Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Worst Zíggs Eu
Region: Euw
Level: 30
Dywizja: Platyna
Kontakt: Gra
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do duo / normali

 

Nick: Goshuka

Region: Eune
Level: 30
Dywizja: G2 (Mało rankedów tu rozegrałem)
Kontakt: Gra
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do duo / normali. 

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: FranklinPLq
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Bronz 4 (nie gram na tym poziomie)
Kontakt: skype : polo2011
Dodatkowe informacje: Mainuje top, mid. Szukam osoby do grania duo rankedów ponieważ we 2 jest większa szansa na wygraną. Aktualnie jestem w Bronzie 4 ponieważ nie miałem szczęscia do wybieraniu teamu. 

Opublikowano

Nick:BlackAng3lll

Region:EUNE

level:30

Dywizja:gold 4

Kontakt:w grze (skype podam w grze)

Dotatkowe informacje:Gram mid ale teraz ,Zaczynam grać adc więc najlepiej jakby ta osoba grała supp , szukam również teamu

Opublikowano

Nick: podam na pw
Region: EU NE
Level: 30
Dywizja: Silver V
Kontakt: Tutaj na forum bądź w grze
Dodatkowe informacje: 

Gram głównie na solo topie, szukam ogarniętego junglera to DuoRankedów. Mogę też grać supportem :)

Opublikowano

Nick: 4Likrev4

Region:EUNE

level:30

Dywizja:gold 3 (promote do II)

Kontakt:w grze (skype/ts3 po dodanie do znajomych na lolu)

Dotatkowe informacje: Mainuje Top oraz Support. Minimum Silver I. Szukam ogarniętych do Duo

ZBIERAM LUBIĘ TO :)

 

 

 

HokuS~PokuS ;]

Opublikowano

Nick: Evocatuzjeh
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) silver iv
Kontakt: W grze lub mpc
Dodatkowe informacje:

Szukam kogoś ogarniętego do grania duo rankedów.Aktualnie mam silver iv.

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Opublikowano

Nick: hi im jâmes

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Silver I

Kontakt: pw forum

Dodatkowe informacje: Szukam też drużyny lub ludzi do założenia drużyny gram adc/jungle i czasem top

Opublikowano

Nick: siddq
Region: EUNE
Level: 13 (mam już jedno 30lv)
Dywizja: ----
Kontakt: PW lub GRA
Dodatkowe informacje: Mainuje topa, szukam kogoś do grania normali. Potem soloQuer.

Opublikowano

Nick: x33Hawkey
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silv II
Kontakt: PW lub GRA
Dodatkowe informacje: Mainuje supporta, ew jungle. szukam kogoś ogarniętego do duo (jesteś płaczącym dzieckiem, ktore specjalnie wejdzie zeby mi przegrac serie, jak niektórzy z tego forum to nie maruj mojgo czasu). 

i5 3350P, GB GTX960 WF2 4Gb, Goodram 2x 4Gb 1333MHz CL9, Corsair VS450, Crucial M550 128Gb, iBox 715, Windows 8

Steelseries Siberia V2, SS Rival, XyperX Fury Pro 

 

Opublikowano

Nick: Nathorna

Region: EU Nordic East
Level: 30
Dywizja: Gold II
Kontakt: Gra, forum
Dodatkowe informacje:

 

Witam, chciałbym skleić drużynę na turniej który jest organizowany w mieście Łobez 5-6 lipca.
Oczywiście mam na myśli osoby które mogą trenować przez okres czasu do wakacji (do rozpoczęcia turnieju) solidnie. Kto miałby możliwość dojechania tam, to może skleimy jakąś drużynę żeby się tam dostać?

 

Warunki:

  1. Solidny trening i stawianie się o czasie(codziennie);
  2. Mikrofon i TeamSpeak;
  3. Dobre nastawienie;
  4. Wymasterowana pozycja na której najczęściej grasz na soloQ.
  5. Dywizja wymagana Gold II-Gold I + (s3, s4)

 

Wolne pozycje:

  • Mid;
  • Jungle;
  • ADC;
  • Support;
  • Top.

 

Więc kto by chciał wystąpić na tym turnieju zgłaszać się do mnie na EUNE: Nathorna.
 

Nagrody turnieju są warte około 10 tys. złotych więc można by się pokusić o solidną grę   :)

Także zapraszam na PW lub na grę. Jestem całe dnie praktycznie dostępny.   :)

Opublikowano

Nick: iPhonBoBo
Region: EU NE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Gold I (zaraz plat 5/4)
Kontakt: LoL 
Dodatkowe informacje: Witam  chciałbym skleić ranked team. To nie ma być team na tydzień dwa, tylko chce stworzyć zgraną spójną i biorącą przyjemność z gry ekipe. Nie ważne na jakiej pozycji grasz poprostu pisz. 

Czego oczekuje ? G1+/ Głos po mutacji 17+/ Opanowanie podczas gdy(gdy ktoś popełni błąd tłumaczymy mu co zrobił źle a nie drzemy na niego morde)/poczucie humoru mile widziane/champy na swoją linie(minimum połowe)/ umiejętność wpółpracy w drużynie/ogarnięcia na swoijej lini/potrafienia wyfarmić przynajmniej te 100cs/15 min/poświecenie 2-3 godzin 3-4 razy w tygodniu dla drużyny/posiadanie mikrofonu oraz TeamSpeaka. 

