Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam kogoś do grania, bez spiny. Ogarniety. 14+ Mikro i skype/ts3.

 

 

Nick: sMOkY0122
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver IV
Kontakt: skype: adrian.pauch (jamajka) i pw na lol'u
Dodatkowe informacje: Mainuje mida, szukam kogoś do grania duo w soloQueue, i czasami rankedów. 

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: lewux10
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: gold 5/4
Kontakt: skype : kaorl.horozynski/lol/pw
Dodatkowe informacje: Gram praktycznie wszedzie, najrzadziej na supporcie.

Opublikowano

Nick: Asthean
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold V
Kontakt: skype : Lol, priv forum.
Dodatkowe informacje: Mój main to adc, szukam kogoś do duo. Obojętnie na jaką pozycję, wymagam jedynie posiadania ts3 lub skype. Mam 16 lat. Oferuję brak flame, grę do końca, never surr :D Jeżeli ktoś chce pograć to zapraszać na lolu ;] Szukam osób gold III + do duo.

Dodatkowo, chętnie dołącze do jakiegoś ranked teamu, jednak każdy musi być conajmniej gold V :)

Opublikowano

Nick: BREZNIEW12

Region: RU

level: 30

dywizja: bronze 5

kontakt: lol/skype (mam 12 lat)

dodatkowe info: Muj main to support (gram w sumie tylko sokarą i tymi co są w rotacji), gram duzo rankedow bo ucze sie grac dopiero i musze cwiczyc skila, szukam kogos do duo na midzie

dodatkowo chetnie zagram w teamie tylko kazdy musi byc przynajmniej w bronzie IV bo w bronzie V sa same guwna

gdyby bylo zbyt wielu chetnych to niestety bede musial wam odmuwic, sorry za to

licze na ogarniete propozycje

Opublikowano

gwW5Ont.png


Nick- Podam po podjęciu decyzji o wspólnej grze


Region- Europe Nordic&East


Lvl- 20


Dywizja- Silver 2 (na poprzednim koncie, niestety sezon się skończył i brak czasu na wbicie ;p)


Kontakt-


-pw na mpc


-gg: 50471641 


-skype: toffi477


jV85diB.png


Oczywiście nie jest to moje pierwsze konto.


Poszukuję 2/3 osób do gry, do TT(3vs3) oraz SR(5vs5). Nie ważne jaki masz lvl. Szukam po prostu kogoś,


aby pograć. Oczywiście wymagam byś cokolwiek potrafił/potrafiła zrobić. Poczucie humoru mile widziane :)


OYViJFL.png

Opublikowano

Nick: Nathorna

Region: EU Nordic East
Level: 30
Dywizja: Gold II
Kontakt: Gra, forum
Dodatkowe informacje:

Witam, chciałbym dołączyć do teamu jako support. Ogarniam każdą linię dobrze więc nie ma żadnych przeciwwskazań żebym grał gdzie indziej. Moje motto "wizja wygrywa grę" :)

Opublikowano

Nick:   GewellMann
Region:  EU-NE
Level:   30
Dywizja: (Opcjonalnie)   Gold V
Kontakt:   w Lolu albo tutaj :)
Dodatkowe informacje:  Szukam drużyny rankingowej :p  gram na pozycji  Top / Mid / Supp :D

32984651300858722438.png

Opublikowano

Nick: Cz3rWu
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Gold IV)
Kontakt: W grze: Cz3rWu
Dodatkowe informacje: Szukam miłej osoby do duo najlepiej jakby ogarniał jungle/adc. Sam mainuje mida mam 17 lat, szukam osoby która ogarnia mechanikę gry ma dość dużą pulę championów. Wymagam TS3, wiek 16+, poczucie humoru mile widziane ;)

Opublikowano

Nick: ZettaiReido
Region: Eune  (EU NORDIC& EAST)
Level: 30 
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver 2
Kontakt: GG 32750249 , najlepiej w lolu przez chat .
Dodatkowe informacje: Poszukuję teame 5v5 ranked  , 3v3 , i osoby duo z poziomem minimum silver 2 tak do gold 1 myślę .  Dodatkowe informacje napiszę na pw

