Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Otwarcie 21.05.2013 - 20:00! World Of Destiny ! 110cap / Job server / Coin System/ New Arena/ New Avatar/ Polski Project!


WorldOfDestiny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 539
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dzisiaj nocke zarywam, więc jak chcesz michał możesz mi potowarzyszyć, na jutro powinno wszystko śmigać jak wcześniej, stronk i server bez żadnych restartów itd, plus wymyślimy coś w zadość uczynienie za te 2 dni

Opublikowano

Narazie nie mogę podać przybliżonej godziny, ponieważ wgrywam od nowa wszystkie pliki itd, proszę o Cierpliwość, po włączeniu stron i serwer odbędą się eventy w zadość uczynieniu tych problemów

Opublikowano

za te 2 dni powinieneś dać po zegarku dla peta. Nie po to kupujemy silki, a przez Twoje amatorskie podejście do sprawy wszyscy na tym tracimy. Zacznijcie się określać i informować ludzi z wyprzedzeniem. Jak wyłączysz serwer to wtedy rób update'y itp. a nie ze serwer zamykasz na 12h+ nic nie działasz, i za drugi dzień to samo. Zacznij ogarniać temat albo ludzie zaczną odchodzić. Poza tym od początku zgaszamy Ci i supportom o zbugowanych mobach ( Earth Taoist ) i nic z tym nie robicie.

Opublikowano

Desi, żarty sobie robisz ? zero info odnośnie startu, zero informacji czy server będzie dzisiaj czy nie .. a może po prostu server upadł i nie chcecie się przyznać ?

Opublikowano

za te 2 dni powinieneś dać po zegarku dla peta. Nie po to kupujemy silki, a przez Twoje amatorskie podejście do sprawy wszyscy na tym tracimy. Zacznijcie się określać i informować ludzi z wyprzedzeniem. Jak wyłączysz serwer to wtedy rób update'y itp. a nie ze serwer zamykasz na 12h+ nic nie działasz, i za drugi dzień to samo. Zacznij ogarniać temat albo ludzie zaczną odchodzić. Poza tym od początku zgaszamy Ci i supportom o zbugowanych mobach ( Earth Taoist ) i nic z tym nie robicie.

Zdecydowanie powiniśmy dostać po zegarku :) jakoś to by wynagrodziło :)

Opublikowano

Dzisiaj nocke zarywam, więc jak chcesz michał możesz mi potowarzyszyć, na jutro powinno wszystko śmigać jak wcześniej, stronk i server bez żadnych restartów itd, plus wymyślimy coś w zadość uczynienie za te 2 dni

Po co kolejny raz wgrywac all od nowa? Wiadomo juz cos kiedy ON ?

Opublikowano

@up

Desi, jesteś niesamowity .. potrafisz podać link do downloadu, ale jakiegokolwiek info o serverze, nawet typu pocałujcie nas w dupę.. nie dasz .. co jest ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...