Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Życie pozaziemskie oraz inne zagadki


xAstronom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To by było całkowicie beznadziejne.

 

Ty żyjesz wiecznie, a przyjaciele i rodzina umierają.

Smutek i samotność to jedne z najgorszych rzeczy na świecie.

Jakbyś był mną albo zadawał te same pytania co ja to byś mnie "może" zrozumiał.

Umrzeć byś mógł ale poprzez "samobójstwo". Każdy może mieć swoje zdanie.

Ja uważam, że śmierć to też taka nieskończona otchłań w której nic nie ma.

 

Top.

Nawet na wikipedii 9/10 napisanych rzeczy mogą to być bzdety. Przecież wojsko jakby chciało to by zniszczyło tą stronę lub usunęło kilka set tematów(łącznie z tym) tak aby nikt się nie połapał.

Może to my będziemy kosmitami którzy przylecą na statkach kosmicznych w kształcie dwóch talerzy.

xAstronom trzeba otworzyć forum na takie tematy ;-)

 

 

 

DO PUKI ŻYJE CHCE POMAGAĆ A TAKŻE DĄŻYĆ DO ROZWOJU NASZEJ PLANETY

  • Odpowiedzi 381
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jakbyś był mną albo zadawał te same pytania co ja to byś mnie "może" zrozumiał.

Umrzeć byś mógł ale poprzez "samobójstwo". Każdy może mieć swoje zdanie.

Ja uważam, że śmierć to też taka nieskończona otchłań w której nic nie ma.

 

Top.

Nawet na wikipedii 9/10 napisanych rzeczy mogą to być bzdety. Przecież wojsko jakby chciało to by zniszczyło tą stronę lub usunęło kilka set tematów(łącznie z tym) tak aby nikt się nie połapał.

Może to my będziemy kosmitami którzy przylecą na statkach kosmicznych w kształcie dwóch talerzy.

xAstronom trzeba otworzyć forum na takie tematy ;-)

 

 

 

DO PUKI ŻYJE CHCE POMAGAĆ A TAKŻE DĄŻYĆ DO ROZWOJU NASZEJ PLANETY

Ja chce dożyć jakiegoś spotkania z obcą cywilizacją. ;)

Opublikowano

Ja chce dożyć jakiegoś spotkania z obcą cywilizacją. ;)

Ja bym wolał zamieszkać na innej planecie gdzie znajduje się dużo roślinności(nawet jakiejś nowej) i zwierząt bo to co my zrobiliśmy z tą planetą to skandal.

Opublikowano

Ja bym wolał zamieszkać na innej planecie gdzie znajduje się dużo roślinności(nawet jakiejś nowej) i zwierząt bo to co my zrobiliśmy z tą planetą to skandal.

No w sumie i tak, podoba się nowy temat wizualnie? :D

Opublikowano

Ja osobiście sądzę, że pozaziemskie formy na 100% istnieją, na ziemi jest wiele nie zbadanych form życia które istnieję lecz nasza technologia nie pozwala na zbadanie a to nie możliwe, że w tak wielkim wszechświecie jedynie na ziemi są organizmy, a co do pozaziemskich form życia lecz inteligentnych jestem zdania tak 70%, że istnieją. Inteligentne formy zapewne istnieją lecz może ich technologia tez nie pozwala na " spotkanie " się z innymi formami życia, a tym bardziej jak mogą istnieć w innej galaktyce .

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Ja osobiście sądzę, że pozaziemskie formy na 100% istnieją, na ziemi jest wiele nie zbadanych form życia które istnieję lecz nasza technologia nie pozwala na zbadanie a to nie możliwe, że w tak wielkim wszechświecie jedynie na ziemi są organizmy, a co do pozaziemskich form życia lecz inteligentnych jestem zdania tak 70%, że istnieją. Inteligentne formy zapewne istnieją lecz może ich technologia tez nie pozwala na " spotkanie " się z innymi formami życia, a tym bardziej jak mogą istnieć w innej galaktyce .

Dokładnie, zuch chłopak !. ;)

Opublikowano

Dokładnie, zuch chłopak !. ;)

" Na chłopski rozum " wystarczy pomyśleć, przecież to jest nie możliwe żeby jakiekolwiek formy życia nie istniały... w takim wielkim wszechświecie.

