Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WYSTARTOWAŁ!] Metro 2033 [YOUTUBER][PVP][RPG][NO MODS!][NAGRODY!][AUTORSKIE PLUGINY]


humannus

Ankieta  

952 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze?

    • Tak
    • Nie (wyja?nij poni?ej, przyjmiemy krytyk? i postaramy si? zmieni?)
    • Nie wiem
  2. 2. Serwer premium czy non-premium?

  3. 3. Czy chcesz aby na serwerze by?y bronie (pistolety, itd.), czy tylko ?uki i miecze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmm strzelanie a dalo by rade luki miecze + Pistolety itp ? fajniej by bylo bo moze ktoś lubić sie zabawić w łowce

531ms4.jpg


Nie Kłóć Się z Głupcem , Bo Najpierw Sprowadzi Cię Do Własnego Poziomu A Potem Pokona Doświadczeniem


  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@2up. Raczej na pewno tak:/ To wszystko działa na pluginie + Texturce, w której karabiny zastępują motyki, kilofy itp, ale chociaż jak by się tak zastanowić to by się dało. Tylko czy humannus będzie tak chciał, oto jest pytanie.

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

@2up. Raczej na pewno tak:/ To wszystko działa na pluginie + Texturce, w której karabiny zastępują motyki, kilofy itp, ale chociaż jak by się tak zastanowić to by się dało. Tylko czy hummanus będzie tak chciał, oto jest pytanie.

 

Dokładnie, łuki i miecze nadal są dostępne.

Texturepack zamienia tylko motyki na bronie, reszta pozostaje bez zmian.

 

No i humannus no, a nie hummanus ;_;

Opublikowano

@up Jesteś jakiś niepełnosprytny? Było pisane tyle razy, że data jest nieokreślona ponieważ nie chcą niczego obiecywać.

 

Na przyszłość jak wchodzisz jakiś temat spammować to przeczytaj chociaż kilka ostatnich stron.

Opublikowano

Hmmm... Niepokoi mnie kilka bledow w fabule:


"Po wojnie atomowej cały świat pokrył się lekkim, śnieżnym puchem."

 

Jezeli sie nie myle to na nie caly swiat spadly bomby jadrowe, tylko w glowne punkty strategiczne glownie Rosjan i Amerykanow. No chyba, ze "swiat" odnosi sie do samej Moskwy.

Kolejny:

Zabij lub zostaniesz zabity. Tego rozlewu krwi nie uda się zatrzymać. Ludzie po „końcu świata” stracili
człowieczeństwo, najważniejsze jest teraz przetrwanie. Od Ciebie zależy
dla kogo będziesz walczył, jakie barwy przyodziejesz. Do wyboru
masz trzy nacje.

 

I tutaj kolejna nie prawda. Ludzie nie stracili czlowieczenstwa. W fabule obu Metr (2033 i 2034) ludzie walcza poniewaz ideologia im nakazuje tzn. Komunisci (Czerwona Linia) z Nazistami (Czwarta Rzesza). Ludzie ktorzy stracili czlowieczenstwo to najwyzej mutanci, ktorzy schodza z powierzchni do tuneli moskiewskiego metra, bo ludzie zyjacy na stacjach (szczegolnie w Polis) podtrzymuja kulture i ja caly czas rozwijaja :)

Wiem, ze to bol dupy z mojej strony i czepianie sie, ale troche nie pokoja mnie takie "bledy" w fabule.
(aha jeszcze jedno , mam nadzieje ze administracja i gracze premium na serwerze poczuja prawdziwego ducha RP i zmienia skorki na bardziej "STALKIER'owskie" :) )

Untitled.png


Opublikowano

Dokładnie, łuki i miecze nadal są dostępne.

Texturepack zamienia tylko motyki na bronie, reszta pozostaje bez zmian.

 

No i humannus no, a nie hummanus ;_;

Ups, sorry :) A co do broni to się bardzo cieszę :) Ale i tak sądze że będe korzystał tylko z łuków i mieczów. :)

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

@up

 

 

Ja też tak sądzę, jednak jak będzie taka snajperka jak ,,VSS-Vintorez'' to będę grał i tym i tym. :P

Opublikowano

Hmmm... Niepokoi mnie kilka bledow w fabule:

 

"Po wojnie atomowej cały świat pokrył się lekkim, śnieżnym puchem."

