Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WYSTARTOWAŁ - MachinesCraft [100 SLOTÓW][DEDYK][3500+ nowych przedmiotów!] [MODY TECHNICZNE][IC2,BC3,Forestry]Nowe rudy,maszyny,zwierzęta]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer jest przyzwoity, lecz z postępowaniem niektórych członków administracji już tak do końca nie jest.
I w tym przypadku zmuszony jestem przytoczyć sprawę nadania bana mojemu koledze o nicku MrYogurt.
Wszystko zaczęło się od kiedy rzekomo "nękał"/zabijał jakiegoś gracza.
Zacznijmy od tego ze:
1. W regulaminie na forum nie doszukałem się reguły, która zabraniałaby częstego zabijania określonego gracza.
Najdziwniejsze jest to ,ze natychmiast po tym incydencie nagle w regulaminie pojawił się punkt 21. dotyczący ww. reguły
Nie spodziewałem się takiego posunięcia ze strony administratora i niestety nie zrobiłem żadnego ss. Czyżby ktoś tutaj oszukiwał swoich graczy?
2. Po zaczęciu skarg na jego osobę poprzez innego gracza, admin BartekPob nie wysłuchując zdania drugiej strony natychmiastowo umieścił go w 5 godzinnym jailu.
Każdy jest człowiekiem a wiec naturalnym jest to, ze kolega poirytował się, z czego wynikła nieprzyjemna wymiana zdań i ban ;d

Całe to zajście zostało spowodowane przez złą ocenę sytuacji administratora.

Moje [TuT]'ki



"Nie boję się człowieka, który zna 10 tysięcy kopnięć. Boję się człowieka który
zna jedno kopnięcie, ale potrafi je powtórzyć 10 tysięcy razy." -Bruce Lee

Opublikowano

dzisiaj już chyba nie :D

 

Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd skoro nie masz potwierdzonych informacji?

 

 

____

Nie

wiem czy ktoś zauważył ale to dopiero Open-Beta więc wszystkie crashe i

bugi nie zostały jeszcze poprawione. Mieliśmy problem z jednym modem ale wszystko powinno być już okey.

Jeżeli nadal problem będzie się pojawiał to niestety zniknie on z modpacka.

 

 

Serwer jest przyzwoity, lecz z postępowaniem niektórych członków administracji już tak do końca nie jest.

I w tym przypadku zmuszony jestem przytoczyć sprawę nadania bana mojemu koledze o nicku MrYogurt.

Wszystko zaczęło się od kiedy rzekomo "nękał"/zabijał jakiegoś gracza.

Zacznijmy od tego ze:

1. W regulaminie na forum nie doszukałem się reguły, która zabraniałaby częstego zabijania określonego gracza.

Najdziwniejsze jest to ,ze natychmiast po tym incydencie nagle w regulaminie pojawił się punkt 21. dotyczący ww. reguły

Nie

spodziewałem się takiego posunięcia ze strony administratora i niestety

nie zrobiłem żadnego ss. Czyżby ktoś tutaj oszukiwał swoich graczy?

2.

Po zaczęciu skarg na jego osobę poprzez innego gracza, admin BartekPob

nie wysłuchując zdania drugiej strony natychmiastowo umieścił go w 5

godzinnym jailu.

Każdy jest człowiekiem a wiec naturalnym jest to, ze kolega poirytował się, z czego wynikła nieprzyjemna wymiana zdań i ban ;d

 

Całe to zajście zostało spowodowane przez złą ocenę sytuacji administratora.

 

Można się domyśleć że na serwerze to administracja stanowi regulamin.

Kolega

dostał ostrzeżenie i nic sobie z tego nie robił. Na dodatek wszystko

wyglądało tak jak by miał tam ustawiony teleport do domu na działce

graczy których nękał.

Gdy wrzuciłem go do więzienia to zaczął mi grozić a punkt w regulaminie mówił że nie można tego robić.

 

Przykro mi ale zawsze któraś ze stron będzie poszkodowana.

Zawsze możesz złożyć na mnie skargę na forum.

 

 

 

___

Opublikowano

Doskonale rozumiem to, że administracja jest prawem na danym serverze.

Jednak nie rozumiem dlaczego pominąłeś zasadę "Zakaz działania prawa wstecz"

Cóż nie będę wnikać w to dalej. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że można było inaczej to rozegrać.

Odnośnie tego ustawionego teleportu rozwiałem wszelkie wątpliwości pokazując, że można się tam szybciej dostać niż poprzez teleportowanie się.

Tyle na ten temat.

Moje [TuT]'ki



"Nie boję się człowieka, który zna 10 tysięcy kopnięć. Boję się człowieka który
zna jedno kopnięcie, ale potrafi je powtórzyć 10 tysięcy razy." -Bruce Lee

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...