Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: funaiem
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: gold 5

kontakt : w grze (kontaktu na forum nie polecam bo zazwyczaj nie sprawdzam)

 

 

witam mam 19 lat. szukam osub z Wrocławia do ranked teamu. za około pół roku będą zawody i szukam osób kture chciały by wziąść udział. szukam os powiedzmy gold+ i + 18lat. wymagany ts i mico.

 

 

szukamy:

 

top

jungle

sup

adc

 

 

 

ps: prosze o kontakt tylko zdecydowane osoby, ne na kilka dni/togodni bo to czy tamto :)

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

JUNGLER SZUKA TEAMU 5vs5 :)

 

Nick: Niusiu29

Region: EUNE
Level: 30

Dywizja: GOLD III
Kontakt: PW, LoL, potem skype / ts
Dodatkowe informacje: Jak pisałem, szukam teamu 5vs5, może być unranked ale gracze Gold+ :P

=

 

Opublikowano

Witam !

Szukam osób do teamu na turniej mistrzostw Polski organizowany przez Riot.

Wymagania:

- dojrzałość psychiczna i emocjonalna

-dyspozycyjność, najlepiej w piątki po południu

- 18+

-kultura osobista

- kontakt skype

Mam nadzieję, że znajdzie się parę dojrzałych osób, które w dobrym towarzystwie zechcą się sprawdzić podczas tego turnieju.

Moje dane:

Nick : tottomm
Serwer : EUNE
Level : 30
Dywizja: Silver V
Kontakt : skype :totto_m oraz w grze

Jeżeli ktoś bedzie potrzebował to na potrzeby teamu mogę udostepnić swojego smurfa konto, który jest obecnie w G2.

Moje miany to Ryze i Janna. Najlepiej gram na mid>top >supp

Opublikowano

Nick: Sonnyq
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) : G4
Kontakt: skype : sonny0050

Pozycja : Mid
 

 

Kumpel :

Nick: Unknown User
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) : G5
Pozycja : Jungle

Razem z kumplem szukamy teamu do rankedów 5vs5. Wymagana mutacja i sprawny mikrofon.

Szukamy :

ADC,SUPP,TOP. Minimum Gold.

//Mamy od tego dział.

Opublikowano
Nick: Rewim

Region: EUW

Level: 30

Dywizja: Gold III

Kontakt: Pw / Lol

Dodatkowe informacje: Szukam teamu  5vs5  Main ADC posiadam ts3 mam 17Lat

Opublikowano

Nick: OverCreed
Region: EUNE
Level: 30 
Dywizja: (Opcjonalnie) Platyna V
Kontakt: PW lol
Dodatkowe informacje: Razem z moim supportem szukam team'u 5vs5. Gramy ze sobą ponad rok.

Moja dywizja to platyna V a jego silver I (Gra dużo lepiej ale przez brak czasu jest tam gdzie jest).

Ja gram głównie: Jinx,Vayne,Lucian. On:Thresh,morgana,lulu. Więcej informacji na PW.

Opublikowano

Nick: Aqwal


Region: EUNE


Level: 30

 

Dywizja : wbitego mam golda 2, w najlepszym momencie byłem seria do plat 2, no ale już nie mam siły na tych ludzi którzy tam grają, mam zamiar wbić platynę, i skończyć granie rankedów w tym sezonie... na swoją obronę, że nie jestem kolejny płaczącym dzieckiem "łee bo oni są słabi", a sam kończy grę 0/4, dodam linki 3 rankedów dla przykładu, dlaczego, aż taki drastyczny spadek....

 

Kontakt: wysyłać zaproszenia w grze


Dodatkowe informacje:

1.......Szukam osoby do DUO, Diament/Platyna/Wysoki i ogarnięty GOLD, gram przede wszystkim na topie, ale potrafię grać też na innych liniach, jeżeli będzie taka potrzeba a ty jesteś zajebistym ADC, mogę ci suportować... to też mi wychodzi, weryfikacja nastąpi po analizie twojej historii gier.

 

2.......Szukam teamu 3 vs 3 / 5 vs 5, żeby wbić nagrodę w postaci warda, nie ważne dla mnie jest czy team będzie się składał z brązów czy challangerów, ważne dla mnie jest, żeby ludzie w nim byli aktywni i było grane dziennie chociaż 3 gry. Jeżeli team okaże się naprawdę spoko i gra z jego członkami okaże się przyjemnością, mimo wbicia nagrody mogę grać dalej w teamie. Nie gram na SKYPE, tylko i wyłącznie TS3

 

PS: nie używam BOL'a, ale nie będzie mi przeszkadzać jeżeli inni w MOIM TEAMIE będą go używać ;D

 

###EDIT :

moja historia gier : http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/pl/#match-history/EUN1/38229992

 

3 gry pokazujące o czym mówię :

http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/pl/#match-details/EUN1/952869123/38229992

http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/pl/#match-details/EUN1/952896391/38229992

http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/pl/#match-details/EUN1/953202854/38229992

