Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Crizzas

Region: EUW

Level: 27 (30 niedługo)

Dywizja: jak narazie brak

Kontakt: GG- [21267991]

Dodatkowe informacje: Szukam osoby/osob, ktore graja na serwerze zachodnim, z ktorymi latwo sie porozumiec. Nawet jesli nie zagramy zbyt czesto to warto miec polaka w znajomych. Wymagana pelna kulturka, slownictwo. Wiek nie brany pod uwage. Dywizja - wszystko jedno.

Pisac tylko na GG, pozdrawiam ;-)

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: VipowskiMati

Region: Eune

Level: 30

Dywizja: Gold V

Kontakt: PW, Skype podam na pw

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś z wyższej dywizjii bonmam niskie MMR.

blyat

 

 

Opublikowano

Nick: Dämian
Region: EUROPE NORDIC & EAST
Level: 30
Dywizja: Była platyna ale się nie grało, obecnie G1
Kontakt: Gra lub forum. 

Dodatkowe informacje: Szukam teamu 5 vs 5. Gram ADC. Posiadam wszystkich bohaterów na tą linię. 

Pozdrawiam ;-) 

 

Najlepiej team z TS3, nie lubie Skype.

http://www.lolking.net/summoner/eune/41604225#matches

 Na tym lolkingu moje gry zaczynają się od urgota na aramie, wcześniej grał brat.

Opublikowano

Nick:xDevu,chudy135
Region: EUROPE NORDIC & EAST
Level: 30
Dywizja: S4,G5
Kontakt: Gra lub forum. 

Dodatkowe informacje: Szukamy osób do drużyny rankingowej 5v5 poszukujemy supporta i adc topa  minimum S4 

NARAZIE MAMY FULL TEAM JAK COŚ BĘDĘ PISAŁ !

Opublikowano

Nick:Wiosen7
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold V
Kontakt: LoL
Dodatkowe informacje: Wpadłem w totalne g*wno przez ,,polaczków'',które mainują linie a i tak nic nie potrafią ugrać.Szukam osoby,która pomoże mi wybić się od tych debili.Szukam osoby,z którą będę miał zgranie.Mam niskie MMR ale z każdym winem to sie poprawia...Gram na topie,jungli,adc,supporcie.Potrafię grać z ludźmi na poziomie Golda i platyny(w sumie to jeden uj bo i tu i tu g*wna grają moim zdaniem)

Opublikowano

Nick: siddq / gordonii
Region: EUNE
Level: 20 / 30
Dywizja: Unranked
Kontakt: Gra / PW
Dodatkowe informacje: Mainuje top / jungle, szukam kogoś do normali lub grania duo w soloQueue.

Opublikowano

Nick: GarfieldCat
Region: EUW
Level: 12
Dywizja: Unranked
Kontakt: w grze
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do smurfowania na Wescie . Na EUNE mam S1 a na NA D1.

ilw1.jpg


All Bad things must come to an end.

Opublikowano

HELOŁ EWRYBADY!


 


Od pewnego czasu poszukuję supporta która naprawde zna się na rzeczy.


Mainuje adc, gram postaciami typu:


- Lucian


- Jinx


- Vayne


- ewentualnie Cait


Aktualnie jestem w silver I lecz często spadam do S2, dlatego szukam DUO.


Grać mogę dopiero po 10.05.14 ponieważ w chwili obecnej mój komputer czeka na format.


 


 


Wymagania:


 


- Dobre supporty (Thresh,Leona,Lulu,Morgana etc. BYLE NIE  NIDALEE ._.)


- Dewizja minimum Silver 1/2


- Ogarnięcie


- Humor


- Skype/TS


- Wiek to tylko liczba byle by ogarniał!


- Kultura (0 Flame, opanowanie)


 


 


Kontakt:


GG: 33939570


Skype: BlueXephosPL 


Gra: Tivuo


Priv MPC


PRZED 10.05 NIE PISAĆ DO MNIE NA SKYPE,GAME!!!


Odpisze tylko na GG i Privie :)


 


 


 


 


Opublikowano

Szukam gracza do duo , gram na liniach Jungla /Support więc poszukuję adc lub midlanera Dywizja Diament 5 +  16lat+  EUNE :) Jak coś to pisac na MPCForum na privie :)

Opublikowano

Nick: streepy
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver III
Kontakt: forum pw / gra
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi którzy pomogą mi wyjść z silvera , gdyż mam dosyć polaczków którzy za zajęcie linii feedują , lub idą afk.Gram na supporcie i mid.

Opublikowano

Nick: H2eDan
Region: EUNE

Level: 30
Dywizja: Silver1
Kontakt: PW, skype h2edan.
Dodatkowe informacje: Szukam osoby do duo bo nudno się samemu gra mam 15lat, jestem ogarnięty.

Trololollol.

Opublikowano

Nick: NouLifer
Region: EUWest
Level: 6
Dywizja: Brak
Kontakt: W LoL'u/Pw MPC
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi którzy mają czas na grę i umieją się zachować oczywiście niezbędny jest Ts3/Skype (Mutacja)

Gram(ok.1,5 roku.) Top/Jungle 

Opublikowano

Witam.

 

Na początku chciałbym powiedzieć że szukamy ludzi którzy spełniają podane kryteria:
 

- Posiadanie 30lvl na EUW

- Minimum silver I (dodatkowo będziemy sprawdzać twój styl gry i jak się sprawdzasz w drużynie pod względem teamplay'a  :) )
- Przedział wiekowy 15-20lat

- W przyszłości zamierzamy uczestniczyć w różnorodnych turniejach LoL'a

- Poszukujemy ADC i Junglera.

