Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Podam w grze :)
Region: EU-NE
Level:  30
Dywizja: Gold 4
Kontakt: mpc forum
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do teamu. Moje wymagania to Gold. (Mogą pisać osoby silver 1 ale tylko ogarnięte).

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: PrimeLiberty


Nick: PrimeLiberty
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver IV
Kontakt: GG-48956206, Skype-danio704 i gra
Dodatkowe informacje: Wiek-17, gram na każdej pozycji, mile widziane osoby w podobnym wieku

Opublikowano

Nick:U5ZY nie ja robilam konto ;3

Region:EUNE

Level: 30

Dywizja: (Opcjonalnie)Braz 3 :(((

Kontakt: gg 43296603

Dodatkowe informacje:Mam na imie Ola i szukam kogos do DUO ;3 moge grac wszedzie :) + obowiazkowo ts3 ! :)

Opublikowano

Nick: Savves
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Złoto V
Kontakt: pm, w grze

Dodatkowe informacje: Szukam drużyny 5v5. Gram na pozycjach: mid, jungler, support ew. adc.

Savves_eune_121_1_logo.png

Opublikowano

Nick: RageL0rd-west Only LB-EUNE Rosji-nie pamietam ale wystarczy do mnie napisać :)
Region:EUW/EUNE/RU
Level: 30EUW 7EUNE 30 RU
Dywizja: (Opcjonalnie)
Kontakt: skype:aviro2 tam najczęściej mnie znajdziecie :) 
Dodatkowe informacje:

 

Smurfuje na EUNE a gram na WEST dostałem też konto na rosji więc tam też moge grać :)

 

NAJCHĘTNIEJ POGRAM Z DZIEWCZYNAMI, WIĘC JAK SĄ JAKIEŚ TO PISAĆ <3 

 

ale chłopacy też mogą  być C:

Opublikowano

NICK: StormVI

REGION: EUNE
LEVEL: 30
DYWIZJA: SILVER II
KONTAKT: NAJLEPIEJ W GRZE ( pod podanym nickiem )
DODATKOWE INFO: Dlugi czas gram adc, gralem w teamie umiem grac na tej pozycji dosc dobrze. Szukam kogos kto lubi supportować.

Opublikowano

Nick:Kataqq
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie): Platyna 3
Kontakt: Lol / forum
Dodatkowe informacje: Siema , poszukuje kogos do duo (p5 minimum) , gram mida/topa. Tsa/skype mam (16 laT)

Opublikowano

Nick: MaldaPL

Region: Rosja ( mało polaków a ruscy to nooby )

Level: 30

Dywizja: Silver IV ( 100 pkt )

Kontakt: pw mpc , pw lol

Dodatkowe informacje: Najbardziej lubie topa np. fiorą , garenem , mundo itp. Szukam kogoś do duo.

Opublikowano

Nick:barwn
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie): S3 - Silver 3      S4 - Brąz 2
Kontakt: Lol / forum / ts3
Dodatkowe informacje: Siema, szukam kogoś do teamu 5v5, brakuję jednej osoby, najlepiej support. NA TERAZ

"Zarobiony jesteś to patrz z kim tańczysz."

Opublikowano

Nick: MateuszMesiu
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie): S3 - Gold 5 S4 silver 1
Kontakt: Lol / forum /
Dodatkowe informacje: Mam 13 lat, , w lola gram 2 lata wszystko rozumiem, nie hejtuje, jestem ogarnięty, lubię grać wszędzie, gdzie trzeba to pójdę, ale moje mocne strony to mid/jungle szukam dobrego kolesia, który ogarnia wszystkie linie, obowiązkowo ts3/skype/mikro wiek może być każdy, ważne, żeby ta osoba umiała grać, staż min. 1,5 roku

#KUPSEPSA #TAG SZYBKO

Opublikowano

Nick:Voraless
Region:EU NORDIC & EAST
Level: 11
Dywizja: (Opcjonalnie): brak ;c
Kontakt: Gra lub gg : 25386293
Dodatkowe informacje:mam 11 poziom i szukam kumpla do gry który ogarnia chociaż  troszkę. Dawniej miałem 30 lvl i jakies 1600k elo ale sprzedałem konto i zaczynam od nowa. Zależy mi na dobrej współpracy oraz zabawy mile widziany ts3 lub skype ale nie koniecznie pozdrawiam.

