Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Pershingg
Region: EUNE
Dywizja: Obecnie bronze I ( seria 5/5 i taka sytuacja ) w przed zesonie silver IV Ale malo gram rankedow :)
Kontakt: PW lub w grze
Dodatkowe informacje: Szkuam ranked teamu preferuje jungle lub topa.

Wazne zeby mozna bylo pograc jakies 5 nie musi byc jakas wysoka dywizja, liczy sie zabawa :)

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: I3akuSqad

Region: EUNE

Level:30

Dywizja : w s3 silver II

Kontakt : pw lol

Dodatowe informacje : Szukam duo, lecz mogę zagrać z teamem dla fanu. Preferuje mida, topa, jungle. :-)

Opublikowano

Nick: Locz3k96
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Jeszcze nie ustalono
Kontakt: PW na forum lub w grze
Dodatkowe informacje: Szukam partnera do duo rankedów. Preferuje mida
:)

Opublikowano

Nick; Jacololo

EUNE

30

Teraz; bronze 3.. aż żal mówić :D w s3 silver I

kontakt; na lolu, dodajcie i sie dogadamy

dodatkowe info; szukam najlepiej supporta, do grania duo żeby szybko wycarrować gre ;) Bo ciężko wycarrować z supportem który nie kupuje nawet wardów =//

SmFjb2xvbG9fX19ldW5lX19fNTA1X19fTlVMTF9fXzRfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fOF9fXzJfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png
Opublikowano

Nick: Rafaellzz

Region: EUNE

LVL : 30

Dywizja: Silver 4

Kontakt: W grze, PW forum

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do zagrania duo na mniej więcej takim samym poziomie, który mógłby się ze mną carrować do golda, mogę grać wszędzie jeśli znajdę dobrego adc to moge grać nawet na supportcie.

Wymagania : mikrofon, skype

Opublikowano

Nick: EvilD

Region: ---

Level: 30

Dywizja: (Opcjonalnie)

Kontakt TS: explozja.pl

Dodatkowe informacje: Jestem administratorem serwera TS3. I jeżeli twój klan szuka ts3 to jestem w stanie udostępnić kanały

Opublikowano

Nick: Royal73


Region: EUNE


Level: 30


Dywizja: Bronze III


Kontak: pw, LoL


Dodatkowe informacje: Szukam osoby, z którą mógłbym wyjść z brązu. Nie chce grać z diamondami, wymagami minimum bronze II, a max silver coś. Z kimś się lepiej gra, a ja jeszcze trenuje kayle, więc nie potrafie wygrać każdego meczu

1373637009-U477327.png

Opublikowano

Nick: VanVollver


Region: EUNE


Level: 30


Dywizja: Platyna IV (spadłem z II :/)


Kontak: pw, LoL


Dodatkowe informacje: Chcę z tą osobą zdobyć Diament, chcę żeby ogarniała i żeby te rundy sprawiały przyjemność :))


ZIELONO MI O_o

Opublikowano

Nick: Podam na pw
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) : SILVER 2
Kontakt: PW NA FORUM
Dodatkowe informacje: Szukam osoby do grania duo , aby wyjśc do golda , gram na supporcie/adc/jungle .Wiek 18 i chciałbym aby osoba była w podobnym wieku albo po mutacji . Komunikacja na TS/Skype to już od Ciebie zależy :) Pozdrawiam

Opublikowano

Nick: LeftOneShy


Region: EUW


Level: 30


Dywizja: PLAT 4


Kontak: pw, LoL EUW-LeftOneShy EUNE-LeftOneShy


Dodatkowe informacje: szukam teamu/ osoby chetnej do gry duo. preferuje adc/top. Obecnie lvluje konto o tym samym nicku na serwerze EUNE


Opublikowano

Nick:SaTTeS10
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie):w sezonie 3 silver 1/ teraz silver 2
Kontakt: na lolu
Dodatkowe informacje: szukam kogos do duo najlepiej supporta bo gram adc glownie( varus jinx graves cait) z ts3 dywizja raczej nie gra znaczenia chodzi tylko o ogarniecie supporta (najlepiej leona,thresh)

