Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ogłoszenie mojego znajomego

 

Nick: Buka

Region: EUNE

Level:30

Dywizja:Gold V

Kontakt skype - mm-ebull , kontakt w grze

Dodatkowe info:Preferuję support/jungle :)

szukam ogarniętego ADC/topera do duo

Opublikowano

Szukam osoby do DUO !



Nick: 6MACABRA9


Region: EUNE


Level:30


Dywizja: Silver II/ S3 - Gold III


Kontakt : Najlepiej PW, potem skype lub ts3


Dodatkowe info: Moją główną pozycją jest ADC, grywam także na supporcie i jungli. Nie grywam na midzie oraz topie. Chętnie dojdę także do teamu 3vs3 lub 5vs5



Pozdrawiam !


Opublikowano

Nick: ImYouOwn3r
Region:Nordic.
Level: 30
Dywizja: Aktualnie Silver I ( wcześniej byłem gold III )

Kontakt: skype : quinnt14 i tutaj pw :)
Dodatkowe informacje: poszukuje jakiegoś ogarniętego gracza do duo :) Głównie gram ADC/Jungle .

Wymagam : Skype + mikro , ogarnięcie , humor i przynajmniej Silver V .

Gram w lola jakieś 3-4 lata :)


 

Opublikowano

Nick: miszyAC

Region:Nordic.

Level: 30

Dywizja: GOLD 2

Kontakt: skype miszytroll, pw.

Dodatkowe informacje:Głównie gram ADC(vayne,kog), czasem Jungle.

Wymagam: ogarniętego supporta

Opublikowano

Nick: Gucio6
Region: EUNA
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) bronz 1 (seria)
Kontakt: pw tu lub w grze
Dodatkowe informacje: chce kogos kto pomoze mi skonczyc pomyslnie serie. oczywiscie nagroda bedzie jakis podarunek :) licze na owocna wspolprace. najlepiej z wyzszych lig ;) moge isc gdziekolwiek. w sprawie jaka bedzie nagroda pw tu lub w lolu

Opublikowano

Nick: Silvis112
Region: EU West
Level: 10
Dywizja: -

Kontakt: Skype: Punisher.2000 i Tutaj PW.
Dodatkowe informacje: Mam 14 lat i mieszkam w Angli od 3 lat ^^

Wymagam : Skype + mikro :)

 

*Szukam kogos by se pograc i razem wbijac lvl ^^.

mca.png
Opublikowano

SZUKAM ADC, JESTEM SUPPORTEM Z GOLDU 5
adc- gold5 > i wyżej

zasilacz : 530 W
Karta Graf : MSI GeForce760 TF  2 GB
ram : 16
procesor :intel coreei5 3,2 ghz 4 rdzenie

Opublikowano

Nick: Soramis
Region: EUNE
Level: 21 prawie 22
Dywizja: -

Kontakt: Skype: quertospl i Tutaj PW.
Dodatkowe informacje: Mam 14 lat i mam ferie wiec maniacze w lola . Na codzien tez maniacze ;p

Wymagam : Skype + mikro :)

signature5y.png
 
 

Opublikowano

Nick: Mahonowy
Region: ROSJA...
Level: 30
Dywizja: Byłem silver 3 niestety z miderami na rosji zaraz będzie nie wiem co ...
Kontakt: xleonidasx2 Skejp lub pw na lolu
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo, lub żeby ogarnąć jakiś team 3v3/5v5...

+ Jeśli Pomogłem : ]   THE TRUE ELO HELL IS IN THE GOLD.

Opublikowano
Witam,

Szukam ADC do drużyny na EUW. W tym momencie nasza drużyna składa się z:

Toplane: NajSerek (diament II s3) platyna 1

Jungle: ParanoidPL (platyna I s3) platyna 1

Midlane: LancerZ (diament I s3) diament 5 - tu pisz w sprawie drużyny

ADC: ?

Support: Carly Colon (złoto I s3) zloto 5


Czego wymagamy:

- Mikrofonu

- Mumble, posiadamy własny kanał (komunikator głosowy)

- Pozytywnego myślenia

Wiek nie gra roli.


Razem gramy już od około roku, jesteśmy zgrani i otwarci na krytykę. Testowaliśmy sporą liczbę adc, lecz nikt jeszcze nie spełniał naszych wymagań (głównie ich zachowanie). Nazwa naszej drużyny raczej pozostanie bez zmian, a mianowicie The Red Oranges.


Zapraszam!

fb.com/myrodj


 


 

Opublikowano

Nick: Van LaTis

Region:EUNE

Level: 30

Dywizja: Silver IV

Kontakt: PW(tutaj) lub na lolu

Dodatkowe informacje: Szukam osób chętnych do mojej druzyny, gry rozgrywane co tydzien(można i częściej zalezy od czasu każdego) mile widziany ogarnięty support i adc(pozycje do ustalenia), szukam również osób na duo(silver II,I+)

Dobrze by było jakby każdy miał mikro.

Opublikowano

Nick: CysseQ

Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold V
Kontakt: Mpc forum (priv) , ewetualnie w grze .
Dodatkowe informacje: Szukam dobrego adc , gram supportami ( w szególności Leoną ) Szukam osoby +gold V


Nick: Van LaTis
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver IV
Kontakt: PW(tutaj) lub na lolu
Dodatkowe informacje: Szukam osób chętnych do mojej druzyny, gry rozgrywane co tydzien(można i częściej zalezy od czasu każdego) mile widziany ogarnięty support i adc(pozycje do ustalenia), szukam również osób na duo(silver II,I+)
Dobrze by było jakby każdy miał mikro.

