Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Posiadam platyne 1 aktualnie 20 punktów i szukam kogos o podobnej dywizji, ponieważ chciałbym do końca sezonu wbic diamond 5. Moim mainem jest supp, ewentualnie gram jungle (lee sin 160 gier Win). Obojętne mi to czym ktoś będzie grał adc, midem czy inną pozycją, oczekuje od niego dobrej gry, czerpania fanu z gry oraz przyjmowania krytyki na klate. Oczywiście musi miec komunikator głosowy (skype, teamspeak), grac na serwerze EUNE.

 

O mnie: Gram na EUNE, Mam 15lat,w lola gram od 1,5 - 2 lat. Kontakt ze mną skype- lolus1998, League of Legends- Ciasteczko OO lub na forum mpc. Pozdrawiam Ciasteczko OO.

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Region: West
Level: 11+
Dywizja: (Opcjonalnie) Na Nordicu silver 2 naj ( pech do ludzi... )
Kontakt: Pw, GG : 40080314
Dodatkowe informacje: Smurfuje sobie na wescie, ale samemu troche lipa grać te normale więc jak ktoś chce pograć to zapraszam, bo już mam dosyć nordica. Mogę grać wszędzie. 16lat, ts jest. :)

Lolking -

 


 http://www.lolking.net/summoner/euw/47419169#profile
Opublikowano

Nick: JeremPL
Region: EuNE
Level: 30
Dywizja: Aktualnie Silver IV/Silver III
Kontakt: GG[21144420], Skype[JeremPL], PW, LoL
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi z którymi można pograć sporo gier w ciągu dnia i ogarniają coś tam chociaż z nowymi też lubię grać.

Opublikowano

Nick: Ulek91

Region: EU Północ/Wschód

Level:20 (+buff)

Kontakt: W grze, gram o różnych porach (praca)

Dodatkowe info: Pierwsze konto, znam juz większość bohaterów,duże doświadczenie z innych gier moba. Szukam ogara z którym wbije 30lv i podzieli się doświadczeniem (mikro jest). Najlepiej jakby mnie jakas 4 przygarneła szybko sie ucze, lubie skilowe hero, nie mam jeszcze swojej pozycji aczkolwiek spodobał mi się mid. Ulubiony hero Twisting Fate, Kasadin.

Opublikowano

Nick: Łągiew
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Platyna I
Kontakt: PW w grze albo GG;4823520, ale pref. gre
Dodatkowe informacje: szukam ogarnietego adc, ktory gra duzo rankedow na pozycji adc i jest w platynie, ja gram na suppie/midzie/topie/jungli. Glownie szukam osoby do grania duo na bocie, ale jak czasem wejdzie jakis ziomus, co bedzie chcial grac suppem, bo nic innego nei ogarnia, no to wiadomo, ze zagram inna linie.

Opublikowano

Nick: vo3k
Region: EUW
Level: 9 [smurf]
Dywizja: (Opcjonalnie)
Kontakt: vo3k w grze
Dodatkowe informacje: Szukam 2 osob [smurf] do szybkich 3 vs 3. Potrzebuje szybko wbić 30 lvl.

Opublikowano

Nick: Dhenars
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silv. I na tym koncie niestety Bronze -,- (moje 1 konto i dlatego)
Kontakt: Skype - ghodter lub w lolu
Dodatkowe informacje:
POSZUKUKUJĘ

Supporta do soloq (na stałe) w godzinach 18-23
Wiek 15+, mikro, Skype, I wiadomo doświadczenie w grze suppami ;))
Skurw**le agresywni, oraz grający defa wszyscy byleby grali teamowo !

1377531174-U173186.png


Opublikowano

Nick: bodzioplx
Region: EUNE
Level: 2 zaczynam od nowa ( mialem golda iv ale dostalem bana za bug z rp i mam 30 lvl braz II ale postanowilem zaczac od nowa )

Dywizja: (Opcjonalnie)
Kontakt: skype :quertospl , gra ,ts3 itp , pw
Dodatkowe informacje: jestem ogar nie szukam dzieci ktore nie umieja grac lub trolluja

signature5y.png
 
 

Opublikowano
Nick: Cyrenejczyk
Region: West
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver 2
Kontakt: Pw, GG : 3934134
Dodatkowe informacje: Potrzebuję kogoś do DUO bo zawsze o 1 troll mniej... :)
Zapraszam na gg!
Opublikowano
[align=center]Witam.

Szukamy 3 osób na turniej PvP.Net, który odbędzie się na PGA w dniu 19.10.2013.

Muszą to być osoby, które są pewne że będą na PGA i będą pod stanowiskiem na godzinę 10:00 żeby zapisać się do turnieju.


Obecny skład:


MID - Platinum I (Need QQ ingame)

SUPPORT - Platinum I (Ciasteczko OO ingame)

TOP - FREE

ADC - FREE

JUNGLE - FREE


Poszukujemy osób z doświadczeniem (minimum platyna+), wiek nie jest ważny.

Gramy oczywiście dla zabawy ale super by było jakby udało się wygrać.


