Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Nadejdzie Kolejna Wojna Swiatowa


Mike

Czy nadejdzie wojna ?  

221 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy nadejdzie wojna ??

    • Tak
      77
    • Nie
      144

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 203
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po to żeby przeciągnąć ludzi na swoją stronę.

Na poważnie, to po to, żeby uświadomić ludzi, że żyjemy na bombie zegarowej.

Nie wiadomo czy wybuchnie jutro, czy za 50 lat.

W proroctwa nie wierzę, ale ryzyko wojny jest.

sygnaturae.png

Genialna sygna by duds.

Opublikowano

Glock 17 grzeje się w szafie ;>.

 

A tak na serio, jankesy starają się mieć wszystko lub wszystkich pod kontrolą. Po co niby te wojska w afganistanie? Kłamią w żywe oczy, "żeby zwalczać terroryzm" BULLSHIT!. Dla ropy są i to wszystko.

Opublikowano

Glock 17 grzeje się w szafie ;>.

 

A tak na serio, jankesy starają się mieć wszystko lub wszystkich pod kontrolą. Po co niby te wojska w afganistanie? Kłamią w żywe oczy, "żeby zwalczać terroryzm" BULLSHIT!. Dla ropy są i to wszystko.

 

 

No, Ameryki nie odkryłeś ;D Tyle, że jak im się skończy, to pójdą szukać dalej, a wtedy przyszły kraj może mieć np. Rosję za sojusznika i mamy wojnę na skalę światową, bo żadne z państw nie będzie się interesować takimi krajami jak Polska czy Litwa.

76555050896757077485.png

by CreatiVe01

Nieves

Opublikowano

ta wojna to huj i tak nas w 21.12.2012 rozjebie cos z kosmusu to wiecie laugh.gif

Ty udajesz czy z natury jesteś taki "inteligentny" ?

sygnaturae.png

Genialna sygna by duds.

Opublikowano

Combat Arms vs Counter Strike będzie wojna domowa bo 10latki będą myślały, że to gra i w rzeczywistości będą się zabijać...


1313652013-U173186.png

Opublikowano

moim zdaniem te wszystkie przepowiednie są wyssane z palca...

np. miał nadejść koniec świata w 2000 roku bo jak może rok 1999 przeskoczyć na 2000 i co??

Nadal żyjemy :D

Tak samo bd z wojną i końcem świata z 2012 roku... rolleyes.gif

Me gusta.

Opublikowano

Wojna nadchodzi niewiadomo kiedy.

Bo w 1914 nikt nie wiedzial że jakiś Serb,"naskoczy" na austro-węgry,a wtedy to bylo mocarstwo.

I co? Arcyksiąże Ferdynand(Następca tronu austrackiego) zostal zastrzelony przez Serba,potem ultimatum dla Serbii.Serbia się nie zgodzila na wszystkie,Austria zaatakowala Serbie i byl "efekt domina".Caly swiat uwiklany w sojusze byl w stanie wojny!

Choć 2 Wojna byla do przewidzenia bo hitler już w 1938 pokazal co umie,austria i czechoslowacja poszly dla niego!

Potem przyszla kolej na nasz kraj :(

GG:5542533

Bez jakichkolwiek danych,proszę nie pisać w sprawie pomocy...

Opublikowano

moim zdaniem te wszystkie przepowiednie są wyssane z palca...

np. miał nadejść koniec świata w 2000 roku bo jak może rok 1999 przeskoczyć na 2000 i co??

Nadal żyjemy :D

Tak samo bd z wojną i końcem świata z 2012 roku... rolleyes.gif

Za przeproszeniem, ale jest różnica między obserwowaniem świata politycznego i wysnuwaniem wniosków, a pierdoleniem o końcu świata o! bo taka fajna data.

sygnaturae.png

Genialna sygna by duds.

Opublikowano

Może nie będzie to dosłownie wojna 'światowa', ale np wojna pomiędzy kościołami.. Szczerze to mam to w dupie ..

98% młodzieży słucha hip-hopu, techno, rap'u, jeśli jesteś wśród tych 2%, którzy są normalni wstaw to do swojej sygnatury.

4292.gifMetallica_Userbar.jpgUserbar_Xbox_360_by_Lucifer4671.jpg

userbar_mountain_dew_copy.pngacdc_userbar.jpg

UserbarMW2player.gif9050.png

 

DrunkBartek46.png

Opublikowano

@Drunk

Dobre Podejście

@Top:

Wiatrufka, glock 17 ( posiadam takowe ) granata ( ktoś z rodziny był w wojsku i zapierdzielił ) i ak47,m4

 

Wszyscy gracze Counter-Strike,Call of Duty połączą się i rozjebiemy ruskuff :D

Opublikowano

@UP

Dzieci z cs-a wylecą i jak go ktoś trafi to będzie się darł, że ma aima i wh :DDD. Wiec lepiej nie ryzykuj i nie dawaj gracza cs-a broni :P

 

 

Ja tam w ta wojnę nie wierze może kiedyś bedzie.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

" Nikt nie zna dnia ani godziny... "

Tak mówi pismo święte.

Mnie to w zupełności wystarcza :)

Opublikowano

Może nie będzie to dosłownie wojna 'światowa', ale np wojna pomiędzy kościołami.. Szczerze to mam to w dupie ..

 

 

@UP

Dzieci z cs-a wylecą i jak go ktoś trafi to będzie się darł, że ma aima i wh :DDD. Wiec lepiej nie ryzykuj i nie dawaj gracza cs-a broni :P

 

 

Ja tam w ta wojnę nie wierze może kiedyś bedzie.

 

 

ee tam za 10 lat tez beda piepszyc ze wojna idzie

 

 

Oni tylko tak gadają żeby kase zarobic nic więcej !! KASA KASA KASA !! :D

Będziecie niewierni gnić w ruskich łagrach.

@UP

Podzielam to zdanie, dlatego trzeba być w każdym momencie gotowym.

sygnaturae.png

Genialna sygna by duds.

Opublikowano

Nie ma to jak bajeczki.

Kolejna wojna światowa?? Chyba domowa.

Możliwe że będzie za jakieś 40 lat jak przeżyjemy 2012

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...