Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

*Velestia*OnlyChina*90CAP*vSROfiles*Job-Based*Otwarcie 4 MAJA !


rozrabiacz99

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nom niestety tak nie da sie zalogować ...

jesli chodzi o rozdzielczość skopiujcie plik "setting" z inego silka i bedzie chodzić normalnie .

Opublikowano

Ciekawe, ciekawe :) Chyba to samo co u Xantera :)

Tylko ja mogę się zalogować :D ale nie mogę kliknąć "Start" :))

Opublikowano

Ciekawe, ciekawe :) Chyba to samo co u Xantera :)

Tylko ja mogę się zalogować :D ale nie mogę kliknąć "Start" :))

 

Każdy tak ma. Czasami uda się zalogować ale insta-crash i 5 minut czekania aż postać wywali.

 

Licznik zalogowanych się powoli zmniejsza. Kto był zalogowany to chyba nadal może grać :D

76561198001815076.png
Opublikowano

No kurcze nie wiem co się stało ale od rana nie moge wbić naczy sie na postać wejde a jak daje start to jest nic cos sie zbugowało ale myśle że to naprawia ;)
Kto zalogowany ten gra dalej . Widze teraz siedzi 160 osob

Opublikowano

Ponoć admin sobie śpi i nie wie co się z serwerem stało a na epvp taki spam że lepiej nie mówić :D

76561198001815076.png
Opublikowano

Ogólnie spoko sytuacja :) Śmiga normalnie gra, odpale "E" lagi kosmiczne :) ciężko tak grać ale jakoś ujdzie chyba że to bugi, lub serwer ma lagi :) bo ja na pewno nie mam lagów :)


@Edit.

 

To w 100% przez otwieranie zakładki "Party Matching" :D // albo jednak lagi na serwerze ^^

Opublikowano

Czytaj co pisze GM -.- a nie piszesz... Rzeczy z IM będą dropic z MOBÓW w CAVE ..

Mowi to co bylo podane wczesniej wiec sie nie spinaj...

 

Patch w drodze:

 

- Item mall items added to DW Cave

- Copper coins sell price changed - 1m
- Gold coins are now untradeable
- Stacking of Coins = 50
- Wanted System - done
- 150K Sp (once patch takes place)
- Silk per hour
- All uniques spawn even if the last one wasn't killed (Max 2)
Patch Notes - [??]
- Titles // Working on it

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...