Opublikowano

Nick:Darkstron
Region: EUNE
Level: 30 
Dywizja: (Opcjonalnie) S2
Kontakt: Pw tutaj bądź w grze
Dodatkowe informacje: Cześć szukam jakiegoś ograniętego supporta do duo (S4-S1).Mainuje adc a w szczególności Luc i Vayne

Cel-Gold w tym sezonie

Mam tylko 13 lat,ale ogarniam jak na swój wiek;p

(Jeśli na prawdę ogarniasz inne linie też możesz pisać,ale zależy mi na suppie bo gram adc)

Opublikowano

Nick:MiNNNi
Region: EUNE
Level: 30 
Dywizja: (Opcjonalnie) S3 ( na głownym D5 )
Kontakt: Pw tutaj bądź w grze
Dodatkowe informacje: Cześć szukam ogarniętych ludzi do teamu 5 vs 5 ,dywizja nie gra roli

Cel-Gold w tym sezonie

a07a9c1d7603fee5.jpg

Opublikowano

Nick: MasterOfGrzejnik
Region: Eune
Dywizja: b5 iż grałem na euw (Silv3)
Kontakt: W lolu przez zapro lub priv tutaj
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do drużyny rankingowej aby można było by grać 3v3

graphic.png

Opublikowano

Nick: podam na pw.
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie): Plat 2
Kontakt: pw forum
Dodatkowe informacje: Szukam druzyny rankingowej, main jungle / adc . 18 lat. Preferuje ts3

Opublikowano

Nick: MVP Snéaky

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Plat III

Kontakt: PW, w razie czego podam GG

Dodatkowe informacje: Szukam supporta, żeby pograć duoq. Głównie gram na adc, ale niestety jest jak jest - większość raczków bije się o to, kogo wywalić na supporta w teamie.

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

PRZECZYTAJ CAŁY TEMAT [uWAŻNIE I ZE ZROZUMIENIEM] A NIE TYLKO KAWAŁEK! JEŻELI NIE CHCE CI SIĘ TO ODPUŚĆ JUŻ TERAZ!

Witam,
Szukam ludzi do Team'u (Nazwa zostanie ustalona po zebraniu graczy aby każdy był z nią zgodny) którzy są chętni do grania 5vs5 na poważnie a nie dla FUN'u.
W późniejszym czasie po zgraniu, "poznaniu" siebie wzajemnie jak, powstaniu tej "fajnej" atmosfery oraz wbiciu tego min. Diamentu V w Team'ówkach gdyż wtedy by to "odzwierciedlało" Nasz poziom wspólnej gry itp. a następnie zacząć brać się za przeróżne turnieje i inne tego typu rzeczy by zdobywać coraz większe doświadczenie, "respectu" jako drużyna i pojedyczne jednostki, dobrze bawić się przy tym i być może zdobywaniu jakichś nagród.
Jeżeli zaczniemy wygrywać większość turniejów itp. to spróbować wystartować do Coke-Zero Challenger Series i walczyć o miejsce w LCS'ach...jeżeli nie wyjdzie za pierwszym razem próbujemy aż do skutku tylko po to by piąć się najwyżej jak się da i z najbardziej możliwym skutkiem...
Team ma się składać z osób które chcą lub mają zamiar zostać profesjonalnymi graczami jak i drużyną więc nie chcę ludzi którzy zrezygnują po kilku dniach/tygodniach bo to i tamto...

Szukam osób które mainują swoją linie i mają spory wachlarz championów którymi umie grać na dobrym a raczej bardzo dobrym poziomie byśmy mieli możliwość wymyślania ciekawych kombinacji championów jak i taktyk w grze.

Szukamy ludzi na linie:
-Top
-Jungle
-ADC
-Supp
-Chciałbym także aby zgłosiła się osoba która by sprawdziła się w roli "Analityka" i by Nasz każdy mecz szczególnie "przebadała"  w celu wytykania błędów, co mogliśmy lepiej zrobić a co nie itp. jak i osoby która by zajmowała się wszelkimi sprawami organizacyjnymi