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Wiecie co ? Fajnje by bylo dowiedziec sie wiecej na temat wszechswiata, odkryc

nowe planety i zobaczyc je w naturze a nie tak jak ktos je sobie wyobrazil etc.

Lecz niestety tego nie dozyje i osoby ktore to czytaja tez nie, problem nie tkwi

jedynie w czasie lecz tez w duzym procencie w materiale ktory dla ludzkosci jest

tak samo wazny jak dla ryby, woda i nie mam na mysli wody tylko paliwa.

Bez paliwa ludzkosc sie wykonczy, scenariuszu pisac nie bede bo kazdy jest

w stanie sobie wyobrazic co bedzie sie dzialo gdy paliwo pomalutku bedzie drozalo az skoncza

sie zapasy na ziemi, i to nie jest tak jak ktos sobie pomysli " a tam wymysla

Silniki na wode , przeciez wody mamy duzo " dobra... Ale pomysl sobie ze cala

gospodarka opiera sie na paliwie, bez paliwa nie kupisz sobie chleba jak na codzien

no bo jak? Kto zatankuje do konbajnu ? " ale co tam, przeciez sa silniki elektryczne i na gaz ""

Gaz sie tez konczy, a na gazie gospodadrka sie az tak nie opiera, a elektryczne ? Powiem w skrocie zeby cokolwiek zbudowac

na tej ziemj potrzebne jest paliwo, ktore za niecale 50 lat sie skonczy i to nas wykonczy .

; *

Opublikowano

Wiecie co ? Fajnje by bylo dowiedziec sie wiecej na temat wszechswiata, odkryc

nowe planety i zobaczyc je w naturze a nie tak jak ktos je sobie wyobrazil etc.

Lecz niestety tego nie dozyje i osoby ktore to czytaja tez nie, problem nie tkwi

jedynie w czasie lecz tez w duzym procencie w materiale ktory dla ludzkosci jest

tak samo wazny jak dla ryby, woda i nie mam na mysli wody tylko paliwa.

Bez paliwa ludzkosc sie wykonczy, scenariuszu pisac nie bede bo kazdy jest

w stanie sobie wyobrazic co bedzie sie dzialo gdy paliwo pomalutku bedzie drozalo az skoncza

sie zapasy na ziemi, i to nie jest tak jak ktos sobie pomysli " a tam wymysla

Silniki na wode , przeciez wody mamy duzo " dobra... Ale pomysl sobie ze cala

gospodarka opiera sie na paliwie, bez paliwa nie kupisz sobie chleba jak na codzien

no bo jak? Kto zatankuje do konbajnu ? " ale co tam, przeciez sa silniki elektryczne i na gaz ""

Gaz sie tez konczy, a na gazie gospodadrka sie az tak nie opiera, a elektryczne ? Powiem w skrocie zeby cokolwiek zbudowac

na tej ziemj potrzebne jest paliwo, ktore za niecale 50 lat sie skonczy i to nas wykonczy .

;o.

Opublikowano

Możecie dożyć wszyscy do czasu, aż będzie możliwe jakieś spotkanie z obcymi:

 

- Nauka idzie do przodu, więc może naukowcy wynajdą jakiś środek, który "zatrzymuje" człowieka w miejscu i po prostu się nie starzeje.

- Być może jakiś eliksir nieśmiertelności zostanie stworzony i będzie w miarę łatwo dostępny.

- Już są na świecie komory kriogenne, z których każdy kto posiada pieniądze może skorzystać.

- Możliwe jest też, że obca cywilizacja skontaktuje się z nami jeszcze w pierwszej połowie tego wieku.

 

Takie moje pomysły...

graphic.png

Opublikowano

Możecie dożyć wszyscy do czasu, aż będzie możliwe jakieś spotkanie z obcymi:

 

- Nauka idzie do przodu, więc może naukowcy wynajdą jakiś środek, który "zatrzymuje" człowieka w miejscu i po prostu się nie starzeje.

- Być może jakiś eliksir nieśmiertelności zostanie stworzony i będzie w miarę łatwo dostępny.

- Już są na świecie komory kriogenne, z których każdy kto posiada pieniądze może skorzystać.

- Możliwe jest też, że obca cywilizacja skontaktuje się z nami jeszcze w pierwszej połowie tego wieku.

