Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Życie pozaziemskie oraz inne zagadki


xAstronom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

A ja się nie zdziwię gdyby traktowali naszych geniuszy jako ameby i patrzą się od kilku miliardów lat.

 

Chociaż bycie samemu to fajna sprawa - człowiek jest dominujący na tak ogromnej przestrzeni.

Gdyby istnieli od kilka mld lat to by już dawno cały wszechświat skolonizowali. Raczej etap powstawania życia jest w naszym okresie. 

 

 

A skąd wiesz, że nie ma ich np. na marsie? Ktoś taki nie jest głupi, kamuflowania uczy się masę zwierząt, nie mówiąc już o człowieku czy istotach, które są już dozbrajane przez ewolucje wcześniej niż jakiekolwiek inne istoty.

 

­

 

Ale co daje kamuflowanie? Myślisz, że ludzkość jest jakimś zagrożeniem? 

 

 

Cele naukowe? Dzisiaj nawet człowiek kamufluje się przed jakimś żółwiem czy innym ptaszkiem, by go zbadać dokładniej.

pyhvh7E.png


 


  • Odpowiedzi 381
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

 

 

A ja się nie zdziwię gdyby traktowali naszych geniuszy jako ameby i patrzą się od kilku miliardów lat.

 

Chociaż bycie samemu to fajna sprawa - człowiek jest dominujący na tak ogromnej przestrzeni.

Gdyby istnieli od kilka mld lat to by już dawno cały wszechświat skolonizowali. Raczej etap powstawania życia jest w naszym okresie. 

 

 

A skąd wiesz, że nie ma ich np. na marsie? Ktoś taki nie jest głupi, kamuflowania uczy się masę zwierząt, nie mówiąc już o człowieku czy istotach, które są już dozbrajane przez ewolucje wcześniej niż jakiekolwiek inne istoty.

 

­

 

Ale co daje kamuflowanie? Myślisz, że ludzkość jest jakimś zagrożeniem? 

 

 

Cele naukowe? Dzisiaj nawet człowiek kamufluje się przed jakimś żółwiem czy innym ptaszkiem, by go zbadać dokładniej.

 

Ale o czym ty mówisz? Jeśli potrafią przemierzać odległości rzędu mld parseków to o jakich badaniach mówisz? 

Deus vult

Opublikowano

 

 

 

A ja się nie zdziwię gdyby traktowali naszych geniuszy jako ameby i patrzą się od kilku miliardów lat.

 

Chociaż bycie samemu to fajna sprawa - człowiek jest dominujący na tak ogromnej przestrzeni.

Gdyby istnieli od kilka mld lat to by już dawno cały wszechświat skolonizowali. Raczej etap powstawania życia jest w naszym okresie. 

 

Nie skolonizowali bo to... ech

Wiesz jaka galaktyka jest duża?

Ja szanuję wiarę innych i te sprawy bo wiem, że jesteś wierzący i nie chcę Cię obrazić ale...

Wiesz jaka galaktyka jest duża? GALAKTYKA, nie WSZECHŚWIAT. 

Wiesz ile z tej galaktyki zna człowiek? 

Może są po drugiej stronie galaktyki albo jest ich pareset ras, które prędzej się wybiją niż znajdą życie pozaziemskie (patrz. wojny o tem. Religijnej, politycznej, to czysty biznes). Co innego że znamy aż tyle ([*]) Naszej galaktyki i dowiedzieliśmy się że cholernie ciężko jest znaleźć planetę taką jak ziemia.

Plus minus - gdyby ludzie chcieli to też już dawno kolonizowali by księżyc, marsa itd, ale oni wolą bić się o dolary, ropę, to że ktoś lubi kozy, inny chłopców a inny dziewczynki, o to że ten a tamten tamtego to mu zrobił, o to że ten wierzy a tamten nie...

 

 I co związku z tym, że jestem wierzącym? 

Myślisz że mi to przeszkadza że istnieje inna rasa pośród wszechświata?

