Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] SkallCraft [100 SLOTÓW] [Wojny Gildii + MODY] [Własny Launcher] [Nowe bronie, zbroje i przedmioty] [No-Premium] WYSTARTOWALIŚMY, ZAPRASZAMY


`HultaJ`

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 604
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam mały problem z przydzielaniem ramu.

 

51e7c080164ff.png

To są podstawowe ustawienia... Jak je zmienię, to już gra się nie uruchamia... Chcę przydzielić 4GB ramu, ale coś nie idzie... O co chodzi?

4770714280454741315510.png
Opublikowano

Ale może ktoś ma więcej niż 1GB na minecraft, który chce przydzielić...

 

Mi się już crashuje launcher na 2GB...

 

51e7c2d929dd6.png

 

To oznacza tyle, że nie ma tyle wolnej pamięci RAM.

Opublikowano

Mam pytanko.

Czy bedzie chociaz minimum RP i bedzie wprowadzony system platnosci z Metallurgy (coiny) ? Czy poprostu handel wymienny?

Untitled.png


Opublikowano

Mam pytanko.

 

Czy bedzie chociaz minimum RP i bedzie wprowadzony system platnosci z Metallurgy (coiny) ? Czy poprostu handel wymienny?

 

Będzie.

Opublikowano

Jednak znalazłem sposób. Jaki? Nie używam waszego launchera, tylko przywróciłem sobie stary oryginalny i przerzuciłem wasze pliki do .minecraft i przyznałem więcej ramu przez plik .bat. Teraz grać się będzie lepiej :)

4770714280454741315510.png
Opublikowano

A ja musze dlugo czekac zebym mogl kliknac Premium i Non Premium, poradzicie cos?

Aż dolny pasek dojdzie do 100% :)

 

51e7d67b4d9dc.png

 

i to co napisał @up :D

4770714280454741315510.png
Opublikowano
Prosiłbym użytkowników NO-PREMIUM pobrać nowy launcher, taki, który mają użytkownicy premium (stary usunięty), gdyż są bardzo duże bugi!



Jeżeli masz problem ... id is dismatched, wystarczy, że:


1. Wejdziesz do %appdata%

2. Usuniesz (zależnie od wersji) .SkallCraft lub SkallCraft

3. Odpalisz launcher na nowo,

4. Cieszysz się z gry.


JEŻELI MASZ END OF STREAM:


1. Wejdź do %appdata%

2. Wejdź do SkallCraft, następnie w nim jest folder .minecraft - przekopiuj CAŁĄ ZAWARTOŚĆ

3. Wklej zawartość do .minecraft.

4. Odpal minecraft'a STARYM launcherem, nie tym nowym z 1.6.2


ALBO


WŁĄCZ SWOJE KONTO ZAMIAST PREMIUM TO NOPREMIUM
Opublikowano

Łamanie regulaminu przez autora, kosz.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...