 

Takie moje pomysły...

Pożyjemy, zobaczymy. ;)

 

Ciekawy Temat :)

Jakby inaczej. ; d

Opublikowano

Wiecie co ? Fajnje by bylo dowiedziec sie wiecej na temat wszechswiata, odkryc

nowe planety i zobaczyc je w naturze a nie tak jak ktos je sobie wyobrazil etc.

Lecz niestety tego nie dozyje i osoby ktore to czytaja tez nie, problem nie tkwi

jedynie w czasie lecz tez w duzym procencie w materiale ktory dla ludzkosci jest

tak samo wazny jak dla ryby, woda i nie mam na mysli wody tylko paliwa.

Bez paliwa ludzkosc sie wykonczy, scenariuszu pisac nie bede bo kazdy jest

w stanie sobie wyobrazic co bedzie sie dzialo gdy paliwo pomalutku bedzie drozalo az skoncza

sie zapasy na ziemi, i to nie jest tak jak ktos sobie pomysli " a tam wymysla

Silniki na wode , przeciez wody mamy duzo " dobra... Ale pomysl sobie ze cala

gospodarka opiera sie na paliwie, bez paliwa nie kupisz sobie chleba jak na codzien

no bo jak? Kto zatankuje do konbajnu ? " ale co tam, przeciez sa silniki elektryczne i na gaz ""

Gaz sie tez konczy, a na gazie gospodadrka sie az tak nie opiera, a elektryczne ? Powiem w skrocie zeby cokolwiek zbudowac

na tej ziemj potrzebne jest paliwo, ktore za niecale 50 lat sie skonczy i to nas wykonczy .

Bez przesady jest jeszcze wiele innych(dużo silniejszy) zamienników paliwa lecz jeszcze nie potrafimy nad nimi panować.

 

 

Możecie dożyć wszyscy do czasu, aż będzie możliwe jakieś spotkanie z obcymi:

 

- Nauka idzie do przodu, więc może naukowcy wynajdą jakiś środek, który "zatrzymuje" człowieka w miejscu i po prostu się nie starzeje.

- Być może jakiś eliksir nieśmiertelności zostanie stworzony i będzie w miarę łatwo dostępny.

- Już są na świecie komory kriogenne, z których każdy kto posiada pieniądze może skorzystać.

- Możliwe jest też, że obca cywilizacja skontaktuje się z nami jeszcze w pierwszej połowie tego wieku.

 

Takie moje pomysły...

Jaki jesz koszt takiej komory kriogennej? Gdzieś czytałem, że 118000złotych ale nie chce mi się wierzyć.

Może jakieś info aby poczytać coś więcej o tym.

Opublikowano

Jak może powstać ufo jak na tych jebanych planetach nie ma form życia i wszyscy to dobrze wiedzą, a te programy telewizyjne gazety szukają dziury w całym i rozgłaśniają to tylko po to aby mieć hajsy :)

 

P.S

Ale w NASA Chciałbym pracować :))

2utq9g5.png b6u4qg.png
Opublikowano

Jak może powstać ufo jak na tych jebanych planetach nie ma form życia i wszyscy to dobrze wiedzą, a te programy telewizyjne gazety szukają dziury w całym i rozgłaśniają to tylko po to aby mieć hajsy :)

 

P.S

Ale w NASA Chciałbym pracować :))

Nie za bardzo zrozumiałem co napisałeś. ;) Ale chodzi ci o to, że nie istnieją obce formy życia? A filmy to z dupy się wzięły, wywiady itd? Centylion planet, co dzień odkrywa się 1000 nowych a ty mówisz,że tylko taka mała planeta na takim zadupiu galaktyki jak MY jesteśmy tak wynagrodzeni, że jesteśmy jedynymi formami życia w wszechświecie? Raczej marnotrawstwo przestrzeni kosmicznej .;)

Opublikowano

Kolego up pierniczysz głupoty.

żyj sobie w tym swoim świecie fantasy ....

