Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:D1GameOverD1
Region:Eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie)
Kontakt: pw
Dodatkowe informacje: szukam  osoby do turnieju 10 sierpnia 2vs2 obojętnie może być unraNKED

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:MrPhantomEU
Region:EuNordic
Level:17 <Lvl,uje Smurfa ;d>
Dywizja: Nie mam narazie ._.
Kontakt:W grze/Na pw
Dodatkowe informacje:Mam 14 lat ,szukam kogoś by wylewelowac smurfa i pograć normale/rankedy

  Mainuje Mida i czasami pogrywam na Jungli ;d

Najlepszy mag na s1  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Opublikowano

Nick:Thrienvor
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie): BROII
Kontakt: w grze lub skype ronter1995
Dodatkowe informacje:Gram top/jungle/adc/mid szukam kogoś ogarniętego do duo najlepiej 16+

Opublikowano

Nick: Podam na PW.
Region:EUW
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie): Gold V.
Kontakt: PW na forum.
Dodatkowe informacje:Szukam kogoś do wbicia platyny w tym sezonie. Mainuje mid/adc.

2lbi4xv.png

Opublikowano

Nick: NTSC

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Gold 1

Kontakt: PW / W Grze

Info: Szukam głównie junglera do wbicia się do Plat (więc szukam G2+). W grze pisać ze jesteście z MPC Forum. Minimum 18 lat

2536842761.png

Opublikowano

Nick: eMBQ Tabasky

region: eune

lvl:30

dywizja: g5 tutaj (turcja plat 1)

kontakt : w lulu albo fb : Mateusz Pański

info: gram od bety z przerwami, teraz wrocilem na eune zeby na tym koncie dobic platynę ;) mainuje jungle i mida. Prosze o kontakt minimum g5 i 17+

bez reklamy yt.

Opublikowano

Nick: SramNaSedes
Region: EUW
Level:  30
Dywizja: (Opcjonalnie) SILVER III
Kontakt:  W GRZE FORUM
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś z kim ogę pograć duo i wyjść z jebanego silvera, albo jak ktoś poszukuję topa do teamu to zgłaszam się.

Opublikowano

Nick: KedroPL
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold IV i rośnie
Kontakt: Forum, gra, skype: Kedroshi.
Dodatkowe informacje: Szukam teamu do 5 na 5. Mainuje Supporta i ADC. Osoby w teamie najlepiej gdyby miały podobną dywizje do mojej.

Opublikowano

Poszukujemy osób do teamu 5v5 na następujące linie:

 

-ADC

-TOP

-Jungle

 

Wymagania:

-Dywizja minimum gold.

-Wiek 16 +

-Mikrofon.

 

Kontakt w grze nick Voraless.

Opublikowano

Nick : Wiosen7


Region : EUNE


Level : 30


Dywizja : Gold I


Dodatkowe informacje : Szukam ogarniętej osoby do duo,Gold II +,gram topa,jungle,adc,supporta.


Opublikowano

Nick:                                                       Pepciox
Region:                                                  Rosja
Dywizja:                                                 Gold II
Kontakt:                                                 najlepiej curse, ts3, pisac priv to sie dogadamy

Dodatkowe informacje:                         Szukamy osob do teamu 5 na 5, BRAKUJE jednej osoby! Mamy TS, Curse, Skype, wszyscy ponad 18
Dawajcie pw !

1331337770-U247153.gif

Opublikowano

Nick : The Làst Hour

Region : EU West

Dywizja : Świeżo wbita platynka ;]

Kontakt : Najlepiej w grze, jak coś to gadać bedziemy przez ts3 ;)

Dodatkowe informacje : Mam 13 lat, więc najlepiej gdyby ktoś był w moim/podobnym wieku.

Ogólnie to nie zachowuje się jak jakiś gimbus.

Play to have fun, not to win.

Opublikowano

Dzik Alfons - Silver II - niezbyt ciekawe match history przez przyjaźnie nastawionych graczy - każda linia/main adc - silvery 5/4 niech oszczędzą zaproszeń.

Opublikowano

Nick: BudynWanilia

Region: EuNE

Dywizja: S1

Kontakt: Na forum

Dodatkowe informacje: Preferuje:

-Jungla

-support

15 lat szukam teamu do rozgrywek 5v5

Opublikowano

Nick : Vipus77
Region : EU West
Dywizja : 8lvl
Kontakt : W grze/GG/TS/Skype
Dodatkowe informacje : Grałem na Eune lecz z powodu poziomu przeniosłem się na WEST. Ogarniam grę i szukam ludzi do grania normali :) GL & HF

Opublikowano

Nick: Neutroggen

Region:EUW

Level: 30

Dywizja: (Opcjonalnie): Gold V.

Kontakt: PW na forum.

Dodatkowe informacje:Szukam kogoś do wbicia platyny w tym sezonie. Mainuje mid/adc.

2lbi4xv.png

Opublikowano

Nick : Trasnip
Region : Turcja
Dywizja : Diamond 5->Prawie 4
Kontakt : W grze, TS, Skype
Dodatkowe informacje : Szukam ludzi do duo diamond 5+ i tez chciałbym skompletować team do challangera 

Opublikowano

Nick : ifinox

Level : 14
Region : EUNE
Dywizja : -
Kontakt : GG : 6744362, ewentualnie Gra
Dodatkowe informacje :

Mam 16 lat. Jest to moje pierwsze konto w lolu. Szukam jakiejś osoby do pogrania duo, najlepiej z ts3.
Wymagam od drugiej osoby tego, aby nie grała tylko jedną czy dwoma postaciami, ale tak jak ja popróbowała czasem pograć czymś z rotacji.

Najlepiej mi idzie gra suportem, ale też chciałbym spróbować pograć trochę na innych liniach i jak wiadomo czasem mi pójdzie lepiej, a czasem gorzej, tak więc bez nerwów. Nie chciałbym aby druga osoba grała dla przykładu tylko katą lub masterem, lecz by chciała też pograć dla przykładu na supporcie a ja spróbuję adc, ogólnie chciałbym żebyśmy grali na tej samej linii.
Od siebie mogę zaoferować to że szybko się uczę, nie widzę problemu w spróbowaniu pograć duo mid czy coś takiego oraz nie narzekam z powodu przegranej gry.
Jestem ciągle na komputerze, na lolu trochę rzadziej gdyż troszkę nudno się gra samemu, ale w każdej chwili mogę pograć więc preferuję kontakt przez GG.

Opublikowano

Nick: FetaVegeta
Region: EUNE
Level:  30
Dywizja: (Opcjonalnie) S3
Kontakt:  FetaVegeta - LoL
Dodatkowe informacje:

Szukam osoby z ktora bym pogral rankedy ( duo). Nie moze byc za slaby, musi miec ts.

Jak cos ja gram top/mid'a/jungle.

Opublikowano

Nick: Xazerek
Region: EUNE
Dywizja: Silver III
Kontakt: Forum, Skype, TS, Gra
Dodatkowe informacje: Szukam kolesia do grania duo który również jest w silverze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...