Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wgrać ikonkę o niestandardowym rozmiarze na serwer TS3?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie ? :/

Najpierw logujesz się danymi query.

Masz serwer tzw. slotówkę czy vps?

Opublikowano

mam slotówkę bo mam na 20 slotów na pukawce kupiony serwer na 20 slotów  i gdzie mogę aktywować Query ? tego głównego adma na serwie ?

Opublikowano

mam slotówkę bo mam na 20 slotów na pukawce kupiony serwer na 20 slotów  i gdzie mogę aktywować Query ? tego głównego adma na serwie ?

To nie masz takiej możliwości zalogowania się na query.

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
[uWAGA] Aby wgrać takie ikony wymagany jest dostęp do Query

 

W tym poradniku będę korzystał z programu "YaTQA", jest to program do zarządzania serwerem od strony Query (opiszę go dokładniej w jednym z następnych poradników).

Program ten można pobrać ze strony twórcy: http://yat.qa

 

Pierwsze co robimy to wypełniamy dane do Query:

b55c984c94af103a6f9e350ce6b7cebc42d42b02

 

Po zalogowaniu przechodzimy do wyboru serwera (zakładka Servers), wygląda to następująco:

 

e0e4683ca376e540a2797e91d72f96d4f62d8fae

 

Następne wchodzimy w zakładkę "Permissions" gdzie wybieramy dowolną rangę (nie koniecznie tą do której chcemy wgrać ikonę), w prawym dolnym rogu w wyszukiwarce wpisujemy frazę "i_icon_id", klikamy dwukrotnie na pozycję "Value" w moim przypadku 500:

 

86c723fc4389fc5c64574ed8ac55b3754ca50dd3

 

Pojawi nam się okno które wygląda następująco:

 

40fb77233c47ec9d4de6a3f6e07ff7d6ea209f32

 


Teraz wystarczy nacisnąć przycisk "Add..." i wybrać interesujące nas ikony.

 

Gratulacje! Od teraz ikony są dostępne w oknie ts'a w permisjach (nie musisz ustawiać tych ikon przez "YaTQA")

 

Opublikowano

Znów to samo "Nieprawidłowa operacja wskaźnika"

czyli "invalid pointer operation"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...