzie

Mam 16 lat 

Posiadam ts i skype, czego tez wymagam.

Opublikowano

Nick:Wiosen7


Region:EUNE

Level: 30

Dywizja: Plat V

Kontakt: LoL

Dodatkowe informacje: Gram suppa.Szukam teamu 5vs5 (stałego) składającego się z ludzi minimum plat V.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...