Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak poprawnie wgrać Moda na Ravie + Bot na Hematy


Alternatyw

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OK to znowu ja, ale teraz opiszę dokładniej mój problem, zaczynamy- No więc zainstalowałem wszytsko zgodnie z instrukcją, ale wtedy nie mogłem połączyć się z serverem no to ściągłem nowe zaaktualizowane serverinfo.py

Wtedy połączyło mnie z serverem, niestety jest jedno ale min. USTAWIENIA BOTA

No i na tym gdzie są ustawienia mobbera to mam wszystko tak samo, lecz na tym pasku

Nie moge ustawić tej pelerynki.

Myśle, że dokładnie to opisałem i prosze o szybką pomoc !!!

post-627695-0-53370500-1374657864.jpg

post-627695-0-06746700-1374657906.jpg

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hahahhahaa Skurwysyny wiem jak to zrobić :D robicie wszystko jak jest podane w tym poradniku Witam

Aby grać na serwerze prywatnym Ravia.eu przez moda kamera potrzebujemy:


1. Pobrać clienta metin2.pl, zainstalować i zakutalizować patcherem. Pobierzemy go z

www.metin2.pl/main/download

2. Następnie pobieramy i instalujemy moda na prywatne serwery z strony kamera:

http://metin2mod.tk/ml2010sf.html

3. No dobra, mamy moda ale nie da się połączyć z serwerem, ponieważ adres ip został zmieniony. Więc pobieramy plik z aktualnym ip i podmieniamy w folderze z zainstalowanym modem.
Download:

http://www67.zippyshare.com/v/73032359/file.html

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/60ca258a0ec9cab8b07748784aec89f0eeeceaba391435ac9ff4999fc71cd390/analysis/1372750736/

4. Możemy się już połączyć z serwerem ale po napisaniu pw nie mamy godziny i lvl przez co możemy otrzymać bana. Aby tego uniknąć pobieramy ten plik i podmieniamy w folderze z zainstalowanym modem

Download:

http://www9.zippyshare.com/v/49081375/file.html

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/21365332f6d6d0cc38b1ed1694cddedf9ef546dbb17abbef56bad71a08152f06/analysis/1371675805/


5. Aby widzieć mapę wyraj pobieramy to i wrzucamy do folderu pack

Download

http://www69.zippyshare.com/v/44121570/file.html

Skan

https://www.virustotal.com/pl/file/96e148f963260241a122c26142132ff2b13eadc5d8fe191be0ef86beaff8c92e/analysis/1372890774/


SS potwierdzające że na dzień dzisiejszy 19.06.2013 mod działa na Ravi.eu

Spoiler






Jeśli używacie starszego moda tzn. wersje starszą niż z dnia 12.05.13 to plik z punktu 4 nie będzie pasował. Więc najlepiej posiadać aktualnego moda.

Potem robicie punkt 9 z tego poradnika ( w temacie ) I działa .Ja osobiście nie miałem żadnych problemów z instalacją .Pozdro !

Użytkownik marihuana661 edytował ten post 04 lipiec 2013 - 00:33

Opublikowano

pobrałem serwerinfo od up i nadal mam zostaniesz połączony powie mi ktoś dlaczego ?

Kiedyś naprawdę powstanie tutaj coś zajebistego, ale to kiedyś..

Opublikowano

Kto mi doradzi z kamer modem dlaczego mam ta pelerynkę czarno-białą co może pomóc? lub co muszę zrobić zeby tem kamer mod normalnie mi chodził ..:)



Wszystko mi działa jak trzeba tylko własnie wyskakuje przy wchodzeniu na ravie LOG. Klikam ok i wchodzi bez problemu ale właśnie nie mam tej pelerynki normalnie ze mogę ja zaznaczyć i będzie ptaszek nie wiem dlaczego proszę o pomoc:)



Mam doszedłem jeżeli ma ktos problem z ta pelerynka to mus zainstalować to http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=29 a usunąć wcześniejsze wersje . to tyle :) Mi to pomogło

Opublikowano

mam problem pobralem metka dodalem moda , wkleilem serwer info , i caly czas jest napisane ze zostane polaczony z serwerem i nic

Opublikowano

Odpalam klienta itp ale nie mogę połaczyć się z serwerem !!! Help.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Nie możesz się zalogować bo chyba była zmiana portów i trzeba czekać na aż ktoś doda nowe :) 100% pewien nie jestem ale raczej tak

mjtszp.jpg

Moje TuTy:


http://www.mpcforum.pl/topic/627625-tutshen-atakujesz-mojego-kolege/

Opublikowano

hmm ja po tym update podmieniam all pliki wszystko jak opisane i widze i tak wszystkie itemy a nie tylko hematy i poty

Opublikowano

hmm ja po tym update podmieniam all pliki wszystko jak opisane i widze i tak wszystkie itemy a nie tylko hematy i poty

to samo

Opublikowano

Jak KamerMod wrzuci jakiś nowy mod pod aktualizacje Ravii z ostatnich dni to proszę o uploud pilku z gotowym modem z ravią.

Za uploud dużo +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...