Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam, szukam osób do gry duo:

 

Nick: Tsaheylou
Region: EUENE

Level : 30

Dywizja : ( GOLD V ) - na moim głównym jestem siedze w diamencie

Kontakt : MPCforum / w Grze

Dodatkowe Informacje: Mutacja , mutacja i mutacja :) - reszte mogę nauczyć


True love survives all

Opublikowano

Nick: PW 
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) : diamond V
Kontakt: mpc
Dodatkowe informacje: a więc tak szukam osób do poważniejszego teamu.

wymagania to d5+ i ts3. ZALEŻY NA CZASIE !

pisać pozycje na pw i nicki a ja się odezwę

Opublikowano

Nick XldS

Region euw

lvl 30

dywizja gold 4/3

kontakt 

dodatkowe info ; Szukam jakiejś osoby do duo, albo mogę dołączyć do drużyny 5vs5 / 3vs3, ts3, jestem suppem ;3.

Opublikowano
Nick: xReene

Region:EUNE

Level: 30

Dywizja: Platyna 5. Nie wbijam dalej solo.

Kontakt: Tylko LoL.

Dodatkowe informacje: Szukam jednej osoby do wspólnych normali, może w przyszłości czyli w 5 sezonie do rankedów. Ja mainuje jungle/adc/mid i szukam kogoś do wspólnej gry. Szukam kogoś z wiekiem 16+, dywizją gold+ oraz dużą dyspozycją czasu.

Opublikowano

Nick:na pw 
Region:eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie)p3 (właśnie demoted z p2)
Kontakt: pw na forum
Dodatkowe informacje:szukam kogoś kto chce wbić d5 ( bolu/L# ) wiek i czy bd rozmawiać jest mi obojętny ma to być ktoś kto carruje 

"Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię na swój poziom i pokona doświadczeniem."

Opublikowano

Nick: HellKuzu
Region: EUW
Level: 30
Dywizja: Platyna 2
Kontakt: GG-6881275
Dodatkowe informacje: Mainuje adc, szukam kogoś do grania duo w soloQueue.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Nick: Podam na pw


Region: EUNE


lvl: 30


Dywizja: Plat 2


Kontakt: Pw forum


Dodatkowe informacje: Szukam teamu 5v5 który gra dosyć często, preferuje ts3, gram jungle, do konca sezonu chciałbym wbić gold/plat na 5v5


Opublikowano
 

 

Szukam ludzi do duo

 

Nick:ObeliskTV
Region:Eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) : Diamond IV
Kontakt:PW / skype: tasakpmi
Dodatkowe informacje: Gram na midzie i na topie

Szukam jednej osoby do duo bo chce z nią wbić Mastera . pS osoba musi mieć co najmiej diamond.

graphic.png

Opublikowano

Szukam teamu 5v5

 

Nick: Frędzelek
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: GOLD III/II
Kontakt: W grze lub forum
Dodatkowe informacje: Najczęściej gram topa lub jungle, lecz moge się dopasować, przeważnie wieczorami i w weekendy

Opublikowano

Nick: Podam na pw
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) p2
Kontakt: pw forum
Dodatkowe informacje: Szukamy stałego adc oraz top'a i rezerwe na supporta oraz mida minimum p5 do drużyny rankingowej, jesteśmy bardzo aktywni więc liczcie na sporo gier rankingowych. Nasz team składa się głównie z platyn oraz diamentu. Chętnych zapraszam na pw

Opublikowano

Nick: BustersSLK
Region: EU Nordic & East
Level: 30
Dywizja: Silver 3

Kontakt: na lolu albo pw mpc
Dodatkowe informacje: gram wszystko więc jaka będzie Twoja linia nie gra roli ;)

Opublikowano

Nick: na PW
Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: -

Kontakt: PW

Informacje: Szukam osoby do 3v3 rankingowych. Zależy mi na czasie, więc proszę o szybkie odpowiedzi. Dywizja minimum to ok. Gold 5.

Opublikowano

Eune, szukam osoby do gry duo rankedów, posiadam Golda 4, samemu niestety nie idzie wykierować Tych debili,wymagam LeaugeSharpa- L#,planuje wbić platyne do końca sezonu,więc trzeba się sprężać :)

Nick podam na PW,lub prosze podać swój to zaprosze

Opublikowano

Nick: RandomBadPlayer
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver 1 ~50 LP
Kontakt: W grze
Dodatkowe informacje: Szukam osoby do duo na L#, moim celem jest wbicie gold V przed 11 listopada, mainuje topa, ale na bocie mogę również iść mid/adc.

21.jpg

Opublikowano

Nick: PW


Dywizja: Gold 1


Region: EUNE


Dodatkowe informacje: Szukam osoby do duo, dywizja gold 3+, bez flame. Zwykle gram popołudniu lub wieczorem. Gram głownie adc ale mogę iść na wszystkie linie. Przydałby się jakiś TS lub skype.

Opublikowano

Nick:Na pw
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Plat 2
Kontakt: pw
Dodatkowe informacje: Szukam osoby do grania na L#, mainuje xeratha i syndre, 70% winratio, xerath 70 gier 12/4/10 kda, musi być przynajmniej plat 5

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...