Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] SkallCraft [100 SLOTÓW] [Wojny Gildii + MODY] [Własny Launcher] [Nowe bronie, zbroje i przedmioty] [No-Premium] WYSTARTOWALIŚMY, ZAPRASZAMY


`HultaJ`

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kilka pytań odnośnie serwera.

 

Czy znajdują się tutaj usługi płatne, jeśli tak to jakie i co zawierają.

 

Ile ważą pliki z modami pobierane z launchera

  

  • Odpowiedzi 604
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siemka, mam problem - ponieważ gdy włączam lanucher to pojawia sie mojang, i tak bez konca juz nic dalej sie nie dzieje.

Opublikowano

Siemka, mam problem - ponieważ gdy włączam lanucher to pojawia sie mojang, i tak bez konca juz nic dalej sie nie dzieje.

 

Musisz mieć jave 7 i musisz chwilę poczekać.

 

Kilka pytań odnośnie serwera.

 

Czy znajdują się tutaj usługi płatne, jeśli tak to jakie i co zawierają.

 

Ile ważą pliki z modami pobierane z launchera

 

Znajdują, możesz sobie zobaczyć na spawnie.

 

Ważą poniżej 20 mb.

Opublikowano

Ahh, serwer po 2 dniach już się znudził. Wszyscy tylko siedza w kopalniach/Nether itp. Potem tylko paru wychodzi w jakims lepszym eq i tyle po PvP. Administracja też nie nadąza z pomocą dla graczy. Po dwóch dniach gry mówię "nie" temu serwerowi.

creeperwallpaperbyinser.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Ahh, serwer po 2 dniach już się znudził. Wszyscy tylko siedza w kopalniach/Nether itp. Potem tylko paru wychodzi w jakims lepszym eq i tyle po PvP. Administracja też nie nadąza z pomocą dla graczy. Po dwóch dniach gry mówię "nie" temu serwerowi.

 

Jak byłeś GameMasterem to miałeś inne zdanie, a to mnie mało interesuje, gdyż wiem z jakim człowiekiem teraz rozmawiam - z osobą wyrzuconą z ekipy. Tobie się może znudził, lecz jak widzisz, większości nie. ;)

Opublikowano

Ahh, serwer po 2 dniach już się znudził. Wszyscy tylko siedza w kopalniach/Nether itp. Potem tylko paru wychodzi w jakims lepszym eq i tyle po PvP. Administracja też nie nadąza z pomocą dla graczy. Po dwóch dniach gry mówię "nie" temu serwerowi.

 

 

Kto powiedział że wojny gildii maja się opierać tylko o pvp, ja tam wolę budowanie i pomnażanie cennego EQ, jak chcesz expić mamy Metina pod tym działem a jeszcze niżej zobaczysz Terrarię ogarnięta przez moby.

 

 

 

 

Jak byłeś GameMasterem to miałeś inne zdanie, a to mnie mało interesuje, gdyż wiem z jakim człowiekiem teraz rozmawiam - z osobą wyrzuconą z ekipy. Tobie się może znudził, lecz jak widzisz, większości nie. ;)

 

Było go nie przyjmować .

  

Opublikowano

Spoko serwer - polecam pucza :):D

Ogarnieta administracja

Spoko ludzie

Ogarniety chat

Opublikowano

Zapraszamy na serwer, serwer się sam zawsze autorestartuje, gdy złapie go crash i sam się zapisuje! Zapraszamy, nigdy nic nie stracicie. ;)

Nowicjusz
Opublikowano

Zagram z pewnością już 91% klienta mam tylko pytanie można byłoby zrobić baner serwera ile aktualnie jest na nim osób?

S413yXI.png



Kliknięcie + nic nie kosztuje a jak wiele daje.


Opublikowano

Zagram z pewnością już 91% klienta mam tylko pytanie można byłoby zrobić baner serwera ile aktualnie jest na nim osób?

 

Teraz gra 70 osób, można by było.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...