Pozdrawiam Iphon ;P

Opublikowano

Nick: The Battlestar
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold V Solo Yolo Que - Gold I 3v3 Teams - Silver I 5v5 Teams
Kontakt:  Skejp xleonidasx2 lub bezpośrednio w grze
Dodatkowe informacje: szukam kogoś ogarniętego do duo, sam mainuje Mid/Supp ale umiem grać na pozostałych pozycjach. Mam 17 lat, mikrofon i oczekiwałbym tego samego (przynajmniej jakieś 15 lat). Szukam osób od Gold V-Gold III może być wyżej oraz może być to Silver I ale nie niżej.

+ Jeśli Pomogłem : ]   THE TRUE ELO HELL IS IN THE GOLD.

Opublikowano

Nick: Smit3BC
Region: Eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver 4 - 5  (spadam i wychodzę)
Kontakt: Skype: Losted
Dodatkowe informacje: Chcę wyjść przynajmniej do S3 bo to jest błędne koło. 

Opublikowano

Nick: RipperCooL
Region: EU W
Level: 1
Dywizja: (Opcjonalnie) GOLD 1 na EUNE
Kontakt: LoL 
Dodatkowe informacje: Witam  szukam ADC który chciałby zacząć ze mną od pierwszego levla na EUW i później grać duo rankedy :) żeby się zgrać

Opublikowano

Nick: Na5tyczek

Region: EU Nordic East
Level: 30
Dywizja: Gold III
Kontakt: Gra, forum
Dodatkowe informacje:

 

Witam. Chciałbym złożyć drużynę rankingową na EUNE, ale potrzebuję ludzi.

Poszukuje osób do jungli, top, adc i support.

Chciałbym aby osoby posiadały:
- minimum Gold V,
- zdolność logicznego myślenia,
- mikrofon (do TS3),

Chciałbym aby drużyna zagrała dzisiaj mecz o godzinie 18:30.
Proszę o kontakt w komentarzach (preferuję) lub PW w LoLu do: Na5tyczek

Na mida preferuję:Talon, Kayle, Ryze, Brand, Akali,

Proszę podawać nicki osób, które mogą na 100% zagrać.

Na5tyczek_eune_10_6.png

Opublikowano

Nick: Podam PW

Region: EUNE

Level: 20/21

Dywizja: -- (Opcjonalnie)

Kontakt: PW

Dodatkowe informacje: Szukam ogarniętych osób, na tyle aby przynajmniej nie padały na swoich lane'ach.

Wbijam konto do 30lv, w późniejszym czasie być może i będę mógł pograć duo. Gra wraz z komunikatorem ts/skype (preferuje ts). Main jungle - chwilowo gram tylko 1 champem.

League of Legends

Opublikowano

No siemanko :) Wraz z moim kumplem chcemy sobie skleic jakas konkretna soldina druzyne, ktora kto wie moze i cos osiagnie oczywiscie wiaze sie to z pewnym wkladem w to wiec poszukujemy ludzi do sklejenia sobie wlasnie takiej drużyny :)  Osobiscie kiedys gralem juz w jednej druzynie ktora osiagala conieco w kilku turniejach :P A wiec mianowicie potrzebujemy solo topa, supporta no i adc :) Ja gram na midzie majnuje ta linie :D kolega jak juz widac gra na Jungli :) Zainteresowanych prosze o kontakt najlepiej na lolu : CND Liseł (tag jeszcze po poprzedniej druzynie no ale niestety napiecie spowodowalo rozpad drużyny) Co do dywizji nie mamy specjalnych wymogów liczylibysmy na okolo silver 1 w zwyż oczywiscie kazdego chetnie przyjmiemy :) Oczywiscie jakby co mozecie pisac tutaj na mpc :)

Opublikowano

Nick:MokryRyszard
Region:eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie)plat5
Kontakt: lol
Dodatkowe informacje: Chce zagrac team vs team 5 vs 5

zasilacz : 530 W
Karta Graf : MSI GeForce760 TF  2 GB
ram : 16
procesor :intel coreei5 3,2 ghz 4 rdzenie

Opublikowano

Nick: Wiosen7
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver I
Kontakt: LoL
Dodatkowe informacje: Szukam ogara do duo,minimum 100 winów w tym sezonie,minimum gold V,wiek 17 lat +

Preferuję:Topa/Suppa/Jungle/ADC,jeżeli chodzi o ADC to żadko

Opublikowano

Nick: Evaneth


 


Region: EUNE


 


Level: 30


 


Dywizja: Platinum IV


 


Kontakt: Forum lub w grze ;)


 


Dodatkowe informacje: Siemano. Mam 18 lat. Szukam kogoś do rankedów duo, 3v3, lub 5v5. Gram na każdej pozycji. Platyna+


313561454060320945952.gif
Opublikowano

nick: iDeLti12

Region: ten pierwszy gdy ściągniesz grę.

Level:12

Dewizja: brak

Kontakt: PW , gra

Dodatkowe informacje : chciałbym sobię z kimś pograć i tak wogóle musze nazbierać jeszcze ok 4K pz

Opublikowano

Nick: Revcio
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Srebro V
Kontakt: PW
Dodatkowe informacje: Szukam osób do rankedów 3na3, 5na5 lub też zwykłego pogrania normali od czaus do czasu. Przeważnie gram na pozycji adc, ale może być również top lub mid :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...