Zainteresowani pisać w grze (Need QQ)[/align]

TGLNeedQQ_eune_103_4_nozg.png

Opublikowano

Nick: Jadekus
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold 5 "bo nuby".

Kontakt: PW na forum, w grze, na skype - bolubie2 lub na ts3 - Gamearea.zapto.org pod nickiem Gqonvi.

Dodatkowe informacje: - Gram na ADC i poszukuje SUPPORTA (wiek i dywizja - obojętne + umiejętność grania przynajmniej 3 supportami i sprawy mikrofon).

FyvzeeY.png

Opublikowano

Nick: DanielekZBO
Region: Eu NE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) GOLD V
Kontakt: GG 47806033 lub w grze
Dodatkowe informacje:
Posiadałem konto na weście w Platynie 3 , moim głównym mainem jest adc / mid
Używam skype / ts

XShowteqX_eune_13_3_logo.png

ORAZ INNE SMURFY GOLD+

Opublikowano
Nick: Podam później :)

Region: EUNE

Level: 1+

Dywizja: (Opcjonalnie) -

Kontakt: Gadu 40080314, pw

Dodatkowe informacje:

Mam 2 konta 30lv na nordicu rozwalone strasznie więc postanowiłam zacząć od nowa. Szukam kogoś do pogrania normali ;)

Ts, 16lat i skill jakiś tam jest :D
Opublikowano

Nick: LuBaa

Region: EUNE

Level:30

Dywizja: Brąz 2

Kontakt: Gra lub pw

Dodatkowe informacje:

Miałem przerwę od wakacji i spadłem przez nie aktywność :( Szukam kogoś ogarniętego do wspólnej gry, żeby wyjść chociażby do Silver V

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

Nick: Cpt Vezzie
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold III
Kontakt : W grze lub pisz PW tutaj :)
Dodatkowe informacje: Top > Jungle > Support = Mid > Ad Carry Szukam kogoś do Duo jako że przedłużyli sezon to mam zamiary przynajmniej próbować wbić Platyne.Bez Spiny :D Gram prawie codziennie w godzinach 15-19 weekend 12-18(ale robie przerwy)

Cpt%20Vezzie_eune_64_3_logo.png

Opublikowano

Nick: Rzeznik000

Region: Rosja

lvl: 30

dywizja: silver 3 chce do końca sezonu wbić golda

kontakt: tutaj na mpc

dodatkowe informacje: gram dobrze szukam kogoś z kim mogę carrować gry

Opublikowano

Nick: Azir

Region: EU Nordic East

LVL: 30

Dywizja: silver 1, mam zamiar wbić golda w tym sezonie.

Kontakt: w lolu lub tutaj za pomocą prywatnej wiadomości.

dodatkowe info: Preferuję mid,top,jungle jednak na adc również potrafię grać. Szukam osoby, która jest minimum silver 2, która poprze swoją dobrą grę lolkingiem. Pozdro.

195721405447585377468.jpg

by  @czarnaaa

 

 

Jeśli pomogłem, daj lajka :)

 

 

Opublikowano

Nick: Dhenars


Region: EU/NE


LVL: 30


Dywizja: W tym sezonie BRONZE III oraz SILVER V na 2 koncie


Kontakt: w lolu lub tutaj za pomocą prywatnej wiadomości.


dodatkowe info: Szukam supporta do wspólnej gry w sezonie tym oraz w 4 SoloQ ;)


Wiek nieważny bylebyś ogarniał/a noi oczywiście mikro ! ;)


1377531174-U173186.png


Opublikowano

Nick:xVodkaPolskax
Region : EUNE
Level : 30
Dywizja :Srebro 2
Kontakt :Skype potter.334 lub pm na stronie ;)
Dodatkowe informacje:No a więc zacznę od tego że nie będę to pisać jakim pro graczem jestem itd... bo nim nie jestem.
Potrzebuje kogoś (nie koniecznie) z wyższym Elo i dywizją
, poszukuje osoby która mi pomoże wbić wyższą dywizję (chciałbym dobić do golda ;s)
Nie robie rage quitów :D , jestem spokojny , szybko się uczę więc każda porada ze strony tej osoby będzie traktowana jako pouczenie dla mnie ;)
Przydałoby się aby ta osoba również posiadała sprawny mikrofon .
Coś o mnie :Gram w lola z rok , miałem inne konto , lecz sprzedałem. Mój wiek to 16 lat mogę chodzić na każdą linie od topa po bota.
Jedynym minusem jest to że nie do każdego z tych lanów ogarniam builda ;/
Nie lubię grać junglą (chyba że amumu) , jako support lubię grać jednakże mam mało postaci do supportowania . (ulubiona pozycja to mid)
Reszta w miarę spoko.
Dzięki jeśli w ogóle chciało Ci się to czytać czekam na odpowiedzi z waszej strony ;)

Opublikowano

Szukam osoby która razem ze mną będzie carrowała rankedy.

Mogę iść wszędzie ale ADC to mój main i tam prawie zawsze carruje.

Jestem w Silver V ale chce wejść do golda.

Mój nick:Zagrajmerek

Informacje na PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...