Skocz do zawartości

TeamSpeak - Zarządzanie serwerem

Zaczynasz swoją przygodę z serwerem TeamSpeak? Nie potrafisz ustawić uprawnień? Masz problem i sam nie potrafisz go rozwiązać? Napisz tutaj!



3 499 tematów w tym forum

    • 11 odpowiedzi
    • 475 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 451 wyświetleń
  1. [Szukam opinii] ArubaCloud

    • 11 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
  2. Problem z rangami

    • 11 odpowiedzi
    • 348 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1 tys. wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 2 tys. wyświetleń
  3. Pomoc przy konfiguracji M-Bot'a

    • 11 odpowiedzi
    • 1,3 tys. wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 654 wyświetleń
  4. [Pytanie] Licencja ts3

    • 11 odpowiedzi
    • 614 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 2,3 tys. wyświetleń
  5. Ustawienie dwóch rang - permisje

    • 11 odpowiedzi
    • 753 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 675 wyświetleń
  6. [Problem] TSStatus generator

    • 11 odpowiedzi
    • 812 wyświetleń
  7. Poczekalnia - Jaki stream

    • 11 odpowiedzi
    • 1,1 tys. wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 2,1 tys. wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 786 wyświetleń
  8. Boty, 100% CPU i wysoki ping

    • 11 odpowiedzi
    • 706 wyświetleń
  9. Serwer sam się wyłącza

    • 11 odpowiedzi
    • 765 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 618 wyświetleń
  10. [Dyskusja] lvlup.pro

    • 11 odpowiedzi
    • 1,1 tys. wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 776 wyświetleń
  11. Baza Danych

    • 10 odpowiedzi
    • 599 wyświetleń
  12. Problem z SinusBotem

    • 10 odpowiedzi
    • 1,3 tys. wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 958 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 439 wyświetleń
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...