Zaproś mnie do znajomych na lolu ;) - Ustalimy co i jak (Ps. gram supportem , i nie pisz do mnie sam napisze - jak będę mógł ;)

CysseQ_eune_24_0_logo.png

Opublikowano

Nick: Lazy Wiwciu
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Unranked (gram na poziomie coś ala GOLD)
Kontakt: GG 37790397/ PW LOL /PW TUTAJ
Dodatkowe informacje:
Szukam kogoś "normalnego" na zwykłe gry, mam dosyć "noob team". Mogę grać na każdej linii, obojętnie, byle z kimś ogarniętym. Mikro zbędne :). Codziennie mam czas na pare meczyków.

Opublikowano

Nick: VeseMir2k


Region: EUNE


Level: 30


Dywizja: srebro 2 w s3 teraz niestety brąz 1


Kontakt: pw, lol, steam


Dodatkowe informacje: Chciałbym założyć drużynę 5v5 do pogrania dla fanu.


Opublikowano

Nick: Top 10 Polska
Region: EuNE
Level: 30
Dywizja: Diament
Kontakt:

[email protected],


Dodatkowe informacje: Chcecie z nami pograć ? Zapraszam do kontaktu poprzez nasz adres email lub fanpage naszego gamingu. Jesteśmy młodą ekipą, która założyła gaming i szuka nowych osób do promocji, rozgrywek i innych. Sam zagrałem już Lol'a ok 3000 partii. Swojego czasu byłem top 7 w turniejach ESL 1v1. Zapraszam do konktaktu z administracją, rejestracja następuje w piątek o godzinie 20.00 na naszym serwerze team speak3, którego adres zdobędziecie z naszego fanpage'a. Zapraszam !

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Nick: m1ci22k

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: brak

Kontak: pw, LoL

Dodatkowe informacje: Szukam ogarniętych osób do grania normali. Gram na każdej linii, choć mainuje jungle oraz mid. Wymagam umiejętności myślenia, czego w przypadku randomowego teamu trudno się doszukać...

m1ci22k.png

Opublikowano

Nick: Haaxior

Region: EUNE

Level:30

Dywizja : Gold V

Kontakt PW LOL/ PW MPCFORUM

Dodatowe informacje: Szukam osoby do duoq najlepiej adc ( mainuje supporta).

Oczekuje:

-G5+

-Przynajmniej 15 lat

-Mikrofon

Opublikowano

Nick:Wiosen7
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: XXX
Kontakt: GG:25654142
Dodatkowe informacje:Szukam osoby do grania rankedów duo 100% ogar top/jungle ew mid lee .

Opublikowano

Nick: Gucio6
Region: EUNA
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) silver 5
Kontakt: pw tu lub w grze
Dodatkowe informacje: chce kogos kto pomoze mi dojsc do golda. oczywiscie nagroda bedzie jakis podarunek :) licze na owocna wspolprace. najlepiej z wyzszych lig ;) moge isc gdziekolwiek. w sprawie jaka bedzie nagroda pw tu lub w lolu

Opublikowano

Nick: dordo12
Region: EU WEST
Level: 30
Dywizja: aktualnie silver 2 ( byłem PLATINUM 2 jeszcze 3 tygodnie temu ) w sezonie 3, co moge udowodnić zainteresowanym screen shootem
Kontakt: dodanie do znajomych w grze i napisanie do mnie
Dodatkowe informacje: Szukam jakiejś naprawdę utalentowanej osoby, grającej na west, która chciałaby zagrać ze mną duo i wspólnymi siłami nabić o wiele większą dywizje niż obecnie ma. Granie soloQ jest strasznie uciążliwie, ponieważ często to czy wygramy, zależy od teamu, jaki się nam trafi, a w 2 osoby można zdziałać naprawdę dużo :). Obecnie mam 87 postaci i runki więc jestem w stanie grać wszędzie, od osoby której szukam oczekuje wysokich umiejętności i TS3 do komunikacji, dywizja jest nieistotna, może być zarówno diament jak i brąz, to i to ma swoje plusy o czym zapewne wie każdy doświadczony gracz. Jeszcze raz powtarzam, zgłaszać się tylko ogarnięci gracze.

Opublikowano

Nick: Aresob13
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold III, w S3 Gold I
Kontakt: Skype: aresob13pl, TS3,
Dodatkowe informacje: Szukam ranked teamu, mogę grać na każdej linii (najbardziej preferuję grę Supportem z dobrym ADC :]). Jeśli znajdą się dwa miejsca to proszę o kontakt (także dla znajomego). :)

Opublikowano

Nick: Admoo123
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold 5
Kontakt: Na PW
Dodatkowe informacje: Szukam supporta do premade bota, lub całego teamu :) Gram dla zabawy i oczekuje tego samego.
Miłoby też było jeżeli byłby ktoś z TSem i po mutacji. Możemy sie zmieniac, że raz ja support, raz on. Raz ja do papy, a raz on. Wszystko dla funu :) Pozdro.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...