 

Jezeli sie nie myle to na nie caly swiat spadly bomby jadrowe, tylko w glowne punkty strategiczne glownie Rosjan i Amerykanow. No chyba, ze "swiat" odnosi sie do samej Moskwy.

Kolejny:

Zabij lub zostaniesz zabity. Tego rozlewu krwi nie uda się zatrzymać. Ludzie po „końcu świata” stracili

człowieczeństwo, najważniejsze jest teraz przetrwanie. Od Ciebie zależy

dla kogo będziesz walczył, jakie barwy przyodziejesz. Do wyboru

masz trzy nacje.

 

I tutaj kolejna nie prawda. Ludzie nie stracili czlowieczenstwa. W fabule obu Metr (2033 i 2034) ludzie walcza poniewaz ideologia im nakazuje tzn. Komunisci (Czerwona Linia) z Nazistami (Czwarta Rzesza). Ludzie ktorzy stracili czlowieczenstwo to najwyzej mutanci, ktorzy schodza z powierzchni do tuneli moskiewskiego metra, bo ludzie zyjacy na stacjach (szczegolnie w Polis) podtrzymuja kulture i ja caly czas rozwijaja :)

 

Wiem, ze to bol dupy z mojej strony i czepianie sie, ale troche nie pokoja mnie takie "bledy" w fabule.

(aha jeszcze jedno , mam nadzieje ze administracja i gracze premium na serwerze poczuja prawdziwego ducha RP i zmienia skorki na bardziej "STALKIER'owskie" :) )

Chętnie przyodzieję takowego skina, jednak musiałbym znaleźć kogoś kto by go dla mnie wykonał ^^



Opublikowano

Hmmm... Niepokoi mnie kilka bledow w fabule:

 

"Po wojnie atomowej cały świat pokrył się lekkim, śnieżnym puchem."

 

Jezeli sie nie myle to na nie caly swiat spadly bomby jadrowe, tylko w glowne punkty strategiczne glownie Rosjan i Amerykanow. No chyba, ze "swiat" odnosi sie do samej Moskwy.

Kolejny:

Zabij lub zostaniesz zabity. Tego rozlewu krwi nie uda się zatrzymać. Ludzie po „końcu świata” stracili

człowieczeństwo, najważniejsze jest teraz przetrwanie. Od Ciebie zależy

dla kogo będziesz walczył, jakie barwy przyodziejesz. Do wyboru

masz trzy nacje.

 

I tutaj kolejna nie prawda. Ludzie nie stracili czlowieczenstwa. W fabule obu Metr (2033 i 2034) ludzie walcza poniewaz ideologia im nakazuje tzn. Komunisci (Czerwona Linia) z Nazistami (Czwarta Rzesza). Ludzie ktorzy stracili czlowieczenstwo to najwyzej mutanci, ktorzy schodza z powierzchni do tuneli moskiewskiego metra, bo ludzie zyjacy na stacjach (szczegolnie w Polis) podtrzymuja kulture i ja caly czas rozwijaja :)

 

Wiem, ze to bol dupy z mojej strony i czepianie sie, ale troche nie pokoja mnie takie "bledy" w fabule.

(aha jeszcze jedno , mam nadzieje ze administracja i gracze premium na serwerze poczuja prawdziwego ducha RP i zmienia skorki na bardziej "STALKIER'owskie" :) )

Przecież mówili, że nie to nie jest dokładne odwzorowanie tej gry ;_;

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

Tak jak kolega wcześniej mówił 100 slotów nie wystarczy, a dla czego ?? a dla tego ze w osobach którzy w ankiecie dali, że zagrają jest juz tych głosów 330, z czego nwm 20 osób nie będzie. Ale to się nadrobi widzami od Kaliego. :)

Opublikowano

Przecież mówili, że nie to nie jest dokładne odwzorowanie tej gry ;_;

Kto tu mowi o grze? Ja pisze o ksiazce. Jezeli ludzie chca nasladowac w grze fabule gry ktora nasladuje fabule ksiazki to powodzenia.

Untitled.png


Opublikowano

Kto tu mowi o grze? Ja pisze o ksiazce. Jezeli ludzie chca nasladowac w grze fabule gry ktora nasladuje fabule ksiazki to powodzenia.

