Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Podoba Wam się styl domów? - Mapa byłaby pod serwer


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 724
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Domki ładne ale nie na singla bo na serwer jest to po prostu za małe.

Domki będą małe i duże ;) Ale gracze w nich nie będą mieszkać ;) To będzie miasto króla, który będzie zarządzał całym miastem. Ludzie z miasta będą rozdawać zadania questy, i inne ;) Wkrótce poznacie więcej szczegółów , bo nie chcę aby ktoś ode mnie go od gapił ;)

 

jaki to textur pack? misy czy docucraft?

Kolega niżej Ci podał nazwę , podziękuj mu za to ;)

 

 

Jest to texture pack "Conquest_v1.0 "

było wiele razy pisane up :)

Wielkie dzięki za pomoc ;)

 

Super dom ale troch za ciasny

 

 

Kościół epicki :D

Tak jak pisałem wyżej do everestPL, to będzie wszystko własnością miasta - króla. Ludzie będą zadawać różne zadania, wkrótce dowiecie się więcej ;)

 

Kościół trochę popsułem, trzeba by go trochę przerobić . Ale miło ze Ci się podoba . Pozdrawiam ;)

Opublikowano

Serwer wypali tylko wtedy jak będzie mieć bardzo ogarniętych graczy.
bo samo dawanie przez Graczy komuś innemu Questa będzie bardzo trudne bo ktoś może wymyśleć Quest np: Postaw Dirta


Wg mnie Questy powinny być dawane przez NPC polecam plugin Citizens2 z dodatkiem Quester.

Opublikowano

Serwer wypali tylko wtedy jak będzie mieć bardzo ogarniętych graczy.

bo samo dawanie przez Graczy komuś innemu Questa będzie bardzo trudne bo ktoś może wymyśleć Quest np: Postaw Dirta

 

 

Wg mnie Questy powinny być dawane przez NPC polecam plugin Citizens2 z dodatkiem Quester.

 

No tak, masz rację, będzie ten plugin co podałeś wyżej , będą NPC zamiast ludzi. Dzięki. Pozdrawiam ;)

Opublikowano

@Kopniety

Odpiszesz mi na PW ?

 

Serwer zapowiada się ciekawie jeśli wszystko wypali ;)

 

Manio356, odpisałem już wczoraj ;) Pozdrawiam.

Budowniczy
Opublikowano

No, no, bardzo dopracowane domki itp.

Dla mnie jest spoczko i oby tak dalej rób kolego :)

 

Pozdrawiam :)

Opublikowano

No, no, bardzo dopracowane domki itp.

Dla mnie jest spoczko i oby tak dalej rób kolego :)

 

Pozdrawiam :)

Dziękuję za opinię. Cieszę się że Ci się podoba ;)

 

W przebudowie jest aktualnie kościół , następnie budowa domu górnika, kopalni, kowala, rybaka i innych postaci ;)

Pozdrawiam ;)

 

Za parę minut dam like, limit się skończył ;(

Opublikowano

Bardzo fajnie dobrane i wykonane domki. Zagram na takim serwerze jak wypali .

Tak jak już pisałem jak już wszystko zostanie ukończone na ostatni guzik, zostaniecie poinformowani ;)

Opublikowano

Fajne domy, ale jak byś budował spawn to jakiś zamek z miastem dookoła.

Dzięki za dobra propozycję. Na pewno jako ''spawn'' będzie zamek ;)

Opublikowano

Mógłbyś jeszcze zbudować jakieś komnaty, więzienia (lochy). Lubię takie klimaty starożytności ;)

 

Wielkie dzięki za propozycję ;) Na pewno w na serwerze ukażą się Twoje propozycje ;)

Pozdrawiam ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...