Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Nadejdzie Kolejna Wojna Swiatowa


Mike

Czy nadejdzie wojna ?  

221 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy nadejdzie wojna ??

    • Tak
      77
    • Nie
      144

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wierzcie w takie bajki. Niedługo to w garbate aniołki ludzie będą wierzyć :)

  • Odpowiedzi 203
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam nadzieję że 3 wojna światowa nie nadejdzie a to są tylko bzdury. A ci co myślą że wojna będzie fajowa bo będzie można dorwać karabin i postrzelać to niech walną se w łeb. Wojna to najgorsze co może nas spotkać w naszym świece.

Mariuszw13.png
Opublikowano

Mam nadzieję że 3 wojna światowa nie nadejdzie a to są tylko bzdury. A ci co myślą że wojna będzie fajowa bo będzie można dorwać karabin i postrzelać to niech walną se w łeb. Wojna to najgorsze co może nas spotkać w naszym świece.

 

ja jednak bym sobie spotrzelal ;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

UP@

 

chciał bym zobaczyć 13 latka z karabinem na kulki xD atakującego ruska z ak xDD

Opublikowano

UP@

 

chciał bym zobaczyć 13 latka z karabinem na kulki xD atakującego ruska z ak xDD

 

o.0 karabinem na kulki też da się zrobić wiele szkód ...

kulka z broni ASG (po tuningu) potrafi lecieć jak normalna kula z karabinu

chcesz zobaczyć 13latka z bronią ?

czekaj do 0:48 chłopak miał wtedy chyba 10-11 lat i on normalnie gra z nami ;)

Opublikowano

Powiem tak śmiesznie troche ;)

Wciągnął kreche i zwidy miał xD

Żadne przepowiednie się nie sprawdzają, a jak już to na odwrót.

Jedyną osobą która wie kiedy będzie koniec świata i jakaś wojna wiedział Jan Paweł II, bo miał liczne wizje ale nie mógł ich ujawniac, z tego co słyszałem.

Opublikowano
Żadne przepowiednie się nie sprawdzają, a jak już to na odwrót.

poczytaj sobie coś Nostradamusa. a nie pierdolisz od rzeczy...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mamy 2010 i wojny nie ma. Tylko powodzię, tupolew itp. I jeszcze mecz z Hiszpanią -,-

Teraz przepowiadajmy co będzie w 2012

Iron Maiden forever

 

Zbieram -

Opublikowano

I z jakiego powodu ma być ta wojna? W europie chyba wszystko dobrze, stosunki polsko - rosyjskie też się polepszają. Oczywiście nie mówię że wojen nie będzie, ale teraz się na to nie zanosi ;)

Opublikowano

jeszcze będzie tak że wyjdzie na to iż był zamach na tu-polew`a i chuj ^^

WAR !

I jesteśmy udupieni :D

Wtedy pakuję manatki i wypierdalam do honolulu kurwa :D

Opublikowano

Stary wątpię w to dzisiejszy świat jest inaczej zbudowany.... poztym jeśli by coś takiego się stało mamy wsparcie od wszystkich krajów Unii tak więc wątpię ;D

1851984472.png

Neostrada 40 Mb/s -,-

Opublikowano

Ja tam chce zeby byl koniec swiata

!!!! Ave Sataan !!!!

 

 

 

 

 

 

.....Nie bedzie - mysle optymistycznie.....

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Przeczytajcie sobie książke "Swiat za 100 lat" --- nie jest to jakas fantastyka ale ksiazka napisana przez znanego naukowca

Pozwole sobie ją baaardzo krotko strescic;

lata 20: spadek potegi rosji

lata 30:decentralizacja chin z powodu rozpietosci bogactwa pomiedzy brzegiem a srodkiem

lata 40 i dalej

dalej mowi o tym ze polska stanie sie waznym graczem, w latach 60 rozpocznie sie wojna Polska&USA vs Japonia&Turcja

Wiem ze brzmi to nieprawdopodobnie ale jak sie przeczyta do sie zdaje ze to nawet prawdopodobne :rolleyes:

PS. pisze na szybko bo jest przerwa w meczu o.O

Opublikowano

Stary wątpię w to dzisiejszy świat jest inaczej zbudowany.... poztym jeśli by coś takiego się stało mamy wsparcie od wszystkich krajów Unii tak więc wątpię ;D

 

w 39r. też Anglia miała nam pomóc, więc nie pierdol o pierodołach.

Hm, jak by była wojna to szkoda :<

Chciałem się przeprowadzić do Niemiec i powtórzyć wyczyn Her Hitlera :s

A tak to nie zdąże .

 

Heil!

sygnaturae.png

Genialna sygna by duds.

Opublikowano

Dlaczego patrzycie tylko na:

-Nasz kraj

-"azjatyckie tygrysy" (Japonia,Korea Płd. itd)

-USA i większe kraje?

Trzeba popatrzeć na mniejsze konflikty nawet zamieszki Uzbecko Kirgijskie w Kirgistanie.

Albo na roszczenia Tajwanu...lub też na kraje arabskie...szykuje się wojna Izrael-Iran...Żydzi izraelscy już się zbroją! :(

A Japonia,mamy z nią dobre stosunki,przecież nawet poprzedni Cesarz Japonii miał Order Orła Białego(Hirohito,pośmiertnie Showa Tenno i jego ojciec Yoshihito,pośmiertnie Taishō) ,a Akihito (obecny cesarz) jest nastawiony do Polski pozytywnie i też ma Order Orła białego. :)

GG:5542533

Bez jakichkolwiek danych,proszę nie pisać w sprawie pomocy...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...