Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoL] Jak zostać forumowym prosem?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up a czytałeś ten tutorial?... Skrypt jest w temacie.

Podpinam się do pytania, jak zrobić aby nie chodzić za kursorem po wciśnięciu spacji, jest to strasznie irytujące.Bot działa, aczkolwiek miałem crashe włączając Bota na minionki na normalu.

Menu pod Shift, później Ryze Combo Settings > i wyłączcie opcję "Auto Follow Cursor If Combo Key Pressed" gk8.png
  • Odpowiedzi 398
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale to własnie jest najlepsze, trzymasz spacje i nie dość że kładziesz baty w nooba to jednocześnie możesz unikać skillshotow czy biec za nim na dobitke

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

@up a czytałeś ten tutorial?... Skrypt jest w temacie. Menu pod Shift, później Ryze Combo Settings > i wyłączcie opcję "Auto Follow Cursor If Combo Key Pressed" gk8.png

podasz mi swoj scrypt jak jak pobieram z neta mam na chcaie spam z błędami a jak naciskam shift to nie mam menu bota

"Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyzne, tylko sprawić by tamci skurwiele zgineli za swoją" G.C.Patton

sygnatura22.jpg

 

2HardStyle2

Opublikowano

Ogólnie wszystko fajnie, tylko polecam wam zacząć grać bez skryptów. Riot zaczyna się wkurwiać na BoLe i inne i niedługo takie koxy jak wy będą musiały zakładać konta od nowa :> Teraz to tylko kwestia czasu bo ostatnio sporo się robi tych botów.

bez yt.

Opublikowano

Ogólnie wszystko fajnie, tylko polecam wam zacząć grać bez skryptów. Riot zaczyna się wkurwiać na BoLe i inne i niedługo takie koxy jak wy będą musiały zakładać konta od nowa :> Teraz to tylko kwestia czasu bo ostatnio sporo się robi tych botów.

 

co ty gadasz chłopcze xDD to jest niewykrywalne od 1,5 roku a Riot nie może nic z tym zrobić ;)

Opublikowano

ehhh kasha mój miszczu <3 4 ranked win z tym skryptem (zaraz czelendżer, masz racje to tylko formalność :D)

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Ludzie jak macie jakiś problem ze skryptem, botem to piszcie na forum BoLa a nie tutaj, ja Wam nie pomogę, nie jestem jego twórcą i raczej ciężko mi pomóc w problemach których nie doświadczyłem...

Opublikowano

2up (32) geniuszu to spacja. Poczytaj o ASCII

PS ładnie karci, w jeden dzień wskoczyłem o 2 dywizje ale to psuje przyjemność z gry... szkoda na tym grać.

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

ok czyli jak chce meic np 5 skryptow na raz to musze 5x new script i tam wkleic i zapisac tak ? czy wszystkie 5 skryptow do jednego ??

 

Nie, dodajesz po kolei, a potem zaznaczasz "ptaszkiem". Custom - New - wklejasz - Save i w Custom Scripts powinieneś mieć tego skrypta.

Veni, vidi, vici.
U mirin' brah?
Zyzz!

Opublikowano

Fajne, ale cały czas mi wywala błędy i nie działa bot:

UqXz2FM.jpg

mam identyczny problem co zrobic

"Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyzne, tylko sprawić by tamci skurwiele zgineli za swoją" G.C.Patton

sygnatura22.jpg

 

2HardStyle2

Opublikowano

Mi działa normalnie, ogólnie fajny skrypt o to 2 szybkie gierki z ranka, które grałem z tym skryptem :
http://scr.hu/0dz8/hhpp1 (słaba farma xD)
btw Nie działa mi ten simpleminionmarker, bo chyba trzeba do niego jakieś biblioteki wgrać nie?

Opublikowano

@up2

o ja pierdole archangel -,- na niego core to muramane ale co ja się tam znam (to samo moi koledzy z silvera, przecież jestem noobem bo kupuje muramane)

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

@up2

o ja pierdole archangel -,- na niego core to muramane ale co ja się tam znam (to samo moi koledzy z silvera, przecież jestem noobem bo kupuje muramane)

A czy ja powiedziałem, że jesteś noobem? Każdy ma swoje zdanie, według mnie muramana jest broken po nerfie z przelicznika AP na AD i tyle, wole mieć lepszą tarczę i się ratować w krytycznej sytuacji. Ja jakimś pro ryzem nie jestem bo grałem nim z 3-4 razy.

Opublikowano

Tak, właśnie gram rankeda i zagram z muramaną. Wstawie potem ss'a
@edit
Nawet nie zdążyłem nastakowac, 670 many miałem około, ss :

http://scr.hu/0dz8/93p46

2 afków w teamie - bezcenne :(
PS. Ja nie wiem jak można zacząć mecze kwalifikacyjne rankedów a potem w 3 minucie wyjść następny wyszedł około w 20 bo sie popłakał...

Opublikowano

@up ja nie powiedziałem, że jesteś noobem ;f jak tak zrozumiałeś to przepraszam Cie milordzie ;f

 

@topic kasha <3

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Jeden z łatwiejszych sposobów na wbicie lig/dywizji w krótkim czasie. Osobiście tego nie używam, ale poradnik bardzo przydatny dla cheaterów, których tutaj zapewne jest pełno. Przejrzyście i ogólnie ładnie przedstawione.

Opublikowano

Wszystko dobrze działa.

Przetestowałem sobie na botach i na 3 lvlu z jednego kombo pół hp, bez męczenia się z klawiszami q,w,e.

Przydatny jest też ten skrypt do lasthitów.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Jak to dziala ? Moglby ktos dokladnie wytlumaczyc ?

To dziala ze czesciej wygrywam czy co ten botek daje ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...