Opublikowano

Nick: Kyukétsukî

Region:EUW
Level: 30
Dywizja: Gold IV(sezon3) aktualnie silver IV
Kontakt: Pw forum, lub w grze
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś z kim można sobie zwyczajnie pograć,pośmiać się ;p

Opublikowano

Nick: XertisB

Region: EU Północ/Wschód
Level: 30
Dywizja: Silver V
Kontakt: GG: 48638949 Gra: XertisB
Dodatkowe informacje:

Poszukuję ludzi do Teamu rankingowego , z gier które będziemy grać będę nagrywał mecze na YT.
Wymagania:
-TS3
-Radosna Morda , Bez SPINY !!

-Gramy na luzie nie o złote majty ...

Minusiki

<3

Opublikowano

Nick: Quentin

Region: EU Północ/Zachód

Level: 30

 

Witam !
Jeśli szukasz wspólnej gry wśród ogarniętej ekipy, zapraszam na Teamspeaka 3.
IP: 178.217.191.238:6330
TeamSpeak 3 będzie powiększany, także slotów nie zabraknie. Mamy parę osób, które codziennie grają w LoLa, również zapraszają.
Pozdrawiam i do usłyszenia. :)
Opublikowano

Nick: Meknez
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Aktualnie aż wstyd mówić ale bronz 2 ( seria do 1 ;_; ) w przed sezonie silver 1.
Kontakt: Gra lub Skyp: Meknezz
Dodatkowe informacje: szukam osoby do Duo na granie częste by dojść conajmniej do diamentu ;p poza tym mam 16 lat.

Opublikowano

~ Szukam ludzi do ranked teamu


~ Adc


~ Support


~ Jungle


~ Mid


~ Możesz byc nawet i bronze ale musisz ogarniac swoja linie :)


~ Wymagam : TS3, poczucie humoru.


~ Kontakt w grze : Pershingg


Opublikowano

Nick: GarfieldCat

Region: EUNE

Poziom: 30

Dywizja Silver V ( S3 silver II )

 

Szukam osoby do grania w duo . Mam 18 lat i chciałbym w końcu wejść do golda . Gram na topie,midzie i jungli . Ferie mam jeszcze przez 4 dni ,więc jak ktoś chętny to pisać szybko.Kontakt w grze .

ilw1.jpg


All Bad things must come to an end.

Opublikowano

Nick: Crenshav

Region: EUW

Poziom: jeszcze nie mam

Wiek: 19

 

Szukam osób które zaczely grac na EUW, albo maja zamiar zaczac grac. :)

Chce sie zgrywac od teraz zeby zajsc wysoko solo jak i druzynowo w lidze.

Mam dosc grania na EUNE

 

 

jayce_1750305622.jpg

Opublikowano

Nick:SirYety
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver z Sezonu 3
Kontakt:Tu lub lol
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś kto potrafi nie wyzywać, potrafi uczyć i oczywiście gra 4fun.
Gracz ten chciałbym aby potrafił carrować gdyż potrzebuje do zagrania 5 gier rankingowych i chce by wypadły jak najlepiej.
Ts3,Skype Zawsze będe w soboty niedziele lecz nie w każdy weekend.
Pozdrawiam YETY ! ;)

14 lat  

Opublikowano

Nick: Wiosen7


Region: EUNE


Poziom: 30


Dywizja: Silver V


Kontakt: w grze/pw forum


Dodatkowe informacje: Szukam osoby do grania duo ogarniętej,która nie wychodzi z gier.Preferuję topa,supporta ew. adc bądź jungle.


Opublikowano

Nick: ctomek1

Region: EUNE

Poziom: 30

Dywizja: Plat 2 (przed resetem D3)

Kontakt: W grze.

Dodatkowe informacje: Wraz z kolegą (posteq) szukamy drużyny rankingowej. Nie są dla nas istotne dywizje pozostałych osób lecz wymagamy dobrego poczucia humoru, a przede wszystkim dystansu do siebie.

Ja zwykle siedzę w krzakach (jungle), a posteq na środku, bądź u góry. Ewentualnie możemy też iść duo bota.

ctomek1_eune_412_2_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...