Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: smokomaniak

Region: EUNE

Level: 19

Kontakt: Skype (smokomaniak)

Dodatkowe informacje: Szukam osób do gry które są na moim poziomie gry i nie mają takiego wielkiego doświadczenia.

1472811_399074236892770_142361761_n.jpg

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: pw

Region: EUNE

Poziom: 30

Dywizja: Gold V

 

Smurf nowe acc, w duo zawsze weselej.

Opublikowano

Nick: Groxill
Region: EUNE
Level:  30
Dywizja: Brąż I (Mialem silver V ale spadłem przez to ze nie mialem czasu na gre)
Kontakt: Zaprośic mnie w lolu
Dodatkowe informacje: Chciałbym kogoś do dou rankeda, ja zawsze (najczęsciej) chodze na topa i chcę kogoś do pomocy carrowania gier. 

MindlessCanineHanumanmonkey-max-1mb.gif

Opublikowano

Nick: VerX321

Region : EuNE

LVL : 30

Dywizja : bronze 2( Byłem silver 4 ale nie grałem przez 2 miesiące i spadłem ) (pre seson 4 gold V)

Kontakt : gra jestem prawie non-stop  :D

Dodatkowe info : mam 16 lat nawet dobrze gram ale sobie przypominam niektóre postacie :D. na razie nie wchodzi w grę TS bo nie mam karty dźwiękowej będę miał za tydzień. mogę gadać przez skype . szukam kogoś do gry osoby która nie spina dupy o wszystko :) Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej gry 

Opublikowano

Nick:Mahumad
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Bronze I/Silver V
Kontakt: faver@op.pl
Dodatkowe informacje: Gram support (soraka nunu nidalee oraz blitzcrank)

Mahumad_eune_23_2_logo.png

Opublikowano
Nick: Andr0

Region:EUNE

Level: 30

Dywizja: platyna 4 (40+)

Kontakt: lol / pw

Dodatkowe informacje: Szukam duo na poziomie platyny. Planuje wbić diament. Gram jungle>top>adc>support. Mam 19 lat.
Opublikowano

NickTaiChiiWarrior
 

Region:EUNE
 

Level: 25 (smurf z silver I)
 

Dywizja: Unranked
 

Kontakt: Ts / skype : hardbass.. / gg : 31528780 / pw 
jestem praktycznie co dziennie na lolu i dostepny

 

Dodatkowe informacje: Szukam osoby ktora ogarnia i chce pograc z kims duo na razie normale do puki nie wbije 30 lvl.
Bardzo dobrze ogarniam mida . ( Cassio , LeBlanca , Teemo , Kassadin ) Maind : LeBlanca) Praktycznie zawsze wygrywam linie.
Mam 19 lat szukam osoby ktora ogarnia 
Pozdrawiam

Opublikowano

Nick: Peterovskyy
Region: EUW
Level: 30
Dywizja: Silver 5
Kontakt: GG 11137476 lub w grze
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo, bo we dwóch znacznie łatwiej wycarrować grę. Preferuję jungle Shaco, którym rozegrałem już jakoś 500 gier (wliczając normale). Ludzie w silverze z reguły średnio ogarniąją grę z Shaco w drużynie, dlatego solo cieżko coś ugrać. Duo to już inna sprawa. Grając z kolegą duo (on też silver) w bodajże 10 dni z brązu 1 wbiłem silver 2, potem grając solo spadłem do silver 5. KDA Shaco dość słabe, aczkolwiek od przeniesienia na west znacznie wzrosło. Mogę rozmawiać na TS.

Opublikowano

Nick:Henrzk
Region:Eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie)silver 5
Kontakt: w grze albo tutaj w temacie
Dodatkowe informacje:Poszukuje kogoś kto pomoze mi wyjsc do golda nie chodzi mi w jeden dzien ale duo pograc nawet jak ktos nie ma konta w brazie-silverze aby nie tracic mmr napiszcie mi w lolu ja cos ogarne.

