Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Życie pozaziemskie oraz inne zagadki


xAstronom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym kiedyś na własne oczy zobaczyć coś takiego, jak jest na zdjęciu poniżej.

http://www.astro.amu.edu.pl/mra/astro_fotki/gw_droga_mleczna_eso_big.jpg

 

Kiedyś razem z tatą wspólnie oglądaliśy "Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem" bardzo fajny program. Kiedyś leciał na Discovery. Co do istnienia obcych form życia to jak najbardziej wierzę w to. Zastanawia mnie tak na prawdę czym jest czarna dziura. Co będzie, jeżeli do nie wlecimy. Czy faktycznie z niej nie można wylecieć, a może jest to portal do innego wymiaru? Do innej galaktyki? Albo tunele czaso przestrzenne. W kosmosie czas płynie inaczej. Kiedyś czytałem, że będąc 10 lat w kosmosie i po powrocie na ziemie czułbym się, jakby minęło kilkadziesiąt lat na ziemi. Biliony galaktyk, biliardy planet. Dużo pytań mało odpowiedzi, szkoda ;).

co do tego zdjecia to nie widac tego az tak bardzo drogi mlecznej bo takie zdjecia robione sa bardzo czulymi aparatami i na totalnym odludziu. mozna kiedys sie przejechac w to miejsce gdzie bylo robione to zdjecie i sobie popatrzec :D

  • Odpowiedzi 381
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Admin Cienia
Opublikowano

Podobno w 2050roku maja wybudowac statek kosmiczny napedzany antymaterią czyli taki ogień tylko że koloru niebieskigo i szybciej bedzie przyspieszal statek i mozna bd w nadprzestrzen sie wbic ;p a moze jeszcze wczesniej ? :P

Antymaterią? Wątpie, atomy materii i antymaterii wzajemnie się anihilują (patrz przy wybuchu z tych atomów wytwarzane jest 100% energii !!), gram rozjebał by warszawe z okolicami.

 

 

co

do tego zdjecia to nie widac tego az tak bardzo drogi mlecznej bo takie

zdjecia robione sa bardzo czulymi aparatami i na totalnym odludziu.

mozna kiedys sie przejechac w to miejsce gdzie bylo robione to zdjecie i

sobie popatrzec :D

Dokładnie, jeśli masz słaby wzrok to nawet tego delikatnego zarysu gołym okiem nie ujrzysz ;-)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Chciałbym kiedyś na własne oczy zobaczyć coś takiego, jak jest na zdjęciu poniżej.

http://www.astro.amu.edu.pl/mra/astro_fotki/gw_droga_mleczna_eso_big.jpg

 

 

Kiedyś razem z tatą wspólnie oglądaliśy "Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem" bardzo fajny program. Kiedyś leciał na Discovery. Co do istnienia obcych form życia to jak najbardziej wierzę w to. Zastanawia mnie tak na prawdę czym jest czarna dziura. Co będzie, jeżeli do nie wlecimy. Czy faktycznie z niej nie można wylecieć, a może jest to portal do innego wymiaru? Do innej galaktyki? Albo tunele czaso przestrzenne. W kosmosie czas płynie inaczej. Kiedyś czytałem, że będąc 10 lat w kosmosie i po powrocie na ziemie czułbym się, jakby minęło kilkadziesiąt lat na ziemi. Biliony galaktyk, biliardy planet. Dużo pytań mało odpowiedzi, szkoda ;).

Może się czegoś dowiemy za 50 lat. ; d

Opublikowano

Zeby nie robic nastepnego tematu, Co powiecie o trojkacie bermudzkim? Gina tam samoloty, statki, ktore pozniej sa odnajdywane bez zalogi...Czyzby jakies przyciaganie?

 

A, i jeszcze slyszalem ze tam pod woda sa piramidy :]

Opublikowano

Wszechświat jest bardzo duży, a planet które mają podobne warunki jak Ziemia są tysiące, na pewno jakieś formy życia występują, stwierdzono już nawet jakieś chyba jednokomórkowce, czyli życie w tych planetach do których mamy "dostęp/zasięg" jakoś się ono formuje i jeszcze będzie przez setki tysięcy lat.

 

Co do rozwiniętych form życia też bardzo możliwe że istnieją, prowadzone są badania tylko teraz pytanie czy te formy są bardziej rozwinięte niż my.

Opublikowano

Zeby nie robic nastepnego tematu, Co powiecie o trojkacie bermudzkim? Gina tam samoloty, statki, ktore pozniej sa odnajdywane bez zalogi...Czyzby jakies przyciaganie?

 

A, i jeszcze slyszalem ze tam pod woda sa piramidy :]

Szczerze wątpię. Zapewne jest to tylko zwykły przypadek, może tam występują poprostu jakieś sztormy, trąby powietrzne etc które właśnie rozwalają te statyki/samoloty.

Opublikowano

Szczerze

wątpię. Zapewne jest to tylko zwykły przypadek, może tam występują

poprostu jakieś sztormy, trąby powietrzne etc które właśnie rozwalają te

statyki/samoloty.

 

 

Może kosmici :D albo raczej plotka. Przecież teraz chyba można tam dolecieć/popłynąć statkiem bez załogowym z kamerą ^^.

