Skocz do zawartości

diegopolska

Members
 • Zawartość

  161
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O diegopolska

 • Ranga
  Debiutant II
 • Urodziny 12.08.1994

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnio na profilu byli

607 wyświetleń profilu
 1. UPDATE - 3.0 Changelog 3.0: DOWNLOAD [hide]Download: Przejdź na stronę[/hide] Skan: PRZEJDŹ Pozdrawiam, `Demon.
 2. UPDATE - 1.5 W funkcji BAN_LIST zmieniono kolejność wyświetlanych banów, od teraz wyświetlają się od najnowszego do najstarszego. W funkcji ADMINS_ONLINE naprawiono błąd dotyczący braku adminów online. Dodano proste tworzenie kanału prywatnego po wejściu na odpowiedni kanał. (Funkcja CREATE_PRIVATE_CHANNEL) Dodano funkcję BANNER, która odpowiada za generowanie interaktywnego banneru. Dodano funkcję WELCOME_MESSAGE odpowiadająca za przywitanie użytkownika podczas jego wejścia na serwer. DOWNLOAD Download znajduje się na oficjalnej stronie: PRZEJDŹ DO STRONY Dziękuję także za każdą opinię i krytykę lubię takie coś to mnie bardziej motywuje Pozdrawiam, `Demon.
 3. Haha śmieszne, powiedz nie nie pokaż mi gdzie i kiedy cokolwiek skopiowałem od innego bota.
 4. Witam, chciałbym wam zaprezentować nową aplikację pod serwery TeamSpeak3, która jest darmowa. Kilka info: Aktualna wersja bota to: 3.0 z dopiskiem STANDARD Serwer testowy bota: sbot.pl Bot najlepiej działa na PHP: 7 Wszelkie błędy/propozycję proszę składać do mnie w wiadomości prywatnej. Skan: https://www.virustotal.com/#/file/fa83705dc1be1cf8f9b55e2d9cea0a59c099609b7e2f5014ac6e66767df4171a/detection Lista funkcji bota: Ilość funkcji: 16 Lista zostanie zaktualizowana gdy będę mieć czas. MULTI_FUNCTION - Funkcja wpisująca w nazwy kanałów różne informacje SERVER_HOSTNAME - Funkcja wpisująca w nazwę serwera ilość osób online SERVER_HOSTMESSAGE - Funkcja wpisująca w hosta wiadomość RECORD_ONLINE - Funkcja odpowiadająca za spisywanie największej ilości osób na serwerze,a następnie wpisywania to na kanał ADMINS_ONLINE - Funkcja wpisująca w nazwę kanału ilość dostępnych administratorów,a w jego opis listę dostępnych adminów ADMIN_LIST - Funkcja wpisująca w opis kanał listę wszystkich administratorów z podanych grup POKE_ADMINS - Funkcja służąca do zaczepiania dostępnych administratorów gdy ktoś wejdzie na kanał pomocy CLIENT_CHANNEL_STATUS - Funkcja wpisująca w nazwę kanału status administratora AUTO_REGISTER - Funkcja odpowiadająca za automatyczne nadanie grupy użytkownikowi gdy ten spędzi na serwerze odpowiedni czas CHANNEL_REGISTER - Funkcja odpowiadająca za rejestrację użytkownika gdy ten wejdzie na kanał ONLINE_FROM_GROUP - Funkcja wpisująca w nazwę kanału ilość osób z grupy, a w opis ich listę CHANNEL_ADD_GROUP - Funkcja odpowiadająca za nadanie lub zdjęcie grupy gdy użytkownik wejdzie na kanał BAN_LIST - Funkcja wpisująca w opis wszystkie bany z serwera PARTNERS - Funkcja wpisująca w nazwę i w opis partnerów co kilka sekund PLATFORMS - Funkcja wykrywa platformę klienta oraz nadaje mu odpowiednią grupę COUNTRY - Funkcja wpisująca w opis kanału listę osób spoza Polski CREATE_PRIVATE_CHANNEL - Funkcja służąca do stworzenia kanału prywatnego gdy użytkownik wejdzie na odpowiedni kanał (v1.5) BANNER - Funkcja służąca do generowania interaktywnego banneru (v1.5) WELCOME_MESSAGE - Funkcja służąca do wysłania użytkownikowi wiadomości powitalnej (v1.5) Instalacja: Wejdź na oficjalną stronę aplikacji PRZJEDŹ NA STRONĘ i kliknij na " Ściągnij " Gdy plik się ściągnij rozpakuj go, a następnie pliki wrzuć na maszynę VPS Następnie przechodzimy do katalogu, w którym jest bot i do "files" po czym otwieramy plik "config.php" i konfigurujemy bota. Gdy skonfigurujemy nadajemy plikowi uprawnienia 755 i uruchamiamy plik "exec.sh" (sh exec.sh start) za pomocą putty (lub innego programu pozwalającego zalogować się do SSH) Nasz bot powinien połączyć się z serwerem! Kontakt: TeamSpeak3: sbot.pl Wiadomość na forum. Wersje (Download): [hide] [/hide] Changelog: Wersja: 1.5 Wersja 2.0 Wersja 2.1 Wersja 3.0
 5. Bardzo fajny bot ze względu na to że osiada kilka funkcji które żaden darmowy bot nie posiada Powodzenia w rozwoju, pozdrawiam.
 6. Serwer bardzo fajny, z właścicielem można normalnie popisać, polecam. Powodzenia życzę w rozwoju :>

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...