Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: BratniaDusza
Region;EUENE
Lvl: 30
Kontakt:W grze
Dodatkowe informacje:Szukam ADC. Preferuje grę Threshem, chociaż nie pogardze też Nami/Morgana/Janna. Mile widziany skype/ts

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: SzejN
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold III (bylo w sezonie 3)
Kontakt: tutaj lub dodać na lolu
Dodatkowe informacje: Gram glownie offtankami (udyr trundle jax elise, ad nida, pantheon, warwick, mundo, maokai, xin. od biedy zagram tez innymi. Szukam jakiegokolwiek teamu do 3v3, moze nie dla osiągnięć ale dla zabawy bez spiny :). Jak wyjdzie to wyjdzie jak nie to trudno, liczy sie zabawa.

w4x4.jpg

Opublikowano

Nick: Azzuryt
Region:Eune
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) G4
Kontakt: W grze
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do teamu który będzie skłonny zagrać na adc. Wymagania to ogarnięcie, posiadanie raidcalla, +16 lat, dywizja powyżej silvera !

Opublikowano

Szukam kogos do teamu na rankedy by wyjsc z brazu bo jak sie okazalo specjalnie przegralem pierwsze dziesiec i bylem w brazie 2 wiedz postanowilem feedowac by dostac sie do Bronz5 i sie dostalem ale teraz zaczyna sie problem poniewarz ciagle mam 10 meczy na minusie i ciezko mi wyjsc :(

 

Jakby cos to : 

 

Nick: JesteśMój
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: BRONŹ
Kontakt: pw mpc, pw lol, no i jeszcze TS3 jak cos to moge podac ip na PW by nie bylo chaly :P

Jeszcze mojego LoLKinga zapodam :P

http://www.lolking.net/summoner.php?region=eune&summoner_id=23976773
Opublikowano

Nick: Ajo
Region:EUW
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver III
Kontakt: w grze, lub forum
Dodatkowe informacje: Szukam osoby do grania SoloQ, najlepiej ponad silver III, chciałbym także aby mieć teamspeak 3.
Mam 16 lat lecz wiek mi jest obojętny.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Legenda
Opublikowano

Nick: hi im heisenberg
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Diamond V+
Kontakt: LoL / MPC
Dodatkowe informacje: Szukam teamu do grania ESL'ów albo cuś. Reszta teamu przydałoby się żeby była D5+.

 

TYLKO AD CARRY.

Opublikowano

Nick: katurvix, Wapek1, PuN, aMazíng
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) G5,D5, P3, D5
Kontakt: katurvix
Dodatkowe informacje: Potrzeba nam midlanera (z przyzwoitym champion poolem), który ma: troszkę czasu na grę (ale nie 24/7), poczucie humoru, TeamSpeaka.

Opublikowano

Nick: SleepY
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver V
Kontakt: Pisać na LoLu, tam jak coś podam skejpa ;]
Dodatkowe informacje:

Szukam dobrego ADC do duo (mainuje supporty)

Opublikowano

Nick: Nimranos
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie)  GII i Plat V
Kontakt: W lolu Nimranos/Ares720
Dodatkowe informacje: Szukamy osoby do teamu 3v3 minimum Gold V 

Opublikowano

Nick: Adveres
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold III+

Kontakt: skype <uczciwyvip> gg <47992536>, pw na forum
Dodatkowe informacje: Szukam DOBREGO/STAŁEGO teamu 5v5, main: out of meta mid / jungle, również DOBREJ/STAŁEJ osoby do duo ( Gold IV lub wyżej, kwestia mmr)

Opublikowano

Nick: chakeRek
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold III
Kontakt: w grze / pw tutaj
Dodatkowe informacje: Szukam RANKED Teamu, gram wszędzie prócz supportu. Najlepiej idzie mi na midzie/topie. W tym sezonie rozegrane 650 ranked solo/duo queue :)

Komunikacja przez TS3. Osoby w ranked teamie nie niżej niż gold III.

