Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] SkallCraft [100 SLOTÓW] [Wojny Gildii + MODY] [Własny Launcher] [Nowe bronie, zbroje i przedmioty] [No-Premium] WYSTARTOWALIŚMY, ZAPRASZAMY


`HultaJ`

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Weź się puknij w ten pusty łeb człowieku.

Za każdym razem twój serwer po 2 tygodniach pada jak tylko uzbierasz trochę kasy.

 

NIE POLECAM!

 

Poziomem wypowiedzi pokazujesz, gdzie stoisz, a raczej gdzie poziom graczy minecraft'a stoi. Żaden grosz zdobyty za moją pracę nie idzie na konto bankowe, lecz na hosting, gdzie stoi serwer dedykowany chłopcze. Ale w sumie, co ja ci będę tłumaczył, wynocha stąd.

  • Odpowiedzi 604
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Spawn jaki stworzymy będzie stworzony w 80% z nowych bloków, aby na samym wejściu widzieli jakie możliwości dają nowe przedmioty.

Opublikowano

Biorę udział w losowaniu - MurzynZJamajka

 

A tu za kolegę : Biorę udział w losowaniu - Ciasteek

 

P.S Hultaj przyjmij moje zaproszenie na SKYPE chciałbym być Testerem :3

DAJ LIKE DLA MURZYNA :3

mca.png

Opublikowano

Zagrałbym, ale zawiodłem się na twoich poprzednik edycjach i nie umiem Ci na nowo zaufać, nigdy nie zapomnę jak miałem niezniszczalną gildię z obsydianu a tu bum reset...

Opublikowano

Biorę udział w losowaniu: PrisonBreakPL

 

Świetna prezentacja, świetny dobór modów, wszystko świetne, na pewno będę tam grał długo, długo :D

Opublikowano

Szkoda słów

 

Jeżeli ci szkoda słów to wyjdź z tematu a nie pisz tutaj 10 postów ze zmiennymi humorami, bo zachowujesz się dziwnie. Takich graczy jak ty NIE POTRZEBUJE, uświadom to sobie. ;)

 

SS'y o 12.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...