Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoL] Jak zostać forumowym prosem?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 398
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

hz3.png

Marzenie odleciało przez jeden głupi błąd.

 

Pobierz Direct X Redist (June 2010), uruchom, podaj ścieżkę w którą ma się wypakować, znajdź Setup, zainstaluj. Spełniam marzenia.

Opublikowano

Wszystko ładnie działa jedynie co mogę zarzucić to, że duże rzeczy jest pokazanych na ekranie :D (można to zrzucić na bok i nie przeszkadza) Dodam, że gdy internet mi padł na około 10 sekund wszystkie skrypty się wyłączył i miały problem z włączeniem (w następnym meczu działało).

Opublikowano

Podczas gry lub przy minimalizowaniu wyskakuje mi błąd z alertem, wtf? Ktoś wie o co chodzi?

 

I da się wyłączyć te teksty czy błędy na czacie tak jak na ss pierwszego posta na tej stronie?

xokl.jpg

Opublikowano

Czy jest szansa, że dostane bana ?

Na pierwszej stronie masz wszystko napisane. Za większość nie dostajesz bana, możesz tylko wyłapać za takie rzeczy jak co 0,1 sec e katariny. Mogą cię zreportować

Opublikowano

Pobierz Direct X Redist (June 2010), uruchom, podaj ścieżkę w którą ma się wypakować, znajdź Setup, zainstaluj. Spełniam marzenia.

Podaj linka do tego też to mam.

Jedno pobrałem i nie odpala nadal..

by-hftdfwbpylxtcbyqzazs.jpg
[00:45] Landiago: mam tłuste ręce

Opublikowano

@up thx

 

Kasha podasz mi ss'y z tymi ustawianiamy all pod shiftem ? :P

by-hftdfwbpylxtcbyqzazs.jpg
[00:45] Landiago: mam tłuste ręce

Opublikowano

@up thx

 

Kasha podasz mi ss'y z tymi ustawianiamy all pod shiftem ? :P

ja mam ustawione tak i jest całkiem OK

g29Vbda.png

Shift - Menu

Spacja - Combo

Z - Wł/Wył harass z Q

I (i) - Farmienie skilami bez ulta

jeszcze auto AA farm sobie ustawie jakos ;d

chyba że ktoś wie co można zmienić żeby było lepiej to niech pisze ;d

 

i o co chodzi z tym Ryze Mode ???

 

 

Można używać to z lolclientsuspender ? czy nie bardzo. ?

a to jeszcze działa wgl ? ;d

Hejo

Opublikowano

Dzieki temu skryptowi jestem w serii do srebra 4 do ktorej nie moglem dojsc od poczatku sezonu 3.

Opublikowano

Pobrałem ten gotowy folder, wszystko było spoko ale do czasu...

Wszystko działa oprócz tego Minion Marker, wczoraj jeszcze zaznaczało co można last hitować, ale teraz już nie ...

I mam pytanie, czy te minion marker last hituje samo, czy tylko zaznacza co juz można ''dobić'' ?


Dodam, że na czacie ciągle pojawia się komunikat :

Runtime Error: read acces to invalid objects [604 times]

Trace: Minion Maker.lua (line 39)

Opublikowano

Ehh, sam to przed chwilą sprawdziłem i faktycznie minion maker nie działa, to chujostwo wyskakuje

 

Pobrałem ten gotowy folder, wszystko było spoko ale do czasu...

Wszystko działa oprócz tego Minion Marker, wczoraj jeszcze zaznaczało co można last hitować, ale teraz już nie ...

I mam pytanie, czy te minion marker last hituje samo, czy tylko zaznacza co juz można ''dobić'' ?


Dodam, że na czacie ciągle pojawia się komunikat :

Runtime Error: read acces to invalid objects [604 times]

Trace: Minion Maker.lua (line 39)

 

Opublikowano

Spróbuj podmienić tamten skrypt na ten:

 

--[[
simpleMinionMarker
v1.1
Written by Kilua
]]
function OnLoad()
minionTable = {}
for i = 0, objManager.maxObjects do
local obj = objManager:GetObject(i)
if obj ~= nil and obj.type ~= nil and obj.type == "obj_AI_Minion" then
table.insert(minionTable, obj)
end
end
PrintChat(" >> simple Minion Marker Loaded.")
end
function OnDraw()
for i,minionObject in ipairs(minionTable) do
if minionObject.dead == true or minionObject.team == myHero.team then
table.remove(minionTable, i)
i = i - 1
elseif minionObject ~= nil and myHero:GetDistance(minionObject) ~= nil and myHero:GetDistance(minionObject) < 1500 and minionObject.health ~= nil and minionObject.health <= myHero:CalcDamage(minionObject, myHero.addDamage+myHero.damage) and minionObject.visible ~= nil and minionObject.visible == true then
for g = 0, 6 do
DrawCircle(minionObject.x, minionObject.y, minionObject.z,80 + g,255255255)
end
end
end
end

function OnCreateObj(object)
if object ~= nil and object.type ~= nil and object.type == "obj_AI_Minion" then table.insert(minionTable, object) end
end

 

 

Opublikowano

Ehh, sam to przed chwilą sprawdziłem i faktycznie minion maker nie działa, to chujostwo wyskakuje

mi skrypt działa ale nikt nie wyręczy cie z umiejętności lasthitowania tym bardziej pod turretem

w dodatku skrypt tylko podkreśla miniony, które można zabić autoatakiem ale kliknąc i tak trzeba samemu

 

EBtFWqK.jpg

 

Hejo

Opublikowano

mi skrypt działa ale nikt nie wyręczy cie z umiejętności lasthitowania tym bardziej pod turretem

w dodatku skrypt tylko podkreśla miniony, które można zabić autoatakiem ale kliknąc i tak trzeba samemu

 

EBtFWqK.jpg

 

 

Po 1. Wiem jak się lasthituje.

Po 2. Sprawdzałem wcześniej tylko żeby sprawdzić czy działa.

Po 3. Sprawdziłem teraz tylko żeby sprawdzić czy to wyskakuje.

 

Kasha weź daj ten build :/

Opublikowano

POMOCY !! Robię wszystko tak jak trzeba właczam lol'a robię grę żeby spróbować czy działa wyskakuje ze bol injected succsesfully i dalej nic sie nie dzieje mogę czekać nawet cały dzień a gra sie nie właczy. Nie wiem co robic

Opublikowano

Dzisiaj dostałem bana za BOLa, muszę grać na nowym koncie :((

Nie da się za BOLa dostać obecnie bana.

impossibru-tw.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...