Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Nadejdzie Kolejna Wojna Swiatowa


Mike

Czy nadejdzie wojna ?  

221 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy nadejdzie wojna ??

    • Tak
      77
    • Nie
      144

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- po obejrzeniu filmu przeszly mnnie ciarki i zdaje mi sie ze rok 2010 r. bedzie oznaczal dlugoletnia wojne...

 

Ma sie zaczac na wschodzie lecz sadze ze przejdzie do europy..

 

Jak to powiedzial: "Ale to bedzie wojna kontrolowana, ktora wymknie sie spod kontroli"

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

  • Odpowiedzi 203
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie długoletnią bo tylko 2 lata. W 2012 rozwali nas meteoryt :O

Opublikowano

jakby mi wojnę rozpętali to ja bym im takiego reporta wysłał do Boga ze by dostali perma bana i za*ie*da*ali kraść mięso w warzywniaku!!

userbarwb.png
Opublikowano

Hmm... nie oglądałem filmiku, ale przypomniały mi się inne przepowiednie.

http://my.opera.com/arti040/blog/baba-vanga

Tam wojna będzie niby w 2010 :)

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

Ja tam na to kładę ^^ a potem oblewam ciepłym moczem...co będzie to będzie - o takiej godzinie średnio mnie interesuje koniec świata =D

\m/ \m/

GG: 9261310

Opublikowano

Ja tam na to kładę ^^ a potem oblewam ciepłym moczem...co będzie to będzie - o takiej godzinie średnio mnie interesuje koniec świata =D

 

i lejesz sikiem przerywanym.

Opublikowano

Mi się wydaje że to ściema, ale jak już bd to ja już bd nie żył. Nie zaznaczam odpowiedzi w ankiecie. Ale pożyjemy zobaczymy.

Gość Mounthains
Opublikowano

w 2010 Metinczycy oraz Tibijczycy stworzą sojusz przy czym wybuchnie wojna domowa w Polsce.... Ja się tym bardziej martwię -,-

Gość black_shadow
Opublikowano

Oj będzie wojna , będzie.

 

Gdy nie starczy kasy na utrzymanie MPCFORUM.PL (2010 r.)

To usserzy zbuntują się przeciwko adminom i modom ( Będą jak zooooombie )

Tak ! Jedyny sposób aby się bronic to trenować , zbierać kase , lub uciekać !!

Opublikowano

Wojna ,koniec świata...

Bla bla bla ;D

Wg mnie wielka ściema...

No ale cóż sądzicie że jak będzie wyglądać kolejna wojna?

Na przyciski...

Jak rosja wejdzie w konflikt to zaiste będzie koniec świata :)

Może to tak ma się potoczyć?

Wojna trwająca 2 lata zakończona w 2012r końcem świata poprzez wyniszczenie rasy ludzkiej? ;D

07be881a3e09b3d3.jpg

Opublikowano

Nom. Ściema i tyle. W 2000r. miał być koniec świata, w 2009r. 9 września o godzinie 9 też nie było. Teraz do tego 2010 i 2012. A za ten reportaż ten jasnowidz musiał grubą kasę dostać. A wierzycie w to, że w Anglii 12 letni chłopak zapłodnił jakąś prostytutkę? Za to dopiero musiał chłopak dostać kasy jak doszło to aż do Polski. To tylko media manipulują ludźmi -,-

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

Opublikowano

mimo to przepowiedzial kryzys na 2009 i upadek amerykanskiego banku co sie sprawdzilo + dawniej byly reportaze jak szukal ofiar mordercow i znajdowal ciala... dziwne co ??

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

No to nic tylko czekać:) Jeśli przeżyję to dasz mi *5 :P Jeśli nie przeżyje to spotkamy się w piekle :) (ew. w niebie lecz wątpię w to)

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

Opublikowano

I tak kiedyś wszyscy umrzemy. Dla mnie to ściema, jeżeli czegoś nie widzę i nie mogę dotknąć - to nie istnieje.

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

Wg. mnie nie będzie żadnej wojny, a nawet jeśli to mam wiatrówkę i wallhacka w oczach. :D

Ja w to nie wierzę, tak samo jak w ten koniec świata (2012). :)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Nie lubię polityki

Ale, nic na to nie wskazuje, po za tym który kraj w dzisiejszych czasach chce tracić setki milionów dolarów, w grę musiał by wejść jakiś ważny spór, ale na razie takiego nie ma :)

Opublikowano

Jak w USA zamkną wszystkie McDonaldy to będzie wojna.

Opublikowano

Hmm w sumie to jeśli to był artykuł interwencji to nie wierzę...

Jak w reportażu interwencji szukali duchów kijem to wybaczcie...

 

 

jak będzie wojna to no problem , do piwnicy telewizor , konsolka , net i laptopik i jeszcze lodówka xD

Ta i jakaś mała plantacja w piwnicy...

07be881a3e09b3d3.jpg

Opublikowano

Może nie będzie wojny w 2010, ale sądzę, że do 2030 ruscy albo chinczycy coś odpierdolą. Po co państwa się zbroją, po co produkuje się coraz więcej atomówek. Odpowiedź jest prosta, aby wykorzystać to na wojnie.

Nie wiem po co Polska się zbroi, nie dość, że tracimy kasę na armie, to i tak by nas podbiją ;]

90921442.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...