Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak poprawnie wgrać Moda na Ravie + Bot na Hematy


Alternatyw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam problem, otóż zrobiłem wszystko co trzeba, wszystko pięknie działa. Ale co 30 sekund mnie wywala...

Za duży render dystans obstawiam .

Zmniejsz do 5000 max.

 

Powinno zadziałać.

bez gif


Opublikowano

mhmm działa genialnie w 2 dni zarobiłem 1.7 kkk (noc i dzień xD) i sprzedałem na allegro/powymieniałem.

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

mi pisze "blad podczas laczenia z serwerem" ...

Ściągnij nowego moda ze strony kamera bądź czekaj na aktualizacje portów ravii na kamer modzie :).

 

Aczkolwiek ściągnięcie najnowszego moda powinno zadziałać.

bez gif


Opublikowano

Ja prld... Zrobilem wszystko po kolei tak jak napisales i nadal nie dziala... -,-
Weź pomóż jakoś to zrobić, bo bardzo by mi sie przydal ten mod...

P.s. Jak możesz to wrzuć gdzieś indziej tą gotową paczke, bo tam mozna pobrac tylko jak sie ma konto Premium
Proszę i dziekuję;D

Opublikowano

jeśli ktoś może to niech wrzuci gotowca ;/ dam lajki

z góry dzięki

 

PS

u siebie mam bład polaczenia z serwerem.. a wszystko zrobilem jak w temacie.

Pomogłem ? Daj + A jeśli nie to tez daj to nic nie kosztuje

Opublikowano

Siema chłopaki mam problem ponieważ właczam Ravie zrobiłem jak w instrukcji nakazano :P ale cały czas mam tylko zostaniesz połaczony z serwerem:/

PROSZE O FAST HELP!!!

Musisz pobrać nowe serferinfo lub sam je zrobić.

 

Co do tematu bardzo się przyda ale trzeba mieć najnowsze serverinfo

Opublikowano

dobra już wszystko działa :) zajebisty poradnik !

Pomogłem ? Daj + A jeśli nie to tez daj to nic nie kosztuje

Opublikowano

Mi wgl . Nie działa link z Kamer Moda . ;s Nie mogę pobrać ani zadziałać 2 strony , zna ktoś może powód . ?

DarkNe3s | Projekt Nad Serwerem Metin2


y5xzxs.jpg


"Cross Bogiem , Moc Nałogiem , Życie zabawą , zębatka podstawą"


170 postów / Done.

Opublikowano

Witam zrobilem tak jak w poradniku i jest to samo co u paru osob "blad logowania....." i na 2011sf i na 2012 sf nie dziala sciagalem roznie server info z ravia i dupa ze tak powiem probowalem sam robic sever info ravi ale nie idzie mi to nawet z youtubem
Bardzo bym prosil zalozyciela tematu lub te osoby ktore same sobie daly rade z tym tak jak tutaj @Pawekk zrobil to sam bardzo bym prosil o PW lub tutaj o poradnik jak to zrobic lub krotki filmik z tym krok po kroku jestem zielony strasznie w tym a zalezy mi na tym prosze o pilna odpowiedz z pomoca

Poleca plusiki ;D

Opublikowano

 

Witam. W tym poradniku krok po kroku postaram wam się pomóc i pokazać jak poprawnie zaprogramować serwer Ravia.eu na Kamer modzie + jak ustawić bota na hematy.**

**- Ten poradnik jest dla zielonych, tych którzy mimu wielu tematów nie są dalej w stanie tego ogarnąć. A wiem że jest dużo takich osób a ze względu na dużą ilość czasu wolnego postanowiłem napisać ten poradnik właśnie dla tych osób.

No dobrze.. Zaczynajmy !!

1. Przede wszystkim musimy zacząć od tego by ściągnąć Polskiego Metina. (wersja ważna nie jest)

http://www.metin2.pl/main/download

2. Ściągamy Kamer moda z oficjalnej strony :

http://www.metin2mod.tk/ml2010sf.html

3. Wgrywamy Kamer moda do folderu z pobranym metinem.

 

ap2t39.jpg

4. Ściągamy serwerinfo.py i wrzucamy go do głównego folderu z naszym modem (dzięki temu będziemy mogli wejść na ravię , bez tego pliku będziemy mieć trzy kropki przy CH)

http://www.speedyshare.com/vfYJy/serverinfo.rar

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/8ecf7f835b9b71818d4e764e7259db935893d5c35baf5bb5f2cff5710d649640/analysis/1371670366/

5. Następnie jeśli chcemy się "zabezpieczyć" przez natrętnymi graczami jak i Administracją wchodzimy w główny folder z modem po czym otwieramy plik mod_config (najlepiej przez notatnik/WordPad)

4kqzyt.jpg

6. Gdy już wejdziemy w mod_config poprzez notatnik to : uwaga KASUJEMY CAŁĄ 6 LINIJKĘ tekstu po czym wklejamy następującą treść: (spacje są ważne dlatego je wklejamy również)

 

 

 

Gdy zapiszemy zmiany to w grze (nawet na kamer modzie) podczas gdy ktoś do nas napisze a my mu odpiszemy normalnie będziemy mieli godzinę, lvl itd tak jak byśmy pisali na cliencie . SS potwierdzający:

3714yv.jpg7eeyu5.jpgmj5mk8.jpg

Jak widzicie na modzie wygląda to całkiem inaczej, lecz w ostatecznym rezultacie na cliencie wszystko dobrze wygląda.