Ja po prostu jestem realistą i nie mam takiej bujnej wyobraźni :*

Spokojnie, 10 , 20, 30 , 40 , 50 lat technologia się rozwinie, MOŻE prawda wyjdzie na jaw realisto. ;*

 

"Patrząc na liczbę gwiazd mogę śmiało stwierdzić że nie jesteśmy sami w kosmosie :)"

Opublikowano

Spokojnie, 10 , 20, 30 , 40 , 50 lat technologia się rozwinie, MOŻE prawda wyjdzie na jaw realisto. ;*

 

"Patrząc na liczbę gwiazd mogę śmiało stwierdzić że nie jesteśmy sami w kosmosie :)"

Może dożyję chociaż wątpię :)

 

Za dużo gwiezdnych wojen oglądacie i od tego wam tak mózgi sprało i wypchało je wyobraźnią :)

 

W ufoludki tak samo wierzysz jak w ufo ?

No przecież oni latają tymi "talerzami"

2utq9g5.png b6u4qg.png
Opublikowano

Bede sie kurwa bał iść spać przez was idioci jebani , co za horror :(

Wszystko jest zmyślone przez człowieka to nie jest prawda , jesteśmy tylko my w kosmosie , bo mamy światło ( naszą jebaną denną gwazdeczke) , i to co tutaj pisze to brednie , bo gościu se to smyślił aby dostać :"Lubię to" ... ,

Pamiętacjie ludzie jesteśmy tylko my nikogo innego nie ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Bede sie kurwa bał iść spać przez was idioci jebani , co za horror :(

Wszystko jest zmyślone przez człowieka to nie jest prawda , jesteśmy tylko my w kosmosie , bo mamy światło ( naszą jebaną denną gwazdeczke) , i to co tutaj pisze to brednie , bo gościu se to smyślił aby dostać :"Lubię to" ... ,

Pamiętacjie ludzie jesteśmy tylko my nikogo innego nie ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gófno prawda. Na 100% na innych planetach istnieje jakieś życie mikroorganizmów bądź też normalnych organizmów. My o tym nie wiemy bo nasza technologia nie jest jeszcze tak zaawansowana. Jest tyle planet we wszechśwcie, że nie da się ich zliczyć. Więc dlaczego tylko na ziemi miało by istanieć życie ?

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

Ludzie sobie wmawiają takie głupoty ...

 

za dużo telewizji i są zbyt łatwowierni i zazwyczaj nie mają własnego zdania ani poglądów, niewolnicy telewizji i mass mediów :)

2utq9g5.png b6u4qg.png
Opublikowano

Ludzie sobie wmawiają takie głupoty ...

 

za dużo telewizji i są zbyt łatwowierni i zazwyczaj nie mają własnego zdania ani poglądów, niewolnicy telewizji i mass mediów :)

Opuść temat.

 

Gófno prawda. Na 100% na innych planetach istnieje jakieś życie mikroorganizmów bądź też normalnych organizmów. My o tym nie wiemy bo nasza technologia nie jest jeszcze tak zaawansowana. Jest tyle planet we wszechśwcie, że nie da się ich zliczyć. Więc dlaczego tylko na ziemi miało by istanieć życie ?

Mądrze prawisz. +

Opublikowano

Gdzieś w TV w wiadomościach mówili nie dawno o tym, że NASA robi rekrutacje na lot na marsa w 1-ną stronę. Czyli lecisz i nie wracasz. Już się sporo osób zgłosiło. Też bym się zgłosił ale jak bym był starszy i nie miał po co żyć. A tak to wrócić bym wolał. Ale to będzie niezła przygoda dla tych co polecą :) To

 

chyba to: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,8582504,Bilet_w_jedna_strone_na_Marsa___NASA_planuje_poczatek.html
 

 

"Ten, który pokona samego siebie jest najpotężniejszym z wojowników."

Opublikowano

xAstronom

Hahahahah i kto mi każe opuszczać temat xD

Pozdrówka.

 

Ja po prostu tu prawię własne zdanie i poglądy na ten temat a ty pniesz dupę :)

 

Inne organizmy mogą istnieć np bakterie wirusy albo jakieś mało skomplikowane genetycznie rośliny ale na pewno statki kosmiczne nie .

 

Każdy ma na ten temat własne zdanie i opuścić to ty możesz moją osobę bo cię boli wszystko to co piszę a to są po prostu moje poglądy, jesteś mało odporny na krytykę innych, a zakładając taką dyskusję powinieneś się tego spodziewać :)

2utq9g5.png b6u4qg.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...