Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oficjalna zapowiedź: Rise of Metin (dyskusje, opinie)


RiseofMetin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma być eng wersja i potem polska, to będzie wyglądało tak jak metin2 że każdy graj będzie miał swojego globala? Ja już bym wolał tak jak w lolu, choć dla mnie mogli by wg nie tłumaczyć klienta na polski co zapewni mniej dzieci na serwerze :)

Możliwe, że to będzie pl serwer, ale informacji odnośnie pl jest bardzo mało.

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a czy na 20 poziomie skila zmienia sie jego wyglad ?

Zwiększa się DMG tylko.

 

fajne ale slabo Twoj ludzik bije :D

Zagraj, a zobaczysz jak sam bijesz.

dziendobry1sygnatura6.png


Opublikowano

jak dla mnie, to to jest 2 WoW czy 4story :>, lecz i tak czekam na wersję europejską.

 

gdzie to przypomina wowa i 4story? bo mi jakos na pierwszy rzut oka zadna z tych gier nie wdala sie we znaki. grafa jest calkiem inna

Opublikowano

Ogólnie epilog najgorszy jaki widziałem... Sama grafika w grze bardzo typowa dla MMORPG, klimatem niestety odbiega od klasycznego Metin2. Dodatkowo te klasy... gdzie japoński klimat? -,- Krasnolud?! Dodatkowo rozwój postaci, w Metin2 aby wbić na skill na P, należało poświęcić godziny ze swojego życia na dropienie Yangów, KU itp. Tutaj mają się postacie same rozwijać?! O,o No i na koniec system walki, który jest conajmniej debilny...

 

Do plusów: Piękny Concept Arty ;) Gdyby gra nie była powiązana z Metinem 2, a była zupełnie oddzielną produkcją to byłaby conajmniej na poziomie Tery o nieco słabszych shaderach. Kolejny plus to soundtrack, bardzo ładne chińskie klimaty i te drzewa wiśniowe ^_^ po prostu kocham... Więcej napiszę dopiero po premierze w Europie ;)

Opublikowano

Ogólnie epilog najgorszy jaki widziałem... Sama grafika w grze bardzo typowa dla MMORPG, klimatem niestety odbiega od klasycznego Metin2. Dodatkowo te klasy... gdzie japoński klimat? -,- Krasnolud?! Dodatkowo rozwój postaci, w Metin2 aby wbić na skill na P, należało poświęcić godziny ze swojego życia na dropienie Yangów, KU itp. Tutaj mają się postacie same rozwijać?! O,o No i na koniec system walki, który jest conajmniej debilny...

 

Do plusów: Piękny Concept Arty ;) Gdyby gra nie była powiązana z Metinem 2, a była zupełnie oddzielną produkcją to byłaby conajmniej na poziomie Tery o nieco słabszych shaderach. Kolejny plus to soundtrack, bardzo ładne chińskie klimaty i te drzewa wiśniowe ^_^ po prostu kocham... Więcej napiszę dopiero po premierze w Europie ;)

 

czy metin koniecznie musi byc z azjatyckim klimatem, takim jaki jest w dwojce?

Opublikowano

Taka sobie ta gra. Osobiście nie zagram w Rise Of Metin, ponieważ w Metina2 gram od dzieciństwa i przy tym zostanę. Również ta gra nie ma nic wspólnego z Metinem tak mi się wydaje prócz nazwy.

sygna1.jpg

Opublikowano

Ogólnie epilog najgorszy jaki widziałem... Sama grafika w grze bardzo typowa dla MMORPG, klimatem niestety odbiega od klasycznego Metin2. Dodatkowo te klasy... gdzie japoński klimat? -,- Krasnolud?! Dodatkowo rozwój postaci, w Metin2 aby wbić na skill na P, należało poświęcić godziny ze swojego życia na dropienie Yangów, KU itp. Tutaj mają się postacie same rozwijać?! O,o No i na koniec system walki, który jest conajmniej debilny...

 

Do plusów: Piękny Concept Arty ;) Gdyby gra nie była powiązana z Metinem 2, a była zupełnie oddzielną produkcją to byłaby conajmniej na poziomie Tery o nieco słabszych shaderach. Kolejny plus to soundtrack, bardzo ładne chińskie klimaty i te drzewa wiśniowe ^_^ po prostu kocham... Więcej napiszę dopiero po premierze w Europie ;)

Nie wypowiadam się odnośnie epilogu bo wolę nie palić sobie mostów ale resztę twojej wypowiedzi skomentuję. Nie wiemy tak na prawdę (do końca) jak będzie wygladać wersja EU/US (jak kto woli). Co prawda na sporo pytań developerzy już odpowiedzieli, ale myślę, że same "smaczki" (o ile takie będą ale myślę że się znajdą) zostawili tylko i wyłącznie na premierę gry w wersji EU.

