Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WYSTARTOWAŁ!] Metro 2033 [YOUTUBER][PVP][RPG][NO MODS!][NAGRODY!][AUTORSKIE PLUGINY]


humannus

Ankieta  

952 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze?

    • Tak
    • Nie (wyja?nij poni?ej, przyjmiemy krytyk? i postaramy si? zmieni?)
    • Nie wiem
  2. 2. Serwer premium czy non-premium?

  3. 3. Czy chcesz aby na serwerze by?y bronie (pistolety, itd.), czy tylko ?uki i miecze?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Humannussss, a tak zapytam z czystej ciekawości, ile % mapy i ogólnie całokształtu jest już gotowych? Ahh ten Oczojebny Kolor <3

Opublikowano

Humannussss, a tak zapytam z czystej ciekawości, ile % mapy i ogólnie całokształtu jest już gotowych? Ahh ten Oczojebny Kolor <3

 

Ciężko określić, ale o wiele więcej niż kilka stron temu :D

Opublikowano

Się wie. Jak widac serwer cieszy sie dużą popularnością :P

Kurwa, postawiłeś kropkę?

 

@Anty warn

Można więcej ssów?

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Ja nie jestem pewien czy przypadkiem nie dołączyć do Occultusa, liczyłem w mojej gildii na porządny teamplay i cichą grę - a occultus właśnie taką proponuję.

Opublikowano

Human ale czy ekipy będą długo trwałe czy tylko takie party wejść,wyjść i nie ma ?? I czy będzie limit 6-7 osób co by było na prawdę idiotyczne , czy będziemy mogli jak we frakcjach dodawać takie osoby jakie nam pasują.

Opublikowano

@up

 

Czy ty czytasz temat i posty ze zrozumieniem czy, idziesz na koniec i dajesz takie pytanie jakie już były. ?!?

 

 

A odpowiedzią na twoje pytanie jest to ,,najwcześniej 18-19 lipca''

Opublikowano

Uwaga, Kilka Zmian Zaszło w naszych Szeregach. Oto One.



16i8tue.png



30c7maf.png


ogxwzo.png


2lke555.png


5zfmt5.png


14b525t.png




Niestety, nie przewidywałem że Stary ''Team Avernus'' się odrodzi.


Kilka Osób, ma zamiar do nas dojść. Jak już mówiłem, wszyscy są zaufani.


Nie Przyjmujemy osób z ''zewnątrz'' toteż proszę o nie pisanie Do Mnie ani nikomu innemu na Pw.


Opublikowano

Nom , To nie jest kolejny serwer dla idiotów , Mam nadzieję że tutaj ni będzie żadnych trolli. A my zapraszamy do naszego KLANU po informacje zapraszam na pw. !!

 

Human a odpowiesz na to pytanie o te drużyny :P

Opublikowano

Humannus, serwer w 100% będzie non premium? Czy będzie możliwość kupna Specjalnych rang? Czy możecie pokazać nam wasze ''Bronie''? :) Czy będą beta Testy?- Jeżeli tak to kto się na nie dostanie? :D Jak sobie wyobrażacie Rozgrywkę? Ile pracy w to włożyliście i na Kiedy przewidujecie Otwarcie? Ile Max Osób będzie w Jednej ''Grupie''?

Opublikowano

@up Beta-Testów nie będzie bo mówili że start ma być najwcześniej 18-19 lipca :P

Opublikowano

Humannus, serwer w 100% będzie non premium? Czy będzie możliwość kupna Specjalnych rang? Czy możecie pokazać nam wasze ''Bronie''? :) Czy będą beta Testy?- Jeżeli tak to kto się na nie dostanie? :D Jak sobie wyobrażacie Rozgrywkę? Ile pracy w to włożyliście i na Kiedy przewidujecie Otwarcie? Ile Max Osób będzie w Jednej ''Grupie''?

 

Tak, będzie w 100% non premium. Będzie. Budują się ;>. Nie, jednak nie będzie. Tak jak jest to opisane w 1 poście. Ok. miesiąc, od 19 możecie czekać na informacje o otwarciu. Ok. 10.

Opublikowano

@Jfg

Bez obrazy, ale twoi ''towarzysze'' nie wiedzą z kim Mają grać o.O?



Jak oni mają im zaufać, skoro ich nie znają?

Uczeń
Opublikowano

@Up

 

Spokojnie, to w końcu Menel ;D Wszystkiego staramy się go wyuczyć. Ortgrafię, interpunkcję i gramatykę już prawie opanował, co można zauważyć.

Tak jeszcze dopiszę, że wszystkich członków mamy pięknie wypisanych na forum, więc Menel powinien wiedzieć ile jest osób w naszej grupie. ;)

Opublikowano

Czy będzie Vip (głupie pytanie), ale jeśli tak to mam kolejne 2 pytania:

-Ile będzie kosztował?

-Czy będzie miał rezerwowany slot?(coś czuje, że będzie trzeba :D)

Proszę kogoś z administracji o obniżeniu mi tych kilka % ^.^


Tak bardzo się staram : >


454a5886f91016240dd3363a9e601117.jpg


Opublikowano

Dobra, na wskutek swojego zachowania menel zostaje odsunięty od władzy w naszym klanie.

 

pozdrawiam

Wujekstaszek

1378394466-U624308.jpg


Mój nowy projekt : Tutaj


Zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie tych którzy zawiedli się na metro-crafcie.



Jedyne rzeczy, które mnie w całym mym życiu wzruszyły :



1. Zakończenie Metra 2033 i 2044


2. Zakończenie Scott-a Pilgrima


3.Zakończenie historii portala(1 i 2)




Uczeń
Opublikowano

Uwaga, uwaga ! Z dniem 17.07.13 zmienił się skład Rady Cieni, a mianowicie Członek Menel został zdegradowany do stopnia Oficjalnego Członka.

cooltext1118154680.png


Rada Cieni :

JayFG - Prezes/Przewodniczący
Kaer - Skarbnik/Zastępca

Oficjalni członkowie :

Nuz - Oficjalny Członek

Kajsksas - Oficjalny Członek

Kokoszka - Oficjalny Członek

Menel - Oficjalny Członek
SeTT - Oficjalny Członek
Vizzen - Oficjalny Członek
Szymciox12 - Oficjalny Członek
Synekk - Oficjalny Członek/Cheerleaderka
Kotkowski - Oficjalny Członek/Maskotka

Archerowy123 - Oficjalny Członek

 

Logo by Keerok

Opublikowano

mozna juz na tym servie wgl grac? jak tak to jakie jest ip



mozna juz na tym servie wgl grac? jak tak to jakie jest ip

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...