 

Wzorujemy się na klimacie książki Metro, lecz nie mamy zamiaru jej odwzorowywać skopiować. ;)

Opublikowano

 

Wzorujemy się na klimacie książki Metro, lecz nie mamy zamiaru jej odwzorowywać skopiować. ;)

Dokładnie nie ma sensu odwzorowywać dokładnie Metra z książki, jak ktoś chce znać fabułę niech sobie przeczyta tutaj najwyżej są wykorzystywane fragmenty i hmm.. styl samego metra, przynajmniej tak mi się wydaje.

Niektóre sygnatury są bezsensowne...

Opublikowano

To nie jest tak, że serwer jest odwzorowany na metrze, tylko bardziej jest to serwer który jest w universum metro 2033.

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Opublikowano

No dobra, powiedzmy ze sie z tym zgodze.

Chcialbym jeszcze wiedziec w jakim stopniu bedzie to serwer RPG?

O ile bedzie, bo jezeli cala rozgrywka ma sie opierac na nabijaniu punktow dla frakcji to bardziej przypomina mi to wojny gildii, a nie prawdziwe RP z odgrywaniem rol (tak wiem ze serwer to mieszanka PvP i RPG)

Chociaz znajac polskie community MineCraft (pisze uogolniajac) to praktycznie nikt nie potrafi grac RP. Kiedy raz wbilem na polski serwer "RP" to jedna osoba starala sie grac RP, a reszta sie za przeproszeniem napier******.

Untitled.png


Opublikowano

No dobra, powiedzmy ze sie z tym zgodze.

Chcialbym jeszcze wiedziec w jakim stopniu bedzie to serwer RPG?

O ile bedzie, bo jezeli cala rozgrywka ma sie opierac na nabijaniu punktow dla frakcji to bardziej przypomina mi to wojny gildii, a nie prawdziwe RP z odgrywaniem rol (tak wiem ze serwer to mieszanka PvP i RPG)

Chociaz znajac polskie community MineCraft (pisze uogolniajac) to praktycznie nikt nie potrafi grac RP. Kiedy raz wbilem na polski serwer "RP" to jedna osoba starala sie grac RP, a reszta sie za przeproszeniem napier******.

 

To w jakim stopniu serwer będzie RP zależy tylko od Was, graczy. Z naszej strony zapewniamy Wam ciągle "żyjącą" mapę i aktualizacje a'la wydarzenia. Reszta to juz tylko od Was zależy ;)

Uczeń
Opublikowano

A ja mam kolejne pytanie ^^ Czy Nacje będą, że tak powiem wyzerowane i będą miały taką samą ekonomię, wielkość, zapasy itp. Czy będzie narzucony kształt z książki? ;)

 

Ach, w międzyczasie, gdy czytałem książkę, do głowy wpadł mi jeden, dość ciekawy pomysł. Wprowadzenie tak zwanych "Stalkerów". ;) Oczywiście, może to być ciężkie do zrealizowania, gdyż wcześniej była mowa, że brak pluginów na promieniowanie, maski filtrowe, gazy itp. Ale, gdyby dało by się to zrealizować, na pewno rozwinęło by to serwer, a ile ludzi by uszczęśliwiło... Łącznie ze mną, rzecz jasna. :)

 

* Stalkerzy - Osoby, wychodzące na powierzchnie w celu uzyskania rzeczy niezbędnych do przetrwania w metrze, czyli paliwo, jedzenie, amunicja itp.

Opublikowano

@Pallluh

''Kiedy raz wbilem na polski serwer "RP" to jedna osoba starala sie grac RP, a reszta sie za przeproszeniem napier******''

 

Tak zapytam, poco ty nam to mówisz? Nie obchodzi nas gdzie grałeś i robiłeś. Obchodzą nas wieści Budowy serwera oraz Sama Rozgrywka.

 

 

@JFG

Dobry pomysł, ale nie do zrealizowania. Gdyby byli ci ''Stalkerzy'' to co by oni przynosili? Stak Kurczaka?

Uczeń
Opublikowano

@Up

 

Nie koniecznie, byłyby to rzeczy, które po prostu są nie dostępne w podziemiach. Nie wiem, może to być nawet drewno, ale to drewno, które będzie bardzo rzadkie, na pewno będzie też bardzo drogie. ;) Chodzi mi głównie o rozwój gospodarki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...