Opublikowano

Nick: Podam w grze

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Bronze II

Kontakt: MPC, gg: 11792039

Dodatkowe: Szukam ziomka to grania jakiegoś duo, mogę grać wszędzie, ale najlepiej idzie mi na midzie i ADC

Opublikowano

Region : eune
Nick : Unpredictable
Dywizja : Plat IV
Kontakt : gg7912827 lub lol
Poszukuje osoby z dywizja plat +5 do grania duo ogarniam dobrze jungle/topa/mida posiadam ts3 

Opublikowano

Team poszukuje człowieka , który umie grać adc i go mainuje (nie szukam ludzi którzy mogą grać wszędzie...) posiada najlepiej wszystkich adc (brak 1-2 nie robi problemu) dywizja najlepiej żeby to była platyna V+ no to chyba tyle. Kontakt pw tutaj na forum bądź w grze AnysoN

Opublikowano

Nick:JKWW
Region:EUNE
Level:30
Dywizja:Silver 5
Kontakt:Na LoLu
Dodatkowe informacje:Chciałbym znaleźć kogoś z kim mógłbym pograć kilka duo i wyjść wspólnie z silvera. Na LoLu jestem dość często.

1358526012-U395594.png

| Kolega Hadesa |

| Jeśli Pomogłem Zostaw Like

;) |

Opublikowano

Region : EU NE
Nick : Ká Bum
Dywizja : Plat III ( mozliwe ze spadne do IV ) 
Kontakt : PW tutaj lub zapraszac w lol'u
Poszukuje team'u rankedowego pod 3 3 jak i 5 5 , oraz osoby do duo 

Opublikowano

Nick: Xaveril
Region: EU NE
Level: 30
Dywizja: Gold V
Kontakt: Tutaj na forum bądź w grze
Dodatkowe informacje: 

Gram głównie jako ADC/MID. Poszukuję kogoś do DUO z podobnej bądź lepszej dywizji. Komunikacja głosowa. Szukam też ekipy do grania na poważnie. Mam 22 lata.

Opublikowano

Region: EUW

Wiek: 19

                                                                                                                               Dywizja: S1-G5

Kontakt: PW (na mpc)

Szukam osób, osoby do grania duo lub ekipy.

Poprostu ludzi grajacych na wescie :)

Najlepiej 16/17+

 

 

                  jayce_1750305622.jpg

Opublikowano

Nick: Stajlu

Region: eu ne

Level: 30

Dywizja: (Opcjonalnie)bronze II ;/

Kontakt: pw

Dodatkowe informacje: gram supportem najcześciej i szukam jakiegoś ogarniętego adc ;p

Opublikowano

Nick:werwa98
Region: eune
Level: rly 30
Dywizja: GOLD V 
Kontakt: skype po dodaniu na lola dogadamy sie 
Dodatkowe informacje: preferuje adc top jungle 

Opublikowano

Nick: xDioXeR
Region: EU West
Level: 30
Dywizja: Silver II
Kontakt:  Skype(fasola869) lub w grze
Dodatkowe informacje:  Mam 15 lat gram w lola od roku, szukam ogarnietego gracza poniewaz w DuoQ latwiej sie carry-uje oraz  jest mniejsza szansa na trafienie 4 nieogarow. najlepiej lepszego oddemnie zebym mogl sie uczyc(szybko sie ucze :] ) . Wymagam skilla xD  Silver II+ jakas ogarnieta liczba gier oraz logiczne zespolowe myslenie +   oczywiscie jakis komunikator glosowy musi byc. BTW main-uje jungle ale adc tez ogarniam

 

PS. Jezeli main-ujesz jungle to nie trac czasu na kontakt. jungler jest tylko jeden- ja

 

Opublikowano

Nick: Groxill
Region: EUNE
Level:  30
Dywizja: Bronze l (Miałem silver 5 ale nie mialem czasu na lola wieć spadłem)
Kontakt: PW, zaproscie mnie do znajomych w lolu
Dodatkowe informacje: Szukam jakiejś dobrej osoby do grania duo rankeda.

MindlessCanineHanumanmonkey-max-1mb.gif

Opublikowano

Nick: Podam po ustaleniu warunkow

Region: eu ne

Level: 30

Dywizja: challanger solo

Kontakt: pw

Dodatkowe informacje:Jestem junglerem ( Main Vi,Xin Wukong) Poszukuje osov do stworzenia nowej ekipy +18 Top oraz support. Jestem doswiadczonym graczem i oczekuje ludzi z humorem , zaangazowaniem bez zbytecznego piepszenia , ew dojde do teamu 5v5 Platyna +. Tylko konkretne oferty. Mam na swoim koncie 3x Go4lol 5,8,9 miejsce . Oferty pw mpc

1377531174-U173186.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...