Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WYSTARTOWAŁ - MachinesCraft [100 SLOTÓW][DEDYK][3500+ nowych przedmiotów!] [MODY TECHNICZNE][IC2,BC3,Forestry]Nowe rudy,maszyny,zwierzęta]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tego trojana możesz sobie wsadzić w dupę ;)

Proszę o bana dla autora tematu

5 postów

10 postów

20 postów

50 postów

100 postów

200 postów

500 postów

1000 postów

2000 postów

5000 postów

10000 postów

 

Ocena serwerów MineCraft


  •  
  • [1.5]
  • [1.6.6]
  • [1.7]

Opublikowano

Tego trojana możesz sobie wsadzić w dupę ;)

Proszę o bana dla autora tematu

Niestety nie mam tej części ciała tak wyćwiczonej jak ty.

Launcher pobiera sporo informacji aby zapobiegać haxom.

Dlatego głupie antyvirusy go wykrywają. Pozdrawiam.

 

 

 

Gdzie jest skan pliku launchera!

https://www.virustotal.com/pl/url/5b0696c5abdaa489126c9b0632387adf878166e6c30f03489691c4d45d2e373e/analysis/

Opublikowano

NIE MA BO JEST PEŁNO W NIM TROJANÓW KU?RWA MAĆ

5 postów

10 postów

20 postów

50 postów

100 postów

200 postów

500 postów

1000 postów

2000 postów

5000 postów

10000 postów

 

Ocena serwerów MineCraft


  •  
  • [1.5]
  • [1.6.6]
  • [1.7]

Opublikowano

NIE MA BO JEST PEŁNO W NIM TROJANÓW KU?RWA MAĆ

sie tak nie spinaj nie podoba sie to nie graj trojana to ty miałeś wczesniej

 

Sprawdź różną konfiguracje launchera. Zmień ilość przydzielonego ramu i wersje javy.

Jeżeli to nic nie da usuń folder .machinescraft albo zgłoś problem na naszym forum.

okey udało mi sie odpalic ale musiałem zmienić ilość ram i przez to mam lekkie lagi ;/

Opublikowano

gdzie rekru do budowniczych portu ;p?



i takie pytanie da sie zainstalować optifinie jak tak to jak ;p

Opublikowano

Tak. Cały czas ONLINE od ostatniego restartu który Brzyś robił wczoraj wieczorem.

 

Mam mały problem, mam ciągle "Can't reach server" a mam dostęp do internetu, więc nie wiem o co może chodzić.

 

Byłbym wdzięczny gdybyś mógł mi napisać czy to coś u mnie nie tak jest, czy serwer jest po prostu Offline.

 

~Dolan

666/666/666/666/666/666/666/666/666

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...