 

Ja tylko piszę, że gdyby była rozwinięta przez taki czas jak piszesz to by dawno skolonizowala wszechświat. Chyba że mieli problem z podróżami galaktycznymi. 

 

W sumie jak się tak nad tym pomyśli to nie jest to takie łatwe jak się myśli.

 

 

Mamy szczęście, że żyjemy w układzie gwiazdowym pojedynczym. Gdyby taka rasa miała 2,3,4 gwiazdy to na planetach cały czas byłby dzień. Raczej nigdy by nie zobaczyli nocnego nieba i inżyniera kosmiczna czy w ogóle technika by się nie rozwineła. 

 

Nic nie mam do tego że jesteś wierzący, napisałem że to akceptuję i szanuję.

No nie są łatwe, kiedyś jakiś mądry naukowiec powiedział (film oglądałem) że jakby mieli do nas przylecieć to nie kosmici tylko roboty kosmitów.

Żeby przebyć taaaaką drogę albo musieliby mieć jakąś super hiper technologię albo mieć taki statek na którym żyłyby kolejne pokolenia :)

 

PS: Drogi @Szymon2727 Gdyby mieli technologię taką że byliby już na marsie to uwierz - wiedzieli by nawet kiedy chłostasz czupakabrę :)))

Doje**ł jak sosna w dzika...

Opublikowano

Trzeba być idiotą aby wierzyć że tylko homo sapiens jest jedyną istotą we wszechwświecie. Zresztą chyba rok temu odkryli jakieś tam bakterie które żyją na meteorytach. Tyle w temacie.Kolega wyżej rozwalił system xD

Opublikowano

 

 

 

 

A ja się nie zdziwię gdyby traktowali naszych geniuszy jako ameby i patrzą się od kilku miliardów lat.

 

Chociaż bycie samemu to fajna sprawa - człowiek jest dominujący na tak ogromnej przestrzeni.

Gdyby istnieli od kilka mld lat to by już dawno cały wszechświat skolonizowali. Raczej etap powstawania życia jest w naszym okresie. 

 

Nie skolonizowali bo to... ech

Wiesz jaka galaktyka jest duża?

Ja szanuję wiarę innych i te sprawy bo wiem, że jesteś wierzący i nie chcę Cię obrazić ale...

Wiesz jaka galaktyka jest duża? GALAKTYKA, nie WSZECHŚWIAT. 

Wiesz ile z tej galaktyki zna człowiek? 

Może są po drugiej stronie galaktyki albo jest ich pareset ras, które prędzej się wybiją niż znajdą życie pozaziemskie (patrz. wojny o tem. Religijnej, politycznej, to czysty biznes). Co innego że znamy aż tyle ([*]) Naszej galaktyki i dowiedzieliśmy się że cholernie ciężko jest znaleźć planetę taką jak ziemia.

Plus minus - gdyby ludzie chcieli to też już dawno kolonizowali by księżyc, marsa itd, ale oni wolą bić się o dolary, ropę, to że ktoś lubi kozy, inny chłopców a inny dziewczynki, o to że ten a tamten tamtego to mu zrobił, o to że ten wierzy a tamten nie...

 

 I co związku z tym, że jestem wierzącym? 

Myślisz że mi to przeszkadza że istnieje inna rasa pośród wszechświata?

 

Ja tylko piszę, że gdyby była rozwinięta przez taki czas jak piszesz to by dawno skolonizowala wszechświat. Chyba że mieli problem z podróżami galaktycznymi. 

 

W sumie jak się tak nad tym pomyśli to nie jest to takie łatwe jak się myśli.

 

 

Mamy szczęście, że żyjemy w układzie gwiazdowym pojedynczym. Gdyby taka rasa miała 2,3,4 gwiazdy to na planetach cały czas byłby dzień. Raczej nigdy by nie zobaczyli nocnego nieba i inżyniera kosmiczna czy w ogóle technika by się nie rozwineła. 

 

Nic nie mam do tego że jesteś wierzący, napisałem że to akceptuję i szanuję.