Wymagamy:
-Platyna+ [Najlepiej wysokie Diamenty chociaż sam posiadam Diamond V]
-KDA postaciami ze "swojej linii" 3.0+
-Wiek 16+ [Mutacja to wiadome] (Masz mniej? Nawet nie pisz...chodzi o to, że 2 lata planujemy trenować i grać małe turnieje więc wiek 16 lat nie jest problemem gdyż będzie się posiadało ukończone 18 lat podczas Challenger Sieres czy też LCS'ów)
-Sporo czasu na grę i trenowanie/szlifowanie swoich jak i drużynowych umiejetności, dlatego najlepiej jakby zgłaszały się osoby które naprawdę mają tego czasu cholernie dużo by grać (Musisz posiadać ten czas od np. 18/20 do 23/24)
-Posiadania TS3 to obowiązek jak i sprawnego mikrofonu!
-Doświadczenia (Nie chcemy dzieci które nie znają podstaw lub nie mają żadnego pojęcia co i jak)
-Mainowanie swojej pozycji (Spory wachlarz postaci na daną linie oraz obeznanie z nią co było wymienione nieco wyżej)
-Żadne trolle i dziwni ludzie co potem podczas gry zacznąć odwalać różne rzeczy czy też pickować coś dziwnego bez nie wiadomo co
-Bez żadnego flame'u na reszte Team'u czy też płaczu i innych typowych akcji po przegranej grze/linii czy też padnięciu bez sensu itd
-Dostrzeganie błędów swoich jak i reszty drużny oraz tłumaczeniu i pomocy w ich eliminacji
-Jesteś walnięty pozytywnie i potrafisz zbić spiętą atmosfere czy raczej siedzisz cichutko? Potrzebujemy raczej osób które potrafią zrobić "tą" atmosfere jak i nie znikać po grach gdyż to według mnie nie ma sensu bo tak to nic nie wniesiemy do Team'u a przecież musimy czuć się pewnie itp. [Przepraszam ale nie wiedziałem jak to nazwać ^^]
-Mile widziane doświadczenie w różnych turniejach (LAN'y, ESL itp.)
-Dodatkowym atutem by było mieszkanie gdzieś w okolicach Gdańska gdyż wtedy można by było robić jakieś wypady itp. ^^ ale to tylko dodatek który nie wpływa absolutnie podczas "rekrutacji"
-Musisz być gotowy wiele poświęcić oraz czy jesteś gotów i "zacząć" grę czy też nie

Oferujemy:
-Nowe doświadczenia jak i rozwijanie się w ambitnym Team'ie w gronie osób o tych samych ambicjach czy też marzeniach
-Miłą atmosfere
-Ciekawych ludzi
-Sporą aktywność
-Graczy z doświadczeniem i potrafieniem nauczania się na własnych błędach
-Częsty udział w turniejach itp.
-Serwer TeamSpeak3 [Aktualnie mój padł więc używam "zastępczego" ale niedługo ponownie zainwestuje w swój]
-Wiele, wiele innych

Jeżeli jesteś zainteresowany co do Team'u to pisz do AveJerem

PS. Chcemy stworzyć coś naprawdę dobrego by w końcu zacząć "większą" przygodę z tą grą i stanąć kiedyś na przeciw sławnych drużyn i mierzyć się z nimi a nie rozpadnięcie Team'u po kilku dniach jak wspomniałem to wcześniej więc jeżeli nie spełniasz jakiegoś wymagania to nie trać bezsensownie swojego jak i mojego czasu na zbędną dyskusje która do niczego nie doprowadzi.

Jeżeli to przeczytałeś to gratulacje i mam nadzieję, że się zgłosisz! ;)

AveJerem_eune_134_2_logo.png

Opublikowano

Nick: Placeeko


Region: EUNE


Level: 30


Dywizja: Silver III


Kontakt: LoL


Dodatkowe informacje: Preferuje Support, szukam adc do duo lub czasami do normali.


Opublikowano
Nick: Rewim

Region: EUW

Level: 30

Dywizja: Gold III

Kontakt: Pw / Lol

Dodatkowe informacje: Szukam teamu  5vs5  Main ADC posiadam ts3 mam 17Lat

Opublikowano

Nick: PornStár Ahri
Region: EUW
Dywizja: Plat 5
Kontakt: ingame PornStár Ahri
Dodatkowe informacje: tylko ts3, nie pisać dzieciaki z skype i z silverka

Opublikowano

Nick: YölöSwager
Region: EUNE
Level: 23
Kontakt: W grze
Dodatkowe informacje: Szukam osoby do wspólnej gry , mainuje topa , od czasu do czasu gram na midzie zedem , talonem , kha ,yasuo , posiadam ts.

nø regrets_eun1_92_1.png
Opublikowano

Nick:may7
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie)B3
Kontakt:W grze lub pw na forum
Dodatkowe informacje:Szukam osoby,jakiegoś teamu do gry wspólnej mainuje topa

Opublikowano

Nick:Kr3tu
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold I
Kontakt: Gra
Dodatkowe informacje: Szukam teamu 5vs5 gdzie chciałbym zagrać na dolnej alejce na supporcie. Mainuje tą linie od dłuższego czasu więc mam pojęcie jak grać. Mam 18 lat jestem w miarę komunikatywny oraz posiadam TS3/Skypa. Postacie którymi gram to : Lulu / Leona / Morgana / Karma / Janna / Brumbrum / i w fazie skilowania Tresh :)

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Nick: KarooleeK
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) s2
Kontakt: Gierka
Dodatkowe informacje:

Szukam jakiś ziomeczków do pocykania gierek 5vs5. Ogólny pref adc/jungle ale i na inne linie śmigam (:
Osóbki jedynie z TS i po mutacji najlepiej.
Coś o mnie? 20 latek ;d

Opublikowano

nick: ZPW UzyjFantazji

region: turcja

dywizja: nadal gold ale bd platynka soon ;p

 

+16 lat . 

kontakt w grze

bez reklamy yt.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...