 

7. No to czas na bocenie. Skoro mamy już kamer moda, mamy również ogarnięty czas i lvl na szepcie można zabrać się do zarabiana na hematach. W najbliższych punktach szczegółowo wam pokaże co i jak musicie zmienić by sobie zarabiać.

 

 

8. Zacznijmy od ustawień które powinniśmy mieć żeby bot nam dropił. Wchodząc do gry na modzie w prawnym dolnym rogu mamy taką oto ikonkę :

 

zdf23p.jpg

Klikamy na nią LPM i wyświetli nam się okno ustawień. Tam wszystko zróbcie jak na tym ss'sie:

 

5tyydb.jpg

+ Na tym pasku musimy ustawić to tak:

 

vt9t55.jpg

Dzięki powyższym ustawieniom nasz bot będzie sam lurał, bił , biegał za potworami , auto potował , oddawał expa na gildie jak i automatycznie podnosił przedmioty. Proszę jedynie zwrócić uwagę na Mobber dystans. Ważne jest to by mieć ustawione 5/5000. Co prawda można ustawić nawet na 9999 ale wtedy będzie nam wyrzucać clienta co 30 minut a po drugie jak mamy ustawione 5000 to luruje nam spota identycznie jak na 9999.

 

 

 

9. Jak wiadomo podczas botowania będzie leciało dużo śmieci, zbrojki bronie itd. Jest to tak zwany syf który tylko nam laguje grę + czasem bot może ominąć hemata przez to że na ziemi leży za dużo hematów. Jak się tego pozbyć?

 

Ściągamy dwa pliki (są w paczce):

http://www.speedyshare.com/MSBBA/Item-Ravia.rar

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/7fb9bb2bb919b1e3f175e22f1ae38cccb9919736c9a6750871e5b7370ab4ca1c/analysis/1371669754/

Po czym wchodzimy do naszego folderu z metinem , następnie wchodzimy w folder "mod" i wrzucamy

tam te dwa pliki (podmieniamy)

ihnj8e.jpg

Gdy zalogujemy się do gry nie będziemy widzieć nic prócz :

- Potek

- Pelerynek

- Hematów (pod postacią szkat blasku)

Reszta przedmiotów w tym eq naszego dropka nie jest widoczne więc wszelkie zmiany eq , zakładanie rękawiczek trzeba robić na cliencie.

Dzięki temu pozbywamy sie syfu i widzimy tylko rzeczy wypisane powyżej.

10. Oczywiście jest to wersja jedna z najbardziej bezpiecznych gdyż nie posiada WH , mh itd. Wszystko z perspektywy Clienta wygląda normalnie po za mega wielkim lurem potworów. Tak to na szepcie itd wszystko jest okej. Jednakże radzę wam siedzieć przy komputerze bądź mieć ciągle oko na boty gdyż GM'owie nie śpią co można zauważyć po wejściu w ban liste:

http://ravia.eu/?page=zbanowani

Wiem że najlepiej było by iść z kolegami na dwór a boty by same biegały lecz na serwerze gra dużo tzw "Konfidentów" czyli graczy którzy podchodzą piszą cześć co tam itd po czym robią ss'y , nagrywają filmy zgłaszaja do supportu a na drugi dzień konta zbanowane. Jeśli chodzi o mnie sam do dnia dzisiejszego sie w takie bocenie bawie (oczywiście jestem przy kompie lecz oglądam telewizje) i jeśli chodzi o mnie to ja zarabiam tak:

 

hgsvyb.jpg

 

Oczywiście każdy może sobie odpalić więcej botów, zalezy kto ma jakiego kompa :).

 

 

 

 

Okej to by było na tyle w tym poradniku :). Jest to mój pierwszy poradnik na MPC więc proszę o wyrozumiałość. Sprawdzałem dwa razy i wydaje mi się że nic ważnego nie ominąłem jak i szczegółowo pokazałem/opisałem co trzeba zrobić by wszystko działało . Nie jest to żadna kopia innego poradnika, wszystkie ss'y/treść tematu są moje. Pliki zdobywałem na własny interes a teraz je po prostu udostępniam. Co prawda widziałem parę pojedynczych poradników jak to zrobić ale to były porady dość mało rozbudowane jak i zdrobnione (bez obrazy dla autorów) a ja napisałem to szczegółowo tak żeby każdy mógł to ogarnąć. Nie napisałem tego dla lajków lecz dla pomocy, piszcie komentarze jak oceniacie mój pierwszy poradnik jak i dajcie znać czy o czymś czasem nie zapomniałem to poprawię.

Pozdrawiam i miłego bocenia =).

 

 

Ten server info trzeba zamienić czy dodać?

Opublikowano

Poprostu podmieniasz pliki ale ci nie bedzie dzialac bo masz stare serwerinfo.py musisz skombinowac nowe aktualne a nie wiem skad tez mi potrzeba

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...