Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WYSTARTOWAŁ - MachinesCraft [100 SLOTÓW][DEDYK][3500+ nowych przedmiotów!] [MODY TECHNICZNE][IC2,BC3,Forestry]Nowe rudy,maszyny,zwierzęta]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam mały problem, mam ciągle "Can't reach server" a mam dostęp do internetu, więc nie wiem o co może chodzić.

 

Byłbym wdzięczny gdybyś mógł mi napisać czy to coś u mnie nie tak jest, czy serwer jest po prostu Offline.

 

~Dolan

 

Serwer cały czas jest online. Launcher po pewnym czasie po prostu zamyka połączenie, więc po prostu go zrestartuj.

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam mały problem, mam ciągle "Can't reach server" a mam dostęp do internetu, więc nie wiem o co może chodzić.

 

Byłbym wdzięczny gdybyś mógł mi napisać czy to coś u mnie nie tak jest, czy serwer jest po prostu Offline.

 

~Dolan

 

dolan to ja maczo3k jak coś to wbijaj na server pogramy byle nie tak jak na tamtym a może... :D

 

wywaliło server :D?

Opublikowano

polecam serwer, ale dziwna sprawa bo kopie sobie w kopalni gdzie mam cuboida a tu nagle jakis ziomek pierwsz myśl ? Herobrine xD ale rozje*** go kilofem :D

Opublikowano

 

PRZERWA TECHNICZNA

 

ile przerwa potrwa ^^?

 

Mam pytanie jest opcja żebyś zrobił vote czy usunąć gregtech według mnie on psuje rozgrywke ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...