No nie są łatwe, kiedyś jakiś mądry naukowiec powiedział (film oglądałem) że jakby mieli do nas przylecieć to nie kosmici tylko roboty kosmitów.

Żeby przebyć taaaaką drogę albo musieliby mieć jakąś super hiper technologię albo mieć taki statek na którym żyłyby kolejne pokolenia :)

 

PS: Gdyby mieli technologię taką że byliby już na marsie to uwierz - wiedzieli by nawet kiedy chłostasz czupakabrę :)))

 

A czy ja coś pisałem o marsie? Pomyliłeś mnie z szymonem 

Deus vult

Opublikowano

Jeżeli coś ktoś ukrywa to na 100% nie w tych miejscach,które są znane ludziom. Strefa 51 i miejsca podobne mają za zadanie jedynie odwracać uwagę. 

O prawdziwych ośrodkach tego typu nie mamy pojęcia ,a strzeżone są o wiele bardziej niż strefa 51.

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

 

 

 

 

 

A ja się nie zdziwię gdyby traktowali naszych geniuszy jako ameby i patrzą się od kilku miliardów lat.

 

Chociaż bycie samemu to fajna sprawa - człowiek jest dominujący na tak ogromnej przestrzeni.

Gdyby istnieli od kilka mld lat to by już dawno cały wszechświat skolonizowali. Raczej etap powstawania życia jest w naszym okresie. 

 

Nie skolonizowali bo to... ech

Wiesz jaka galaktyka jest duża?

Ja szanuję wiarę innych i te sprawy bo wiem, że jesteś wierzący i nie chcę Cię obrazić ale...

Wiesz jaka galaktyka jest duża? GALAKTYKA, nie WSZECHŚWIAT. 

Wiesz ile z tej galaktyki zna człowiek? 

Może są po drugiej stronie galaktyki albo jest ich pareset ras, które prędzej się wybiją niż znajdą życie pozaziemskie (patrz. wojny o tem. Religijnej, politycznej, to czysty biznes). Co innego że znamy aż tyle ([*]) Naszej galaktyki i dowiedzieliśmy się że cholernie ciężko jest znaleźć planetę taką jak ziemia.

Plus minus - gdyby ludzie chcieli to też już dawno kolonizowali by księżyc, marsa itd, ale oni wolą bić się o dolary, ropę, to że ktoś lubi kozy, inny chłopców a inny dziewczynki, o to że ten a tamten tamtego to mu zrobił, o to że ten wierzy a tamten nie...

 

 I co związku z tym, że jestem wierzącym? 

Myślisz że mi to przeszkadza że istnieje inna rasa pośród wszechświata?

 

Ja tylko piszę, że gdyby była rozwinięta przez taki czas jak piszesz to by dawno skolonizowala wszechświat. Chyba że mieli problem z podróżami galaktycznymi. 

 

W sumie jak się tak nad tym pomyśli to nie jest to takie łatwe jak się myśli.

 

 

Mamy szczęście, że żyjemy w układzie gwiazdowym pojedynczym. Gdyby taka rasa miała 2,3,4 gwiazdy to na planetach cały czas byłby dzień. Raczej nigdy by nie zobaczyli nocnego nieba i inżyniera kosmiczna czy w ogóle technika by się nie rozwineła. 

 

Nic nie mam do tego że jesteś wierzący, napisałem że to akceptuję i szanuję.

No nie są łatwe, kiedyś jakiś mądry naukowiec powiedział (film oglądałem) że jakby mieli do nas przylecieć to nie kosmici tylko roboty kosmitów.

Żeby przebyć taaaaką drogę albo musieliby mieć jakąś super hiper technologię albo mieć taki statek na którym żyłyby kolejne pokolenia :)

 

PS: Gdyby mieli technologię taką że byliby już na marsie to uwierz - wiedzieli by nawet kiedy chłostasz czupakabrę :)))

 

A czy ja coś pisałem o marsie? Pomyliłeś mnie z szymonem 

 

Ja to pisałem do szymona... 

Już poprawiam.

Doje**ł jak sosna w dzika...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...