Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Różnica ochrony anty-ddos Hosteam KVM i OpenVZ


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KVM jest to wirtualizacja serwera (połączenie przez pulpit zdalny) 
Openvz to czysta konsola ssh (przez putty połączenie) 

Mi się wydaje ze oni mają te same ochrony przeciwko ddosom 

Chcesz zautomatyzować serwer a nie umiesz lub nie daje rady twoja maszyna ? 

 

Zobacz http://www.mpcforum.pl/topic/1583551-boty-serwerowe-pod-serwer-ts/

 

Opublikowano

KVM jest to wirtualizacja serwera (połączenie przez pulpit zdalny) 

Openvz to czysta konsola ssh (przez putty połączenie) 

Mi się wydaje ze oni mają te same ochrony przeciwko ddosom 

 

Czyli twierdzisz, że OpenVZ nie jest wirtualizacją? Aham... Dobry jesteś.

 

http://web.archive.org/web/20150216034133/http://hosteam.pl/vps/technologia/

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

­a czy ktos mi napisze czy to jest ta sama ochrona?

 

Według mnie lepsza jest oferta KVM ze względu na : 

Port : 10Gbps i łącze 100Mbps. Może posiadają stare procesory, ale z ich oferty brałbym jedynie VPS KVM lub serwer dedykowany z ochroną Premium.

Najlepszą odpowiedzią jest kontakt bezpośrednio z pracownikami hosteam.pl poprzez ich support. 

https://support.hosteam.pl/

 

* Podobno jest trudniej wyłączyć VPS KVM niż OpenVZ.

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

 

KVM jest to wirtualizacja serwera (połączenie przez pulpit zdalny) 

Openvz to czysta konsola ssh (przez putty połączenie) 

Mi się wydaje ze oni mają te same ochrony przeciwko ddosom 

 

Czyli twierdzisz, że OpenVZ nie jest wirtualizacją? Aham... Dobry jesteś.

 

http://web.archive.org/web/20150216034133/http://hosteam.pl/vps/technologia/

 

 

Bo OpenVZ to nie "wirtualizacja" tylko konteneryzacja - dobry jesteś że nie potrafisz tego odróżnić ;)

 

W hosteam node'y z openvz'tkami po prostu wypieprzyli z juniperków z większą ilością acl'ek - ot co.

W ogóle "standardowa ochrona" w HT ssie - każda inna jest spoko.

 "I always run as root!" 


~ Bryan "B-man" Lunduke

Opublikowano

OpenVZ jest troszkę mocniejsza ze względu że podstawy są już wycięte na node a przy KVM już samemu trzeba to zrobić 

yJIK9mU.png

Opublikowano

OpenVZ jest troszkę mocniejsza ze względu że podstawy są już wycięte na node a przy KVM już samemu trzeba to zrobić 

 

Nope :)

 

I jedno i drugie jest bridge'owane, więc nie trafiłeś ;)

 "I always run as root!" 


~ Bryan "B-man" Lunduke

Opublikowano

 

OpenVZ jest troszkę mocniejsza ze względu że podstawy są już wycięte na node a przy KVM już samemu trzeba to zrobić 

 

Nope :)

 

I jedno i drugie jest bridge'owane, więc nie trafiłeś ;)

 

Tylko na OpenVZ nie zrobisz wszytkiego sam tak jak na KVM więc hosteam wycina podstawy. Daj mi Ip OpenVZ i KVM to zobaczymy który szybciej padnie :) (Oczywiście serwery czysto po instalacji)

yJIK9mU.png

Opublikowano

 

 

OpenVZ jest troszkę mocniejsza ze względu że podstawy są już wycięte na node a przy KVM już samemu trzeba to zrobić 

 

Nope :)

 

I jedno i drugie jest bridge'owane, więc nie trafiłeś ;)

 

Tylko na OpenVZ nie zrobisz wszytkiego sam tak jak na KVM więc hosteam wycina podstawy. Daj mi Ip OpenVZ i KVM to zobaczymy który szybciej padnie :) (Oczywiście serwery czysto po instalacji)

 

 

Może nie w HT ale w innym DC mogę dać Ci "ajpi" i OVZ i KVM i zobaczymy że wydajność przy nadmiernym ruchu sieciowym będzie podobna - ba! Nawet przy standardowym jajku OVZ zdeal'uje pakiety lepiej niż default'owe jajko danej dystrybucji (w końcu pamiętamy że pakiety deal'ujemy w kernelspace, prawda? ;-) ), więc odrzucanie czegokolwiek po stronie guest'a mija się kompletnie z celem.

 "I always run as root!" 


~ Bryan "B-man" Lunduke

Opublikowano

 

 

 

OpenVZ jest troszkę mocniejsza ze względu że podstawy są już wycięte na node a przy KVM już samemu trzeba to zrobić 

 

Nope :)

 

I jedno i drugie jest bridge'owane, więc nie trafiłeś ;)

 

Tylko na OpenVZ nie zrobisz wszytkiego sam tak jak na KVM więc hosteam wycina podstawy. Daj mi Ip OpenVZ i KVM to zobaczymy który szybciej padnie :) (Oczywiście serwery czysto po instalacji)

 

 

Może nie w HT ale w innym DC mogę dać Ci "ajpi" i OVZ i KVM i zobaczymy że wydajność przy nadmiernym ruchu sieciowym będzie podobna - ba! Nawet przy standardowym jajku OVZ zdeal'uje pakiety lepiej niż default'owe jajko danej dystrybucji (w końcu pamiętamy że pakiety deal'ujemy w kernelspace, prawda? ;-) ), więc odrzucanie czegokolwiek po stronie guest'a mija się kompletnie z celem.

 

Temat dotyczy Hosteam. Nie wiem jak jest na innych DC ale wiem jak jest w HS bo posiadałem serwery OpenVZ i KVM u nich :) 

yJIK9mU.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...