Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: FeeeDie
Region: EUNE
Level:  30
Dywizja: (Opcjonalnie) : Placementy..
Kontakt:  Forum
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś ogarniętego do duo placementów, potem i rankedów. 

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Cwieku0
Region: EUNE
Level:  27
Dywizja: (Opcjonalnie) : Unranked 
Kontakt:  Forum,w grze :)
Dodatkowe informacje: To jest moje 2 konto bo pierwsze sprzedałem.Gram mida i szukam drużyny 5v5 do 30lvl byśmy grali normale żeby się zgrać.Ostatnio miałem przerwe przez jakieś 2-3 tygodnie ale już wróciłem do formy Wymainowane postacie:
-Ryze
-Orianna
-Kayle(nie do końca)
Mogą być ludzie nawet brąz V ale żeby grali dobrze :)
Pozdrawiam i czekam
PS. 15 lat mam
SZUKAM LUDZI DO RANKED TEAMU NIE DO DUO :]

Opublikowano
Nick: hi im shiftýLee

Region: NORDIC / EAST

Level: 30

Dywizja: Gold II

Kontakt: pw w grze lub na forum

Dodatkowe informacje: Szukam teamu 5v5 / lub ludzi do założenia min Gold V 

Opublikowano
Nick: Sabaku no Gaaraa

Region:EUNE

Level: 30

Dywizja: Gold V

Kontakt: gra/ tutaj

Dodatkowe informacje: Szukam kogos z wyzszym MMR do duo rankow . Przewaznie gram adc ale nie placze jak kaza mi isc gdzie indziej , cóż mogę powiedziec jeszcze , pomagałem koledze z brązu wyjsc i mi MMR spadło to szukam kogos ogarnietego z kim sobie je podciagne . Mam  16 lat  TS mile widziany

Opublikowano

Nick: lenovo171 Region: eune/euw Level: 30 Dywizja: (Opcjonalnie) eune Braz 4/ west Braz 3 Kontakt: lol, forum, steam, gg Dodatkowe informacje: Szukam osoby ktora jest dobra i pomoze mi wyjsc z brazu na eune. Przynajmniej Silver 5. Gram duzo, przewaznie poniedzialek 6 rano do 8 i sroda tak. Wtorek okolo 14 do 15 i sobota/niedziela po 5 h

Opublikowano

Nick: pidzik
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Brąz 4 (teamowe 3v3 silver 3)
Kontakt: pw lol
Dodatkowe informacje: Poszukuję ludzi do mojego teamu, aby grać gry 5v5 na dłuższą metę. Mogę grać na każdej linii, ale najlepiej radzę sobie na midzie.

Opublikowano

Nick: TibianusI
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Słaba
Kontakt: Forum/Skype
Dodatkowe informacje: Szukam człeka do współnej gry normali lub może rankedów. Wymagam jedynie dobrego poczucia humoru, ogarnięcia i głos z mutacją/po.

SoloQ mi się nie chće grać gdyż zawsze spychają mnie na bota a z losowymi graczami gra mi się ciężko. Zachęcam do grania ze mną i pozdrawiam.

 

Opublikowano

Nick: IdefikszWajsnor

Region: EUNE

Level:30

Dywizja: silver 2

Kontakt : pw mpc , pw lol

szukam trzech ludzi grających na każdej linii  do drużyny silver

Opublikowano

Nick: miszyAC

Region: EUNE

Dywizja: Platyna 3

Pozycja: jungle, ewentualnie suppprt

Kontakt: forum, lol, Skype:miszytroll

 

Szukam ziomeczka do duo lub chciałbym dołączyć do ranked teamu.

Opublikowano

Nick: Wiosen7


Region: EUNE


Dywizja: Silver II(Była I ale spadłem przez użytkownika simonx10 <--- nie polecam gościu nie ogarnia,jest totalnym zerem)


Pozycja: Adc/Top/Supp


Kontakt: LoL


Szukam ogara do duo,minimum gold


Opublikowano

Nick: Deviles99


Region: EUNE


Dywizja: Silver III


Pozycja: Top,Mid


Kontakt: LoL,pw tutaj


Szukam osoby ktora pomoze wyjsc z silvera do golda 5 dalej nie trzeba :) Mam tak zwane Elo hell bardzo prosze o pomoc 


Deviles99_eune_238_1_text.png


 

Opublikowano

Nick: CND iNfernaL
Region: EUNE
Dywizja: Plat +
Kontakt: skype : tuckii99 / cornogaba  mozemy tez rozmawiac na tsie
Dodatkowe informacje: Witam szukamy Supporta oraz adc Plat + najlepiej gramy profesjonalnie a przynajmniej staramy sie ;d jak naraazie nasz mider Diamond 4 Top plat 2 oraz jungler plat 2

Opublikowano

Nick: Podam na PW


Region: EUNE


Dywizja: Unranked


Pozycja: bot na adc lub na suport nidale


Kontakt: Obgadamy.