Opublikowano

Nick: Facetovsky
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver 5 :(
Kontakt: GG : 4773424
Dodatkowe informacje: Szukam osoby co w miare ogarnia, jest miły, nie wyzywa jak przegra, nie płacze itp ; ) ... Wiecie o co chodzi. Ja mam 17 lat poszukuje osoby co posiada +16

Opublikowano

Nick: Gelee
Region:Eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie)Silver 2
Kontakt: w grze albo tutaj w temacie
Dodatkowe informacje : Poszukuje ludzi  silver 4 ++++ !!! :) Do duo :D

Nie dbam co myślisz o mnie, co jest ci niewygodne
Jebię zdania postronne, to zapamiętaj..
Czy słucha mnie ten koleś z emo grzywką na czole
Dla mnie już dawno poległ, to zapamiętaj..
Że mówisz do mnie ziomie, gdy w środku ciśniesz po mnie

Opublikowano

Nick: :PL Kateshi
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver V (Wcześniej Silver IV ale wiadomo...)
Kontakt: lol, skype gamemaster20011
Dodatkowe informacje: Mam 14 lat, nie wyzywam na skype jak coś ktoś źle zrobi, jak będzie przyjemnie się gadało to da się wygrać, wiadomo - luźna atmosfera. Szukam kilka osób żebym wyszedł z tego piekła :C Często grałem 1 vs 1 z kolesiem Złoto I (Zasłużył trochę lepszy) Preferuje Top/Mid 

Opublikowano

Nick: EveIay [przez i]
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Diamond 4
Kontakt: pm na forum/ingame
Dodatkowe informacje: Wbijam platyne na 2 smurfach[obecnie silver3 i gold2] i szukam kogoś do duo z przedziału bronze-gold. Wymagań jako tako nie ma.

Opublikowano
Nick: îNP Nahèz


Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Platyna 4 (i rośnie)

Kontakt: Najpierw forum, aby omówić wszystko

Dodatkowe informacje:

Main Line: Solo Top

Main Champ: Riven, Renekton

 

Szukam Teamu 5vs5 z perspektywą na przyszłość. Najlepiej z komunikatorem głosowym(Skype,TS) oraz z członkami +16 lat po mutacji.

Więcej informacji na PW.

Opublikowano

Nick: Asthean
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Gold V
Kontakt: forum/gra
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo. Najlepiej gdyby to była osoba, conajmniej gold IV.. Mam ts3, 16 lat, sprawny mikrofon. Dużo wolnego czasu na grę :) Mogę grać na każdej pozycji, preferuję mid/adc.

Opublikowano

Nick: RasteR R
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: plat IV
Kontakt: pm W GRZE
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo +G2  .. wystarczy że ogarnia.. możliwy skype.. mam 17lat, zazwyczaj gram jungle ale mogę top/mid/supp

Opublikowano

Nick:Darkstron
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie)S5
Kontakt: pw,gra
Dodatkowe informacje:SZUKAM KOGOŚ DO DUO RANKÓW, GRAM ADC ,

DYWIZJA S5-S1 ,NAJLEPIEJ SUPPORT OGARNIAJĄCY PRZYNAJMNIEJ 1 Z TYCH SUPPÓW;LEONA,THERSH,NAMI.

Szukam suppa do duo bo to jakie suppy mi się trafiają w soloQ to porażka;/

Opublikowano

Nick: Na5tyczek
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie): G4
Kontakt: pw,gra, gg 38175328
Dodatkowe informacje:

 

Szukam 2 osób do gier rankingowych 3vs3. Chciałbym aby osoby posiadały:

- TS3

- mikrofon

- Silver I+

- brak flame,

- grały zespołowo,

- używały mózgu

 

Wszystkie osoby chętne zapraszam do kontaktu (najlepiej GG).

Chciałym aby drużyna rozegrała dzisiaj o 16:20 mecz i się sprawdzić :)

Na5tyczek_eune_10_6.png

Opublikowano

Hey 

W ligę gram już pół roku, lecz wciąż jestem jakoś poza LoL`owym community, nie znalazłem nikogo z kim by można pograć duo/drużynowo korzystając jednocześnie z komunikacji głosowej poza grą ;> Tak więc szukam, osoby do duo, lub chętnie dołączę do grupy osób. Swoje obecne umiejętności określiłbym jako silver/gold, ale cały czas się rozwijam i progres jest spory :)

 

Nick: Rey Dragonborn

Preferowana rola w drużynie: Jungler, ale może być też top/mid

Region: EUNE

Dywizja: S 3

Kontakt: PW na forum lub zaproszenie w grze

 

Co do moich wymagań ;>

-powiedzmy, że srebro+

-kultura osobista

-18+ lat

-komunikator głosowy

"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...