Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] SkallCraft [100 SLOTÓW] [Wojny Gildii + MODY] [Własny Launcher] [Nowe bronie, zbroje i przedmioty] [No-Premium] WYSTARTOWALIŚMY, ZAPRASZAMY


`HultaJ`

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 604
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

odpalam launchera i zobaczymy :p

 

Launcher zbugowany jak odpalam to CALY podkresliam CALY czas jest Mojang a po chwili sie tnie :/

invitebanner.png


Zapraszam do gry

Opublikowano

Źle postąpiliście, że zmniejszyliście sloty :P

Zwiększcie ! Proszę...

Proszę kogoś z administracji o obniżeniu mi tych kilka % ^.^


Tak bardzo się staram : >


454a5886f91016240dd3363a9e601117.jpg


Opublikowano

odpalam launchera i zobaczymy :P Launcher zbugowany jak odpalam to CALY podkresliam CALY czas jest Mojang a po chwili sie tnie :/

 

Spróbuj:

 

1. Odpalić jako administrator.

2. Zainstalować jave 7.

Opublikowano

mam nadzieje ze nie powtórzy się to co kiedyś stało się z tym serverem

 

Żaden aspekt do tego nie zmierza, nie da się rozwalić spawnu ani nic klonować, itd.

Opublikowano

póki co nie widzę minusów servera

mody i launcher zajebiście działają zero problemow

 

Miło, że się przekonałeś jakością biedronki, hehe.

 

Zapraszamy was na serwer!

Opublikowano

wbije ciekawie się zapowiada;p

 

Wasz launcher nie wykrywa javy 8 xD

 

No, to zainstaluj Jave 7, bo 8 jest w fazie BETA, czyli jeszcze jest niestabilna. ;)

Opublikowano

Z javą miałem to samo. Zainstalowana 8 i musiałem ją odinstalować i zainstalowac 7. Lecz serwer zarąbisty. Ten jeden błąd to nic w porównaniu że świetnie się gra oraz jest fajna administracja

Opublikowano

według mnie to jest najlepszy server z modami w polsce w tym roku

 

dużo graczy i paczka na której mam więcej fpsow niż na 1.6.2 (50fpsow) a tutaj 150fpsów

 

Dzięki za opinie.

 

Dobiliśmy 65 graczy, liczymy na więcej!

Opublikowano

Cóż... od dawna śledzę scene modyfikowanych serwerów (nie wliczająć modów nowoczesnych maszyny, generatory itd) i muszę przyznać, że ten jest w czołówce (jak nie najlepszym) jeżeli chodzi o ilość graczy jednak jakieś konkrety będzie można wysnuć po pierwszym miesiącu działania, bo aktualnie jesteście świeżynką i jest zainteresowanie. Zobaczymy co zdołacie zatrzymać graczy na dłużej. Tak czy siak życzę powodzenia.

106071453484304291456.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...