 

 

Nasz obecny skład: (możecie sobie sprawdzić jak chcecie na lolkingu itp.)

 

Top - Eug43L (Gold V)

Jungle - BRAK

Mid - Skosas (Plat I)

ADC - BRAK
Supp - SokiVx (Gold V)

 

(dywizja nie jest dla nas tak ważna liczą się umiejętności. No ale bądźmy szczerzy że człowiek z brązu nie jest tak samo dobry jak człowiek z golda/plat   ;)  )

 

!ZGŁOSZENIA PISZCIE NA PW MPC FORUM!

Opublikowano

Nick: PrimeLiberty
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver II
Kontakt: GG-48956206, Skype-danio704 i gra
Dodatkowe informacje: Wiek-17, gram na każdej pozycji, mile widziane osoby w podobnym wieku

Opublikowano

Nick: RedRocky00
Region: EUNE
Level:  30
Dywizja: 
PLATYNA 4/5
Kontakt: gra

-----------------------------------------------
  Dodatkowe informacje:

-----------------------------------------------

Wiek:  15,5lat

Main Mid/Jungle

Szukam teamu do 5vs5 lub 3 vs 3 

Posiadam mikrofon 

Nie jestem flamerem 

NU94p9A.gif

Opublikowano

Nick: Radim200
Region: EUNE
Level: 28
Dywizja: (Opcjonalnie)
Kontakt:  gra
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś ogarniętego z kim mógłbym wbić 30lvl.

Opublikowano

Nick: lewux10
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: g4/g5 zalezy :D
Kontakt: forum pw / gra
Dodatkowe informacje: Szukam kogos ogarnietego do duo, bo samemu nie wyrabiam ;p

Opublikowano

Witam.

 

Na początku chciałbym powiedzieć że szukamy ludzi którzy spełniają podane kryteria:
 

- Posiadanie 30lvl na EUW

- Minimum silver I (dodatkowo będziemy sprawdzać twój styl gry i jak się sprawdzasz w drużynie pod względem teamplay'a   :) )
- Przedział wiekowy 15-20lat

- W przyszłości zamierzamy uczestniczyć w różnorodnych turniejach LoL'a

- Poszukujemy ADC i Junglera.

 

 

Nasz obecny skład: (możecie sobie sprawdzić jak chcecie na lolkingu itp.)

 

Top - Eug43L (Gold V)

Jungle - BRAK

Mid - Skosas (Plat I)

ADC - BRAK
Supp - SokiVx (Gold V)

 

(dywizja nie jest dla nas tak ważna liczą się umiejętności. No ale bądźmy szczerzy że człowiek z brązu nie jest tak samo dobry jak człowiek z golda/plat    ;)  )

 

!ZGŁOSZENIA PISZCIE NA PW MPC FORUM!

Opublikowano
Nick: OverCeed

Region:EUNE

Level:30

Dywizja:Gold IV

Kontakt:PW w lol'u

Dodatkowe informacje: Szukam team rankingowego gram na: adc, mid.

Opublikowano

Szukam kogoś do duo, od tak, dla zabawy, moje wymagania:

 

-Masz miec cos do powiedzenia niepiszczącym głosem, tyle w temacie. Nie lubie dyskutować z debilami, ani z ludzmi z ktorym nie mam o czym gadac.

 

 

Moje dane:

 

-lvl : 30

-staż w lolu: od bety

-postaci: wszystkie

-Wiek: 17 lat

-Dywizja: gold 1, niedlugo wejde do platyny

-nick: MasujDzika

-serwer: EUNE

 

 

 

 

Szukam również teamu rankingowego:

 

Wymagania:

-wmiare ogarnieta gra

-dywizja mi wisi

-pelny sklad, najlepiej z jakims rezerwowym

 

Moje dane:

 

 

-lvl : 30

-staż w lolu: od bety

-postaci: wszystkie

-Wiek: 17 lat

-Dywizja: gold 1, niedlugo wejde do platyny

-nick: MasujDzika

-serwer: EUNE

 

Pare słów o mnie:

 

-umiem dowodzic w teamie i rozstawiac ludzi

-nie lubie sprzeciwu

-często flame'uje

-gram na kazdej pozycjii 

Opublikowano

Witam poszukuje kogoś do duo 


Dane o mnie:


Lvl-30


Brąz III


serwer:EUNE


wiek-16


Preferuję solo topa,adc


Oczekuję:


Minimum 15 lat


mikrofon


ts


30lvl


ogar :)


kontakt pw

Opublikowano

Witam!

 

Poszukujemy gracza na pozycję top do gry 5vs5. Planujemy poważniejsze granie piątek. Oferujemy miłą atmosferę.

 

UWAGA! Jeżeli masz problemy z poczuciem humoru, dystansem do siebie, ironią - proszę nie pisać.  ^_^

 

Serwer: EUNE

Poziom: Gold/Plat

Wymagania: jakiś komunikator(mu używamy Skype'a, ale przeniesienie się na coś a'la TS nie będzie problemem)

Wiek: mamy wszyscy 17

 

Kontakt: w LoL'u nick: ST Pitrek

 

Pozdrawiam!

Opublikowano

Nick: MokryRyszard
Region: eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) gold2
Kontakt: lol , pw , skype 
Dodatkowe informacje: szukam adc od plat4 do chelengera xD

zasilacz : 530 W
Karta Graf : MSI GeForce760 TF  2 GB
ram : 16
procesor :intel coreei5 3,2 ghz 4 rdzenie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...