Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wakacyjne porządki - emerytura i początek nominacji


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

 

Wakacje powoli w pełni, to i czemu nie wprowadzić dodatkowego ruchu na forum ;)

Jak zwykle okres ten, to czas roszad w ekipie i szukania nowych perełek.

 

Dlatego ogłaszamy, że od dnia dzisiejszego nabór jest otwarty do wszystkich działów i grup! :) czekamy na Wasze zgłoszenia! :)

 

Jako, że od czegoś te roszady należy zacząć to mamy dziś jedno powitanie i jedno pożegnanie.

 

Powitajmy nowego Global Moderatora @Eryk i pogratulujmy mu awansu, na który złożyła się ciężka praca, determinacja i długa historia pracy na forum. Liczę, że dopiero teraz rozwinie skrzydła i pokaże nam na co go stać :)

 

W życiu każdego przychodzi taki moment, że trzeba powiedzieć A lub B, bo nie można stać w rozkroku nad wyborami i podjąć decyzję. W obliczu takiego wyboru znalazł się @Marselo z którym jesteśmy na forum nie od dziś, jednak w tym dniu przechodzi on na małą emeryturę, żeby do końca poukładać sobie sprawy w życiu, a może zyskać nowy oddech i wróci do nas z nowymi siłami i pomysłami ;)

Nie będę rozpisywał tutaj pożegnalnych peanów, bo to nie mowa pogrzebowa, a pewnie taki ton przybrałaby wtedy ta wypowiedź, dlatego na tym skończymy, bo to pewnie nie jest pożegnanie na zawsze :)

 

 

A może jakiś wakacyjny konkurs niedługo? ;)

 

Pogratulujmy Erykowi i wypatrujcie kolejnych newsów :)

 

Pozdrawiam,

Makin

EXPmIpC.gif

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

@Marselo jedna z barwniejszych osobowości na forum, szkoda.

 

Gratulacje @Eryk Teraz to ty będziesz tym złym czerwonym, mam tylko nadzieję, że szybko się odnajdziesz na swojej nowej randze i zmienisz się nieco.

Opublikowano

Gratki @Eryk

 

@Valze I tak nigdy ich nie robisz :makka:

 

 

Btw. Otwarta rekrutacja w lolu, gdzie jest 6 moderatorów to nie jest dobry pomysł  :yay:

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

Spokój z raportami na jakiś czas :makka:

Brawo @Eryk #dobrazmiana

 

@Marselo dzięki za wszystko i powodzenia!

Opublikowano

Dlaczego Makin w każdej wypowiedzi musi napisać "i wróci do nas z nowymi siłami i pomysłami"  pls  :(( pewnym jest, że nie wróci  :makka:

Opublikowano

 

Dlatego ogłaszamy, że od dnia dzisiejszego nabór jest otwarty do wszystkich działów i grup! :) czekamy na Wasze zgłoszenia! :)

 

 

Widzę, że zwolniło się miejsce w grupie administratorów, więc chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na administratora. 

s2c77Oa.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...