Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Otwarcie 21.05.2013 - 20:00! World Of Destiny ! 110cap / Job server / Coin System/ New Arena/ New Avatar/ Polski Project!


WorldOfDestiny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP

 

Ustaw im 100k na start i zmień job rate na 30x :) Na pewno zachęci do gry...

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

  • Odpowiedzi 539
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Quest startowy został zmieniony już nie daje 10m

Zmienione zostały raty silk dropa.

Zostało naprawione pokazywanie cooldownu w skilach "blackres"

Dodanie troche itemow do start item.

Opublikowano

@UP

 

Zwiększ im job rate do 30-40x, żeby mieli co robić a nie sam bot :) Zrób jakiś system z ctf i ba do zachęcenia graczy do pvp :D Pomyśl

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

ta już to widze jak płacisz 2180 zł na miesiąć za anty ddos

Jeżeli cie nie stać to się nie wypowiadaj

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  
Opublikowano

Wolałem jak było 2-3 servery prywatne i koniec, jakoś to wszystko funkcjonowało. Teraz jest milion serverów i każdy jeden do dupy. Polski nie bo olewka... Turecki nie bo sprzedają itemy za kase.

Opublikowano

No Przepraszam ale też załatwiam sprawy inne, a jestem wieczorami praktycznie zawsze^ Poza tym ogarniam kase na anty ddosa

 

Dodany został 1 day clock do Silki Shopa!

 

Przeczytaj o update na www.worldofdestiny.eu

Opublikowano

bo tu sa tacy idioci , którzy sami ddosują własny server ! no nie kumam gośći !!! cały czas piszą że testują server co do zabezpieczeń przed ddos , gdyby nie oni sami to by lagów nie było , bo nikt inny się nie interesuje jakoś ....

Opublikowano

Właśnie zostały wprowadzone quest na dopisek, po zabiciu X uniq, np Zabij 5 tg dla Tiger Woman Killer itd.

- Zmieniona Cena Reversów w silk shopie

- Naprawa innych bugów

- Dodanie nowego npc "Help Me"

Opublikowano

Witam :)

Guild Ishtar Rekrutacja Aktywnych graczy !

Wymagania:

- Dojrzałość (zalecany wiek 18+ )
- Kultura osobista
- Poczucie humoru
- Umiejętność gry zespołowej
- Chęć gry PvP / PvE
- Pozytywne nastawienie do świata i ludzi.
- Aktywność w grze
- Otwartość na współpracę i pomoc wewnątrz gildii

Ze swej strony oferujemy:

- Miłą atmosferę, kulturalne, przyjazne i pomocne towarzystwo
- Forum
- Regularne wypady PvE
- Pomoc w questach solo i grupowych
- Pomoc w zdobyciu funduszy wymiana itemami i wiele innych :)


Pm 2Strong4Die
Pher0m0ny
Huncik

Opublikowano

zassałem dziś rano, a mysle sobie sprawdze czy faktycznie już wam wszystko gra i pierwsze co mi w oko wpadło to 0,5m na start.. powiedzcie mi co gośc na 64 lvlu ma sobie za to kupić? dalibyście chociaż set na start..

 

Edit..

Ups, jednak pomyłka, poszedłem do npci i widze ceny, teraz rozumiem czemu tyle kasy na start tylko

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...