Opublikowano

Wszechświat jest bardzo duży, a planet które mają podobne warunki jak Ziemia są tysiące, na pewno jakieś formy życia występują, stwierdzono już nawet jakieś chyba jednokomórkowce, czyli życie w tych planetach do których mamy "dostęp/zasięg" jakoś się ono formuje i jeszcze będzie przez setki tysięcy lat.

 

Co do rozwiniętych form życia też bardzo możliwe że istnieją, prowadzone są badania tylko teraz pytanie czy te formy są bardziej rozwinięte niż my.

Jakie Badania o.O ?

Opublikowano

Jakie Badania o.O ?

Prowadzą badania czy istnieją formy życia...

 

Trzeba miksture nieśmiertelności najpierw zrobić, a potem szukać kosmitów ^^

Opublikowano

Jakie Badania o.O ?

 

Nie znam nazwy ale w dokumentach na discovery o tym często opowiadają. Po za tym badania te są o różnym typie, nie tylko ograniczają się do zbierania próbek ale też jeden z ośrodków badawczych w Kalifornii ma dosyć dużo radarów które wysyłają odpowiednie fale w kosmos w różnych kierunkach jeśli te fale jakoś się odbiją czy coś w tym stylu (już nie pamiętam) i powrócą do nas to nie dość że odkryją cywilizację to jeszcze będą w stanie określić jej rozwój- budowa nadajnika.

Opublikowano

Ostatnio na Discovery leciał program, w którym mówili, że w trójkącie bermudzkim są piramidy wyższe od piramidy Cheopsa... Raczej same się nie zbudowały?

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Prowadzą badania czy istnieją formy życia...

 

Trzeba miksture nieśmiertelności najpierw zrobić, a potem szukać kosmitów ^^

Szczerze? Lepiej żeby nie powstała taka "mikstura"...

:>>

Opublikowano

Szczerze? Lepiej żeby nie powstała taka "mikstura"...

No wiesz ja wole sobie żyć wiecznie. Nie musi być ona ujawniona na świetle dziennym.

Opublikowano

No wiesz ja wole sobie żyć wiecznie. Nie musi być ona ujawniona na świetle dziennym.

To by było całkowicie beznadziejne.

 

Ty żyjesz wiecznie, a przyjaciele i rodzina umierają.

Smutek i samotność to jedne z najgorszych rzeczy na świecie.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Nie przeczytałem wszystkiego :) Ale moim zdaniem :

 

Ufo jeśli można to tak nazwac isteniej , nie możemy byc sami w całej galaktyce ...

 

Jeśli NASA czy tam coś innego miało by oświadczyć ludzią że "UFO" instnieje i chce do nas przyleciec naprzykład , to był by taki dym że szok .

 

 

Coś tam w kosmosie musi być

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Nie przeczytałem wszystkiego :) Ale moim zdaniem :

 

Ufo jeśli można to tak nazwac isteniej , nie możemy byc sami w całej galaktyce ...

 

Jeśli NASA czy tam coś innego miało by oświadczyć ludzią że "UFO" instnieje i chce do nas przyleciec naprzykład , to był by taki dym że szok .

 

 

Coś tam w kosmosie musi być

Panika by wybuchła. ;)

Opublikowano

Kosmici istnieją, a nie ujawnia tego USA bo naukowcy spłonęli by na stosie za herezje.

Przeciez to złamałoby religię :P

shoob.png

Opublikowano

Kosmici istnieją, a nie ujawnia tego USA bo naukowcy spłonęli by na stosie za herezje.

Przeciez to złamałoby religię :P

Wątpię, że to ze względu na religię. ;)

Opublikowano

W Faktach mówili że połowa niby widzianych ufo to chińskie lampiony.

 

Ale wierzę. Nie możemy być sami na całym układzie słonecznym itp.

 

PurportedUFO2.jpg

 

 

UFO zaobserwowane nad miastem Passoria (New Jersey) w 1952 roku. Fotografia pochodzi z materiałów CIA Nie jest w nich jednak stwierdzone, czy zdjęcie jest autentyczne, czy też nie

Od kołyski, aż po grób,
Jedno miasto, jeden klub.
Za te barwy za naszą Stolicę
Pójdą w bój Legii wierni kibice

Opublikowano

to że rząd ukrywa kosmitów to jest nielogiczne , cywilizacja zdołająca dotrzeć do nas nie pozwoliła by żeby słaby człowiek go uwięził czy zabił.

Opublikowano

Panika by wybuchła. ;)

 

Poprostu sie NASA boi tego że katolicy i inne religie by sie pozabijali .

 

Panika to mało powiedziane , zaraz by były plany bomb przeciw "ufo"

175001456602037225492.gif

Opublikowano

jakby to jednak kosmici nas znaleźli znaczyłoby, że są bardziej rozwinięci od nas, więc nie wiem czy w S51 są jacyś "kosmici"

<>

Opublikowano

jakby to jednak kosmici nas znaleźli znaczyłoby, że są bardziej rozwinięci od nas, więc nie wiem czy w S51 są jacyś "kosmici"

Może nie kosmici co " Badania " przeprowadzane nad jakimiś zwłokami ( np z wypadku 1947 r ta historia zyskuje wiarygodność ) , technologia, statki , jakieś pierwiastki obce itd.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...