Opublikowano

Nick: Jasiuu
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie): gold1

Kontakt: gra
Dodatkowe informacje: mam 21 lat i poszukuje normalnych osób do duo, gram wszędzie, poziom podobny :)

Opublikowano

Nick:Wiosen7
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold V
Kontakt: LoL
Dodatkowe informacje: Wpadłem w totalne g*wno przez ,,polaczków'',które mainują linie a i tak nic nie potrafią ugrać.Szukam osoby,która pomoże mi wybić się od tych debili.Szukam osoby,z którą będę miał zgranie.Mam niskie MMR ale z każdym winem to sie poprawia...Gram na topie,jungli,adc,supporcie.Potrafię graćarrow-10x10.png z ludźmi na poziomie Golda i platyny(w sumie to jeden uj bo i tu i tu g*wna grają moim zdaniem)

Opublikowano

Nick: Infinitydust

Region: EU West
Level: 20
Dywizja: Silver III na EU NE (Electromarble)
Kontakt: Gra, forum
Dodatkowe informacje:

Szukam ludzi do wspólnej gry 5v5,(lvl'owania smurfa)

Opublikowano

Nick:Dawio4
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie): BRAZ V
Kontakt: GG SKEYP TS PW
Dodatkowe informacje: Co tu pisać :D szukam kogoś z kim mógł bym grać rankedy itp :D wolę z kimś gadać i grać razem niż solo :D
 

xTabwwt.png

Opublikowano

Nick:TSM Dýrüs
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) silver 3
Kontakt: skype marihuana666555
Dodatkowe informacje: szukam kogos do duo bola

Opublikowano

Nick: smokomaniak

Region: EUNE

Dywizja: Brąz III (na koncie BlackPers)

Kontakt: Skype: smokomaniak

Dodatkowe: Mam 14 lat, szukam osob w moim wieku do gry, aktualnie robie ranked team i szukam osób do gry.

1472811_399074236892770_142361761_n.jpg

Opublikowano

Nick: XMagicznaKredkaX
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: S5
Kontakt: Tylko tu na forum

Dodatkowe informacje: Szukam osoby do gry duo na bocie, tylko rankedy, nie grywam normali. Gram jako support- uwielbiam Leone. Mam 29 lat więc minimalny wiek 18 lat. Płeć obojętna. Posiadam własny ts3.

Jestem wesoły Tomek

Opublikowano

Nick: BobslejCK
Region: Eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver 2 43 lp
Kontakt: Mpc/LoL
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do grania duo, minimum silver 2, chcę wyjść do golda ;P

bf6dc4a8a85b47feb231a6156e5a37f5.0.gif
Opublikowano

Nick: FiRxZ
Region: Eune
Level: 30
Dywizja: Silver 3

 

Szukam dobrego ADC do duo na bocie. Możliwy TS. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszajcie do znajomych w lolu i piszcie. :)

Wiecie Gdzie Mam te wasze + i - ,?? tam gdzie światło nie dociera (domyślcie się gdzie....)

Opublikowano

Nick: Rahano
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold III
Kontakt: w grze
Dodatkowe informacje: Szukam adc/supp/duo bot do teamu.

Opublikowano

Nick : FranklinPLq

 

Region: EUNE

 

Dywizja: Srebro 4

 

Kontakt: Skype: polo2011q

 

Dodatkowe: Szukam drużyny do gier rankingowych 5 vs 5. Moja ulubiona linia to Top

Opublikowano

Nick:   GewellMann
Region:  EU-NE
Level:   30
Dywizja: (Opcjonalnie)   Gold V
Kontakt:   w Lolu albo tutaj  :)
Dodatkowe informacje:  Szukam drużyny rankingowej  :P  gram na pozycji  Top / Mid / Supp  :D

mam Mikrofon jesli potrzebny^^    oraz 17 lat :D

32984651300858722438.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...