Opublikowano

Nick: The Battlestar
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Było gold I jest Gold III... w najgorszym wypadku będzie IV
Kontakt:  w grze lub na skejp xleonidasx2
Dodatkowe informacje: szukam kogoś do duo żeby wejść do platyny nie niżej niż G3/G4, osobiście mainuje mida ale chciałbym spróbować jakieś duo bot w tym ja support leo/thresh/nami.

+ Jeśli Pomogłem : ]   THE TRUE ELO HELL IS IN THE GOLD.

Opublikowano

Nick : BaraniuR


Region : eune


Level : 30


Dywizja : S3 Gold, teraz Plat 5


Kontakt : Najlepiej w grze lub tutaj.


Dodatkowe informacje: Szukam drużyny z ludźmi na poziomie Platinum. W S3 mainowałem ADC i miałem tam sporo gier adc i wychodzilo mi to najlepiej, mozna sprawdzic statystyki z s3 na lolkingu. 


Ostatnio cos w soloq nie idzie mi zbyt ciekawie.


 


Szukam drużyny w której obowiązkowo zawodnicy przeszli mutacje i nie są płaczącymi gimbami.


Opublikowano

Kto ze mna zagra ??

 

Nick : JesteśMój wiem wiem pedalski :( nie ja wymyśliłem xD 

EU&NE 

30lv 

Dywizja widoczna pod moim awatarem xD 

Kontakt : Tutaj na PW lub w lol-u 

Opublikowano

Nick: lewux10
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: silver 1. 
Kontakt: Pisać na lolu, skype : karol.horozynski or pw forum
Dodatkowe informacje: No ktoś normalny, ktos kto nie flejmi i ogarnia mechanike gry.. Gram najczesciej mida lub jungle.

 

Sam juz nie wyrabiam psychicznie xD

Opublikowano
Nick : Zieloe

EU&NE 

Dywizja: Platyna 2

Kontakt : Jest trochę rozczarowany poziomem niektórych graczy na tym poziomie. Szukam kogoś do duo, żeby to szło jakoś łatwiej.  jbc. mam 16 lat. :)
Opublikowano

Nick: xDevu
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: silver 4
Kontakt: pw lub na skype SUPERproTAK
Dodatkowe informacje:szukam kolegi/koleżanki do grania razem duo :) ponieważ granie samemu mnie nudzi :3 mam 16 lat .

Opublikowano

Nick:  autharian
Region: EUW
Level: 30
Dywizja: G5 (wczoraj G3)
Kontakt: pm w grze
Dodatkowe  po 12 przegranych pod rzad mam gosc juz soloq. Gram praktycznie codziennie, 18lat, bezkonflikowy, nie lubie flamic ;) moge grac kazda pozycje

Opublikowano

Nick: LordKensey

Region: Eune

Level: 30

Dywizja: Gold 2 

Szukam: Duo ( dywizja brąz 5 - silver 1 ) na wieczory nocki :) Dlaczego takie dywizje to juz powiem na pw ;p

Kontakt: Pw, w grze, skype : Kensey

Dodatkowe informacje: Gram mida / topa a jesli te sa zajete to suppa :)

Opublikowano

Nick: Poiu7PL


Region: Eune


Level: 30


Dywizja: Gold 4


Szukam: Duo ( dywizja GOLD )  Pozycja nie ma znaczenia,


Kontakt: Pw, w grze,


Dodatkowe informacje:  Brak.

Opublikowano

Szukam osób do teamu, wymagane mikro, wolny top supp adc jungla silver +

Opublikowano

Nick: PiecuPL
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silv
Kontakt: pw mpc, pw lol, Skype : Kubusiekxd666
Dodatkowe informacje: Ranked team 5v5 poszukuje duo Q na Bottom lane

Kontakt gra, skype!

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...