Opublikowano

Ciekawie, a myślałem, że ta gra na zawsze będzie starym czymś ze starym silnikiem. No, tu wygląda porządniej, co prawda dalej z niektórymi rpgami nie ma porównania, ale na tej wersji fajnie by się już grało ;)

 

Swoją drogą po tym temacie widać ten brak angielskiego w Polsce. Ja nawet nie zwróciłem uwagi na to, że to zostało napisane w innym języku niż "ojczysty", a już na samym początku były jakieś dywagacje "about it" ^^

LoL Platinum noob | osu! #39k | http://youtube.com/user/DelterYT

Opublikowano

Weźcie pod uwage, że Rise of Metin wcale NIE JEST następną częścią metina. Prawde mówiąc z Metinem nie ma nic wspólego. Ta gra wyszła już dawno w języku Chińskim. Tu jest dowód, że "Rise of Metin" tak naprawde należy do "TEC Interactive" (w cudzysłowiu, bo TEC zbankrutowało już jakiś czas temu)

 

https://apps.db.ripe.net/search/query.html?searchtext=159.253.142.202&search%3AdoSearch=Search#resultsAnchor#resultsAnchor

 

Piotrku, mógłbyś przestać pisać bzdury na MPC o Rise of Metin gdy ta gra ma się nazywać Chaos Gate, Chrisowi nie wyszło robienie tego na epvp :)

Proszę, tu jest ta gra w języku chińskim

 

http://chaosgate.iahgames.com/

emiiq.png

Zapraszamy na World of Metin2 :3!

metin2.co.nz

Opublikowano

Weźcie pod uwage, że Rise of Metin wcale NIE JEST następną częścią metina. Prawde mówiąc z Metinem nie ma nic wspólego. Ta gra wyszła już dawno w języku Chińskim. Tu jest dowód, że "Rise of Metin" tak naprawde należy do "TEC Interactive" (w cudzysłowiu, bo TEC zbankrutowało już jakiś czas temu)

 

https://apps.db.ripe.net/search/query.html?searchtext=159.253.142.202&search%3AdoSearch=Search#resultsAnchor#resultsAnchor

 

Piotrku, mógłbyś przestać pisać bzdury na MPC o Rise of Metin gdy ta gra ma się nazywać Chaos Gate, Chrisowi nie wyszło robienie tego na epvp :)

Proszę, tu jest ta gra w języku chińskim

 

http://chaosgate.iahgames.com/

 

szybki jestes

Opublikowano

też nie mam konika ale ja to od poczatku :(

a co do skili to fajnie bo potem z 2 atakaów robi sie combo i wychodzi następny :)

7ddfbc0fa5.gif

 

likei.jpg

Opublikowano

 

szybki jestes

moze i szybkA nie jestem ale jakos zadnemu MODowi nie spieszy sie zmienic ani opisu gry ani nazwy.

 

Nazwa to Chaos Gate, NIE Rise of Metin, i mam nadzieje ze niedlugo to zmienicie :)

emiiq.png

Zapraszamy na World of Metin2 :3!

metin2.co.nz

Opublikowano

Generalnie zastanawia mnie czemu jeśli to jest gra zupełnie inna, innych autorów i teoretycznie miała się inaczej nazywać... Skąd wzięło się "Rise of Metin" i ten dział na forum, opiewający na 3 część metina? : o

LoL Platinum noob | osu! #39k | http://youtube.com/user/DelterYT

Opublikowano

moze i szybkA nie jestem ale jakos zadnemu MODowi nie spieszy sie zmienic ani opisu gry ani nazwy.

 

Nazwa to Chaos Gate, NIE Rise of Metin, i mam nadzieje ze niedlugo to zmienicie :)

Bo kolezanko powiem Ci ze Europejska nazwa ChaosGate bedzie nazywala sie "RiseOfMetin" dlatego ten dzial sie tak nazywa, zapraszam Cie rowniez na forum EU wersji ChaosGate:

http://www.riseofmetin.com/

 

Moze juz zaprzestaniesz pisanie zbednych komentarzy jezeli nie czytalas w ogole wiekszosci tematow na forum zebys wiedziala dlaczego jest RiseOfMetin a nie ChaosGate.

 

Pozdrawiam JuicyPussy/PanZua.

 

PS: Markal tutaj masz na SS'ie gdzie zakupic Peta:

m5ax.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...