Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoL] Jak zostać forumowym prosem?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jebie, zawsze jak chce czegoś spróbować to już nie działa ftw

OndteAw.png <- Dołącz się do teamu umieszczając plakietkę w profil / sygnatura.


  • Odpowiedzi 398
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja jebie, zawsze jak chce czegoś spróbować to już nie działa ftw

To nadal działa. Nie sugeruj się postem jednego z kolegów wyżej.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

W jakiej kolejnosci mam to wszyswtko odpalic ? Bo mi nie dziala nic kompletnie. Tzn wlaczam Bola i dziala ale w grze nic nie chodzi..

Opublikowano

W jakiej kolejnosci mam to wszyswtko odpalic ? Bo mi nie dziala nic kompletnie. Tzn wlaczam Bola i dziala ale w grze nic nie chodzi..

Uruchamiasz bola, logujesz się, dodajesz skrypty, oznaczasz kwadraciki ze skryptami i uruchamiasz gre.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Czemu ciągle jak odpaliłem customa dla sprawdzenia to tak po 15 sekundach mam jakiś błąd że bugsplay i czy ma zrestartować lola?

WTF?

Opublikowano

Musiałeś włączyć jakieś niepotrzebne dodatkowe skrypty, które poprostu są zjechane. Graj na sprawdzonych skryptach ( na niestandartowej patrz co Ci buguje , przeszkadza i kombinuj .) Osobiście wiem ,że hidden objects i perfect wards wywołują takie bugsplaty.

Opublikowano

Czemu ciągle jak odpaliłem customa dla sprawdzenia to tak po 15 sekundach mam jakiś błąd że bugsplay i czy ma zrestartować lola?

WTF?

A zmieniałeś coś w ustawieniach skryptu?

Najlepiej jest wgrać ten skrypt, wejść do gry i nic nie zmieniać w ustawieniach, wtedy na 100% żaden błąd nie wyskoczy.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

A jak ustawić żeby nie włączał się automatycznie auto harras ?

Bo jest problem gdy np. jestem pod turretem to automatycznie atakuje z Q.

I jak wale full combo (X) to nie używa mi E nie wiem czemu.

Opublikowano

A jak ustawić żeby nie włączał się automatycznie auto harras ?

Bo jest problem gdy np. jestem pod turretem to automatycznie atakuje z Q.

I jak wale full combo (X) to nie używa mi E nie wiem czemu.

Bo full combo jest pod spacją.

Auto Harras Ci się włącza bo pewnie masz go na jakimś hotkeyu który ciągle naciskasz.

Opublikowano

Pierwsza gra na bocie ciezki win 17/9 ^^ Zdj moge wstawic jak ktos chce ale mam pytania:

1 Na czym polega switch combo?

2 Jak dziala target selector? Im wyzsza liczba to ta osobe atakuje 1? Czy co?

3 Czym sie rozni long combo od burst combo?

Opublikowano

Bo full combo jest pod spacją.

Auto Harras Ci się włącza bo pewnie masz go na jakimś hotkeyu który ciągle naciskasz.

Własnie nie.

Dajmy na to np. podchodzę do kolesia tylko klikając myszką, nic nie ruszam i po odnowieniu CD automatycznie używa Q.

Opublikowano

Własnie nie.

Dajmy na to np. podchodzę do kolesia tylko klikając myszką, nic nie ruszam i po odnowieniu CD automatycznie używa Q.

Czyli musisz kombinowac bo wlaczyles opcje autoharrasu z Q gdy jestes w zasiegu.

Opublikowano

To nadal działa. Nie sugeruj się postem jednego z kolegów wyżej.

Nie czaisz, odpalam bola później lola pisze że udało się zainicjować bola a oknow lola się wyłącza.

OndteAw.png <- Dołącz się do teamu umieszczając plakietkę w profil / sygnatura.


Opublikowano

Własnie nie.

Dajmy na to np. podchodzę do kolesia tylko klikając myszką, nic nie ruszam i po odnowieniu CD automatycznie używa Q.

Bo masz włączony auto harras z Q, lol, jak nic nie zmieniałeś to jest to pod literką Z.

 

Pierwsza gra na bocie ciezki win 17/9 ^^ Zdj moge wstawic jak ktos chce ale mam pytania:

1 Na czym polega switch combo?

2 Jak dziala target selector? Im wyzsza liczba to ta osobe atakuje 1? Czy co?

3 Czym sie rozni long combo od burst combo?

1. Nie wiem

2. Im wyższa liczba tym bardziej atakuje bohatera z tą liczbą tzw. focus

3. Powiem tyle, że combo pod spacją jest lepsze

Opublikowano

Da sie jakos usunac bind ze spacji powiazany z kamera? Bo nie moge znalesc.

Jest to ostatnia opcja pod shiftem, rozwijasz nią sobie menu i odznaczasz wszystkie zdania, które zawierają cursor.

W tym menu znajduje się także od ilu many ma przestać używać auto farmy z Q i muramany takie tam.

Jak się postarasz to znajdziesz.

Opublikowano

Ty popatrz, działa.

 

3n67Z.jpg Teścik na normalu katą.

3n68p.jpg Hard carry rajzem z BoL'a. (Team nafeedował enemy Lux 27/9 ;_;)

 

Dobry bot, dzięki.

 

 

riven_league_of_legends_signature_2_by_c

Opublikowano

Nom, nom, teraz ogarniam skrypt na Oriannę, to powiem Ci że też op, zniszczyłem 3 challangera na EUNE więc moc jest!!!

 

Dodałbym do tutoriala ale niestety tylko dla VIPuf.

jaki skrypcik na orianne? :D Dej mje go :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...