Szukam ogara ktory pomogl by mi wygrac kilka pierwszych 10 meczow. Wygralem 1 i przegralem 1 gram w miare ok. Szukam kogos z silver 2 + lub jakis gold najlepiej .

Opublikowano

Nick:PW PW PW
Region:EUW
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie)diamond 3 70 lp mmr (d1 50 lp)
Kontakt: revusowy skejp
Dodatkowe informacje: szukam najlepiej dobrego supka albo midera kapa

IQpyWN8.png

Opublikowano

Nick Podam na pw

Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: silver 4 mentalnie challenger
Kontakt: pw na forum
Dodatkowe informacje: Szukam kolege do duo lub dobrego supporta minimum silver 4

Opublikowano

Nick:Landhter
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) : Silver III
Kontakt: Zapraszać w Lolu lub GG 22160380
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś z kim mogę pograć rankedy + kontakt ts, gram w godzinach wieczornych chyba że weekend

battles,proportional,340,200,a28e3cd5e1c

Opublikowano

Nick:TurboKapec
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie):Diament VI
Kontakt: skype; cornogaba , gra
Dodatkowe informacje: Szukam teamu, konkretnie do grania go4loli , wiecej informacji priv.

Opublikowano

Nick:ShoooTeer
Region: EUNE
Level:  30
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver V
Kontakt: Skype : xd6286749
Dodatkowe informacje: Mam 16 lat, chodzę do 3 gimnazjum. Mieszkam w małym miasteczku o nazwie Rypin. Chciał bym dojść do jakiegoś teamu z prawdziwym poziomem.

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Nick:QQmor3
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie)Plat 2
Kontakt: ts3
Dodatkowe informacje: Szukam teamu do rankedow oraz turniejow typu go4lol. 16 lat posiadam mikro mainuje adc oraz jungle

QQmor3_eune_92_4_logo.png

Opublikowano

Nick: Nathorna

Region: EU Nordic East
Level: 30
Dywizja: Gold II
Kontakt: Gra, forum
Dodatkowe informacje:

 

Witam, chciałbym skleić drużynę na turniej który jest organizowany w mieście Łobez 5-6 lipca.
Oczywiście mam na myśli osoby które mogą trenować przez okres czasu do wakacji (do rozpoczęcia turnieju) solidnie. Kto miałby możliwość dojechania tam, to może skleimy jakąś drużynę żeby się tam dostać?

 

Warunki:

  1. Solidny trening i stawianie się o czasie(codziennie);
  2. Mikrofon i TeamSpeak;
  3. Dobre nastawienie;
  4. Wymasterowana pozycja na której najczęściej grasz na soloQ.
  5. Dywizja wymagana Gold II-Gold I + (s3, s4)

 

Wolne pozycje:

  • Mid;
  • Jungle;
  • ADC;
  • Support;
  • Top.

 

Więc kto by chciał wystąpić na tym turnieju zgłaszać się do mnie na EUNE: Nathorna.
 

Nagrody turnieju są warte około 10 tys. złotych więc można by się pokusić o solidną grę  :)

Także zapraszam na PW lub na grę. Jestem całe dnie praktycznie dostępny.  :)

Opublikowano

Nick:michaloo22
Region: ------
Level:  -------
Dywizja: -----
Kontakt: gg:10849006
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś kto oprowadzi mnie po tej grze.Dopiero zaczynam, właśnie pobieram grę, gdyby by ktoś tak miły to zapraszam do wspólnej gry 

Opublikowano

Nick: Darkstron
Region: EUNE
Level:  30
Dywizja: (Opcjonalnie)BRĄZ II
Kontakt: gra,forum
Dodatkowe informacje: Cześć ,szukam jakiegoś suppa do duo ranków,może napisze dlaczego, ponieważ co drugą grę w bronzie mam solo bota,zazwyczaj(w sumie zawsze) wygrywam swoją linie na bocie(gram adc),po prostu chce wejść do Silvera a z duo zrobię to w 2tyg max, niestety nikt z moich kolegów nie lubi grać suppem(lub nie umie),

Jak chcecie to zapraszać do znaj na lolu,możecie na forum ale tu rzadziej bywam.

Dywizja jaką chciałbym żebyś posiadał to tak B3-S3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...