Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nick: Podam później :)

Region: West

Level: 8

Dywizja: (Opcjonalnie) Na Nordicu silver 2 naj ( pech do ludzi... )

Kontakt: Pw, GG : 40080314

Dodatkowe informacje: Smurfuje sobie na wescie, ale samemu troche lipa grać te normale więc jak ktoś chce pograć to zapraszam, bo już mam dosyć nordica. Mogę grać wszędzie. Ts jest ;)

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Tomo100

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Silver IV

Kontakt: PW Gra

Info:

Nie daję rady z tymi noobami i feederami.. Szukam ogarniętego supporta ze skypem (ja gram adc) do duo rankedów dywizja minimum silver bo nie mam zamiaru użerać się z Bronzami -_-

Opublikowano

Szukam kogoś do duo

 

 

aktualnie p1

 

 

kogoś pomiędzy p4-d5

 

 

preferuje jungle/adc

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Nick:phoenixgem

Region: EUNE

Level:30
Dywizja: Silver I

Kontakt : PW lub zaproszenie w grze.

Info: Szukam ogarniętego supporta do gry duo. Zamierzam wbić gold, posiadam już 91 pkt. Jeśli jednak nie grasz supportem a szukasz duo i jesteś w okolicznej diwizji napisz.

Opublikowano

Nick: Vordius
Region: EU NE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Bronze
Kontakt: SKYPE - ghodter lub w lol-u
Dodatkowe informacje:

Poszukuję dobrego supporta do wspólnej gry w soloq Normal oraz Ranked ;)
Dywizja nie ma znaczenia wiek 15+

1377531174-U173186.png


Opublikowano

Nick: 3Kgaming
Region: EUNE
Level: 28 [ smerf ]
Dywizja: (Opcjonalnie) Diament 4 - [ SMERF ]
Kontakt: PW
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś ogarniętego do normali żebym wbił 30 level i później rankedy. Po mutacji 14+

3kgaming.jpg


By: Lolled Girl



Zbieram [ + ]


Opublikowano

Nick : Pawcio882

Dywizja : Silver5

Region : Eune

Kontakt : PW , Lol.

Szukam osób do gry duo Silv5+/- , Wymagania Skype , za ts,em nie przepadam .

Opublikowano

Nick: Grencz
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver V
Kontakt: LoL
Dodatkowe informacje: Poszukuję partnera do duo nie ważna dywizja byle by było minimalne ogarnięcie wiek 15 + Wymagam ts i sprawnego mikrofonu

1377774857-U369478.png

Opublikowano

Nick: LuBaa
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Bronz III (Nie grałem przez kilka miesięcy i spadłem z Silver IV)
Kontakt: LoL
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do zagrania duo, z racji tego iż miałem kilku miesięczną przerwę i mnie zrzuciło do Bronz III chce przed końcem sezonu wkuć silver :)

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

Nick:Sz4quN
Region:EUNE
Level:30
Dywizja: (Opcjonalnie): s2 (silver2)
Kontakt:Pw, gg, Gra
Dodatkowe informacje:Szukam osoby co pomoże mi wejsc do golda V nie szukam takich ludzi jak Troll'ów ja np. afk'ów feed'erów

Opublikowano

Nick:master0690
Region:EUNE
Level:30
Dywizja: (Opcjonalnie): s1 3x3, s3 soloq
Kontakt:gra
Dodatkowe informacje: Szukam ranked teamu 3x3 który ogarnia od s3 w góre (goldy i platy jak najbardziej) Odwdzięcze się psc 20zł. Wymagane +16lat i mutacja

1377531174-U173186.png


Opublikowano

Nick - Ni0sz3k

Region - EUNE

LVL - 30

Dywizja - Silv 4

Kontakt - PW/Lol

Szukam kogoś do gry w okolicach silv/bronzu, gram praktycznie wszędzie, mam sprawny mikrofon, ts i skype

Opublikowano

Nick: Dhenars
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Bronze -,-
Kontakt: LoL lub Skype - ghodter
Dodatkowe informacje: Poszukuję supporta do wspólnej gry w sezonie tym, ale głównie w sezonie IV. Posiadam większość Carry i od zawsze gram na BOT Lane

Wymagania:

30 lv

15 lat +

Mikro (nie przy laptopie)

Runy pod suppa

ZAPRASZAM ! ;)

1377531174-U173186.png


Opublikowano

Nick: Factios

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja:Bronze 3 (przez brata który zagrał 10 rankedów kwalifikacyjnych)

Kontakt: Skype,Ts, wszystko co chcecie

Dodatkowe informacje: Szukam osoby która pomoże mi wyjść z drewna, gram na każdej lini, również na supporcie. Mam duże doświadczenie mimo małej dywizji. Na innych kontach grałem już w sezoniem pierwszym. Za wyciągnięcie do Silvera mogę odpalić jakąś skórke czy coś :)

Opublikowano

Nick:Dpilo
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver I
Kontakt:Najlepiej na lolu, ale może być też mpc forum
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś z kim można pograć duo może być nawet ktoś z bronzu czemu ? ponieważ mam zbyt wysokie MMR i dobiera mi zbyt "dobrych" przeciwników i nie mam siły już grać tak samemu ;)

Click It Or DIE

Opublikowano

Nick: Drozdy
Region: Eune
Level: 30
Dywizja: Gold V
Kontakt: Gra
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo ;]. Daję każdemu szansę. Jeżeli trafię na kogoś ogarniętego, to może pogramy dłużej. :)

Nie wiesz jaki skład zrobić w FUT? Zapraszam na PW.




Opublikowano

Nick: JamesBuonds
Region: EUNE
Level: 30
Kontakt: LoL
Dywizja: Bronze I 97
Dodatkowe informacje: Poszukuję partnera do duo nie ważna dywizja byle by było minimalne ogarnięcie Wymagam ts i sprawnego mikrofonu

Opublikowano

Nick: Kituone
Region: EU east
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie): Silver II
Kontakt: Na grze lub na priv tutaj
Dodatkowe informacje: Jestem dziewczyną i właśnie założyłam team rankingowy. Szukam chętnych do gry ! Najlepiej MID i JUNGLA :rolleyes:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...