Skocz do zawartości

Ravoner

VIP
  • Postów

    16 993
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Pozostałe grupy

MPC Winner

O Ravoner

  • Urodziny 11.05.1998

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Olsztyn

Ostatnie wizyty

72 486 wyświetleń profilu
  1. hej, czy moglby ktos zrobic jakies proste grafiki na strone fb klanu battlefield 1?

  2. "Im więcej zagarniam, tym zagarniam mniej, i tym mniej jest mnie samego [...]. Opanowując, staję się panem własnych jedynie konstrukcji; realność mi się wymyka. Staję się w gruncie rzeczy panem własnej idei ładu, a przy tym siebie samego redukuję do tej idei."

  3. „Dla mnie to jest Wielkie Dzieło [...] Musimy zwyciężyć w sposób zdecydowany [...] tak, żeby cały świat widział tę legitymację do bycia prezydentem”. 28 czerwca 2020 roku

  4. „Najpierw zatrzymaliśmy na kilkaset lat ekspansję Niemców na wschód, potem parcie islamu na zachód, pochód rewolucji bolszewickiej. Stworzyliśmy pierwszą w Europie republikę, z obieranym odpowiedzialnym przed prawem władcą i zasadą równouprawnienia religii, czego doczekaliście się kilkaset lat po nas. Powiedzieliśmy jako pierwsi „nie” Hitlerowi, wy dopiero po nas; stworzyliśmy Solidarność, doprowadziliśmy do upadku Sowiety, wszyscy inni się do nas dołączyli. To jest historia wielkiego narodu, który ma wielką i chwalebną tradycję [...]”.

  5. „ [...] Subtelna bryza, jest Tobą i mną
    pierś do piersi, nie pomiędzy
    i każde momenty są lepsze od poprzednich”.

  6. „ [...] świat, kiedy życie staje się tęsknotą wygląda papierowo, kruszy się w palcach, rozpada. Każdy ruch przygląda się sobie, każda myśl przygląda się sobie, każde uczucie zaczyna się i nie kończy, i w końcu sam przedmiot tęsknoty robi się papierowy i nierzeczywisty. Tylko tęsknienie jest prawdziwe, uzależnia. Być tam, gdzie się nie jest, mieć to, czego się nie posiada, dotykać kogoś, kto nie istnieje. Ten stan ma naturę falującą i sprzeczną w sobie. Jest kwintesencją życia i jest przeciwko życiu. ”

  7. „Polska nie jest na Wschodzie, ani na Zachodzie, Polska jest w Centrum Cywilizacji Europejskiej i walnie przyczyniła się do rozwoju tej Cywilizacji. Tak, to nie jest retoryka. Polska ma szansę niczym strefa Wawrzyńca te zera łączyć, Zachód ze Wschodem, Północ z Południem Europy. [...] Nadeszła chwila rozstrzygnięć - Wielkość to kwestia wyboru. Idziemu ku Nowemu i niech Bóg nad naszą drogą czuwa.” ~ Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, 19 listopada 2019 r.

    1. .Pestka.

      .Pestka.

      Dokładnie tak jak piszesz, podziękujmy PiS'owi za to gdzie teraz jesteśmy.

      Tylko PiS!

  8. „Musimy zbudować silne państwo narodowe z jasną hierarchią wartości odróżniającą Patriotyzm od zdrady, Dobro od zła, cywilizację Życia od cywilizacji śmierci [...] Niepodległość ma jeden kształt, wiele postaci - ma niewola” ~ Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, 12 listopada 2019 r.

  9. „Cześć i chwała Bohaterom II Wojny Światowej! Wieczna pamięć poległym. Niech żyje Wolny Świat, niech żyją więzi euroatlantyckie, niech żyje demokracja, niech żyje wolność! Niech żyją wszyscy ludzie sprawiedliwości, pokoju i wolności!” ~ pl. Piłsudzkiego, 1 września 2019 r.

  10. „Moja twarz w twych oczach, twoja w mych się jawi. Dwojga serc prawość w twarzach się odbija.”

  11. „Gdzie indziej za młodu dwie takie hemisfery znaleźć się nadarzy,
    Bez ostrej Północy, pochyłego Zachodu?”.

  12. „Niech inni mają mapy i świat na świat kładą: Nam jeden starczy, jedną świat będzie osadą”.

    1. .Pestka.

      .Pestka.

      muzg znirzczony

    2. Ekrahb

      Ekrahb

      @up Jeszcze jak!

  13. „A gdy będę sam, ktoś odbierze mi mnie,
    W środku nocy złej, znów zawołam Cię”.

    1. klejmagic

      klejmagic

      I nawet kiedy będę sam 
      Nie zmienię się, to nie mój świat

  14. „Wszystko to, co wydarzy się jutro, przeżyliśmy już dziś”.

  15. „Tkanina naszego żywota z pomieszanych składa się nici”.

    1. czapo.

       czapo.

      Jak pory roku wiwaldiego zmienia się światło w twoich oczach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...